Търсенето върна 3 резултата

от Softy
14 Юли 2012, 18:05
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: [Кандидат админ] Slackserv.com # Dust2 Arenа - SoFtY
Отговори: 8
Преглеждания: 510

Re: [Кандидат админ] Slackserv.com # Dust2 Arenа - SoFtY

Причината е, че си смених интернет доставчика. Но няма значение като гледам на къде вървят нещата :sad:
от Softy
14 Юли 2012, 16:24
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: [Кандидат админ] Slackserv.com # Dust2 Arenа - SoFtY
Отговори: 8
Преглеждания: 510

Re: [Кандидат админ] Slackserv.com # Dust2 Arenа - SoFtY

Поправил съм си мнението... с този ник имам 10 часа но със стария ми който е Disaster имам 37:26:19 часа.
от Softy
14 Юли 2012, 16:14
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: [Кандидат админ] Slackserv.com # Dust2 Arenа - SoFtY
Отговори: 8
Преглеждания: 510

[Кандидат админ] Slackserv.com # Dust2 Arenа - SoFtY

1. Трябва да имате навършени 16 години! (Напишете годините си!) - В края на месец Ноември ще навърша 17.
2. Трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - 10 часа с този ник, стар ник Disaster!
3. Напишете вашето име! - Димитър
4. Напишете вашият ник! - SoFtY
5 ...

Към разширено търсене