Търсенето върна 5 резултата
- 09 Апр 2012, 21:59
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: Slackserv.com # Dust2 only
- Отговори: 6
- Преглеждания: 541
Re: Slackserv.com # Dust2 only
Играй повече хахах
- 09 Апр 2012, 21:03
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: Slackserv.com # Dust2 only
- Отговори: 15
- Преглеждания: 1465
Re: Slackserv.com # Dust2 only
Не си го виждал личи си кои влиза в сервера и кои не ;)
- 09 Апр 2012, 20:44
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: Slackserv.com # Dust2 only
- Отговори: 6
- Преглеждания: 541
Re: Slackserv.com # Dust2 only
1.Години 14(не виждам какъф е проблема че нямам 16 години)
2.Име:Анатоли
3.DubsTeP ;]
4.Искам да съм админ защото в сервера не видях админ ! а хакове наляво надясно.
5.За Връзка :Skype: hip-hop-man97
Надявам се сега да сте доволни от канидатурата
2.Име:Анатоли
3.DubsTeP ;]
4.Искам да съм админ защото в сервера не видях админ ! а хакове наляво надясно.
5.За Връзка :Skype: hip-hop-man97
Надявам се сега да сте доволни от канидатурата
- 09 Апр 2012, 20:30
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: Slackserv.com # Dust2 only
- Отговори: 6
- Преглеждания: 541
Re: Slackserv.com # Dust2 only
1.Трябва да имате навършени 16години! (Напишете и на колко сте!)
Защо 16 ?! аз съм на 14 но смятам че имам хубави отзиви в другите сървари .
Име:Анатоли
Ник :DubsTeP ;]
Защо 16 ?! аз съм на 14 но смятам че имам хубави отзиви в другите сървари .
Име:Анатоли
Ник :DubsTeP ;]
- 09 Апр 2012, 20:26
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: Slackserv.com # Dust2 only
- Отговори: 6
- Преглеждания: 541
Slackserv.com # Dust2 only
Играя в сервера от мн време нз колко.
Бил съм админ в 2,3 сервера дългократно.
Играя цс от 6 год.
Искам да съм админ защото в сервера досега видях само 1 и то беше само 1 а и има хакове.
В сервера няма човек които да не ме познава :D В топ15 съм 3 ранк .
И ако имате други въпроси skypa:hip-hoop-man97
Бил съм админ в 2,3 сервера дългократно.
Играя цс от 6 год.
Искам да съм админ защото в сервера досега видях само 1 и то беше само 1 а и има хакове.
В сервера няма човек които да не ме познава :D В топ15 съм 3 ранк .
И ако имате други въпроси skypa:hip-hoop-man97