Търсенето върна 8 резултата
- 06 Ное 2013, 07:57
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: [Кандидат админ] Dust2 Arena - [HeAvEn]*asd
- Отговори: 6
- Преглеждания: 591
Re: [Кандидат админ] Dust2 Arena - [HeAvEn]*asd
и какво случват се и такива моменти
ама миналото си е минало хората се променят
. Бях жестоко провокиран за тези думи.
- 05 Ное 2013, 19:33
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: [Кандидат админ] Dust2 Arena - [HeAvEn]*asd
- Отговори: 6
- Преглеждания: 591
[Кандидат админ] Dust2 Arena - [HeAvEn]*asd
1. Трябва да имате навършени 16 години! (Напишете годините си!) - почти съм на 20
2. Трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - 2 дена и 5 часа ако не се лъжа
3. Напишете вашето име! - Красимир
4. Напишете вашият ник! - [HeAvEn]*asd
5. Защо искате да сте админ ...
2. Трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - 2 дена и 5 часа ако не се лъжа
3. Напишете вашето име! - Красимир
4. Напишете вашият ник! - [HeAvEn]*asd
5. Защо искате да сте админ ...
- 15 Апр 2013, 17:52
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: [Кандидат админ] Dust II Arena - [HeAveN]*asd
- Отговори: 10
- Преглеждания: 922
Re: [Кандидат админ] Dust II Arena - [HeAveN]*asd
или някви такива като трикстъра и непукиста чешат си топките 12 дена и накрая копират само се правят на големите аууу
))
- 15 Апр 2013, 17:50
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: [Кандидат админ] Dust II Arena - [HeAveN]*asd
- Отговори: 10
- Преглеждания: 922
Re: [Кандидат админ] Dust II Arena - [HeAveN]*asd
ама не ми пука вече дали сте против или не защото ми писна да чакам някакви келеши да се начешат 100000000 дена докато да напишат нещо въшливите ви сървари е пълно с олигофрени и админите повечето са утайки :) така,че не ми пука дали ще ме банвате дали ще ми копирате там цитатите и да ми казвате ...
- 14 Апр 2013, 20:02
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: [Кандидат админ] Dust II Arena - [HeAveN]*asd
- Отговори: 10
- Преглеждания: 922
Re: [Кандидат админ] Dust II Arena - [HeAveN]*asd
не мога да разбера какво чакате още ? 
- 03 Апр 2013, 03:08
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: [Кандидат админ] Dust II Arena - [HeAveN]*asd
- Отговори: 10
- Преглеждания: 922
[Кандидат админ] Dust II Arena - [HeAveN]*asd
1. Трябва да имате навършени 16 години! (Напишете годините си!) - 19
2. Трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Над 45 имам
3. Напишете вашето име! - Красимир
4. Напишете вашият ник! - [HeAvEn]*asd
5. Защо искате да сте админ в нашите сървъри?(с какво бихте ...
2. Трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Над 45 имам
3. Напишете вашето име! - Красимир
4. Напишете вашият ник! - [HeAvEn]*asd
5. Защо искате да сте админ в нашите сървъри?(с какво бихте ...
- 19 Яну 2013, 15:25
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: [Кандидат админ] Dust2 only
- Отговори: 4
- Преглеждания: 355
Re: [Кандидат админ] Dust2 only
добрем а все пак ако се освободят ?
- 19 Яну 2013, 15:00
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: [Кандидат админ] Dust2 only
- Отговори: 4
- Преглеждания: 355
[Кандидат админ] Dust2 only
1. Трябва да имате навършени 16 години! (Напишете годините си!) - на 19 съм
2. Трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - имам ги
3. Напишете вашето име! - Красимир
4. Напишете вашият ник! - [HeAvEn]*asd
5. Защо искате да сте админ в нашите сървъри?(с какво ...
2. Трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - имам ги
3. Напишете вашето име! - Красимир
4. Напишете вашият ник! - [HeAvEn]*asd
5. Защо искате да сте админ в нашите сървъри?(с какво ...