Търсенето върна 5 резултата

от DubsTeP ;]
09 Апр 2012, 21:59
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: Slackserv.com # Dust2 only
Отговори: 6
Преглеждания: 541

Re: Slackserv.com # Dust2 only

Играй повече хахах
от DubsTeP ;]
09 Апр 2012, 21:03
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: Slackserv.com # Dust2 only
Отговори: 15
Преглеждания: 1465

Re: Slackserv.com # Dust2 only

Не си го виждал личи си кои влиза в сервера и кои не ;)
от DubsTeP ;]
09 Апр 2012, 20:44
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: Slackserv.com # Dust2 only
Отговори: 6
Преглеждания: 541

Re: Slackserv.com # Dust2 only

1.Години 14(не виждам какъф е проблема че нямам 16 години)
2.Име:Анатоли
3.DubsTeP ;]
4.Искам да съм админ защото в сервера не видях админ ! а хакове наляво надясно.
5.За Връзка :Skype: hip-hop-man97
Надявам се сега да сте доволни от канидатурата :)
от DubsTeP ;]
09 Апр 2012, 20:30
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: Slackserv.com # Dust2 only
Отговори: 6
Преглеждания: 541

Re: Slackserv.com # Dust2 only

1.Трябва да имате навършени 16години! (Напишете и на колко сте!)
Защо 16 ?! аз съм на 14 но смятам че имам хубави отзиви в другите сървари .
Име:Анатоли
Ник :DubsTeP ;]
от DubsTeP ;]
09 Апр 2012, 20:26
Форум: Отхвърлени кандидатури
Тема: Slackserv.com # Dust2 only
Отговори: 6
Преглеждания: 541

Slackserv.com # Dust2 only

Играя в сервера от мн време нз колко.
Бил съм админ в 2,3 сервера дългократно.
Играя цс от 6 год.
Искам да съм админ защото в сервера досега видях само 1 и то беше само 1 а и има хакове.
В сервера няма човек които да не ме познава :D В топ15 съм 3 ранк .
И ако имате други въпроси skypa:hip-hoop-man97

Към разширено търсене