Търсенето върна 1 резултат

от simeon_619
09 Авг 2012, 19:35
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: [Кандидат Админ] Dust2 Only
Отговори: 4
Преглеждания: 385

[Кандидат Админ] Dust2 Only

1. Трябва да имате навършени 16 години! (Напишете годините си!) - 16
2. Трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - 70+ когато проверих последния път.
3. Напишете вашето име! - Меррин
4. Напишете вашият ник! - GotiNiq-cs
5. Защо искате да сте админ в нашите сървъри ...

Към разширено търсене