Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Дискусии, свързани със седмото изкуство.

Модератор: Развлечения

Аватар
Niticp
dizainer
dizainer
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Яну 2017, 16:37
Ник в играта: 
Обратна връзка:

Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Мнение от Niticp »

Някой гледа ли филма?
Аз го гледах и честната ми оценка е 5/5.
Никога не съм бил толкова емоционален. Не свършва, както обикновено други филми - клишета биха. Филма те държи в напрежение почти през цялото време. Колаборацията (смесица) от другите филми на MCU е стратегически-добре поставена. Динамиката ми харесва между различните екипи. Трябва да отбележа, обаче, че Тони Старк може да се смесва във най-различни социални обстановки, с което искам да кажа, че където и да е поставен, би могъл да се смеси и да е в оптимизирана възка с различни герои.
Танос е добър-тъжен злодей, поставен пред дилема. Връзката на баща-дъщеря е съкрушителна в решаващите сцени между Танос и Гамора. Въпреки, че е CGI, има изумително автентичен вид. Личи си, че талантливи хора са работили върху вида му.
Бих гледал филма отново и отново. Един път в живота е филма. Препоръчвам го на всеки.
Последно промяна от Niticp на 29 Апр 2018, 17:59, променено общо 1 път.
Изображение
I finally rest, and watch the sun rise on a grateful universe. The hardest choices require the strongest wills.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Мнение от JukeCity »

Филма беше уникален! Танос просто си щракна с пръсти и ... *ПУФ* , а според теб единствения вариант от всичките 14 милиона, в който печелят, дали Dr. Strange даде камъка си защото само в този него вариант печелят?

fuck i can't explain myself :(
Аватар
Niticp
dizainer
dizainer
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Яну 2017, 16:37
Ник в играта: 
Обратна връзка:

Мнение от Niticp »

JukeCity написа:Филма беше уникален! Танос просто си щракна с пръсти и ... *ПУФ* , а според теб единствения вариант от всичките 14 милиона, в който печелят, дали Dr. Strange даде камъка си защото само в този него вариант печелят?

fuck i can't explain myself :(
Разбирам те, не се тревожи. Според мен има нещо... все пак той отива в бъдещето и наблюдава различните варианти. Има ключово събитие, където Питър Куил разваля плана, обаче няма фигури, които да подказват, че това е знак на загуба, а не "единственият вариант". Като казвам "ключове" имам впредвид Д-р Стрейндж да се тревожи за загуба, а не примерно, когато Старк разбира, че плана се е провалил заради това, което Питър Куил направи.
Както казва "It was the only way." може да се отнася към единственият вариант. Обаче единственият вариант да не би да е варианта, където печелят? Ако да, печалбата значи ли, че трябваше да се жертват всички животи? Или това се отнася за живота на Старк? Харесват ми спекулациите.
Както щраква с пръсти, Танос, според мен, просто слага душите на 50% от общия брой живи организми във вселената, в капан на камъка на безкрайността за души, а не ги убива.
Има слухове, че ще има 2-ра част на филма през Май месец 2019-та, на същата дата. Казват, че братята Русо са потвърдили, обаче не мога да намеря солиден източник на информацията. Тогава ще разберем със сигурност, ако (нали) въобще слуховете са верни, че ще има втори филм. Има драстична разлика между комиксите и то със стратегическа цел, затова не можем да преценим със сигурност как ще се развият събитията във втората част.
Последно промяна от Niticp на 29 Апр 2018, 17:51, променено общо 1 път.
Изображение
I finally rest, and watch the sun rise on a grateful universe. The hardest choices require the strongest wills.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Мнение от JukeCity »

Ще е интересно и да видим Miss Marvel, Fury се опита да се свържи с нея, но уви, не успя.

Знаеш ли, че на актьорите не са им дали правилния сценарии :D
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от SwordArt »

JukeCity написа:Филма беше уникален! Танос просто си щракна с пръсти и ... *ПУФ* , а според теб единствения вариант от всичките 14 милиона, в който печелят, дали Dr. Strange даде камъка си защото само в този него вариант печелят?

fuck i can't explain myself :(
Приятелят Пепо искаше да каже, че от всички милиони възможности, които Доктор Стрейндж видя, единствената, в която Отмъстителите печелят, е тази, в която той дава Инфинити Стоуна на Танос : ). Или поне такава е може би най- достоверната теория.

Иначе филма беше уникален... Смях, сълзи, екстаз, вълнение... От всичко по много. Въобще не съжалявам, че последната седмица се захванах с Марвъл филмите, само и само да мога да гледам този. Истински мастърпийс, дори в IMDB е поставен на девето място от всички филми правени някога и то с право. Очаквам продължението!!!
Изображение
Аватар
Niticp
dizainer
dizainer
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Яну 2017, 16:37
Ник в играта: 
Обратна връзка:

Мнение от Niticp »

JukeCity написа:Ще е интересно и да видим Miss Marvel, Fury се опита да се свържи с нея, но уви, не успя.

Знаеш ли, че на актьорите не са им дали правилния сценарии :D
Да. Ако филма се базираше изцяло на комиксите, нямаше да има смисъл от фалшиви сценарии. Знам, че доста актьори не са се познавали взаимно, преди да се срещнат реално по цени и да работят заедно, въпреки даже и да са били от един филм.
SwordArt написа:
JukeCity написа:Филма беше уникален! Танос просто си щракна с пръсти и ... *ПУФ* , а според теб единствения вариант от всичките 14 милиона, в който печелят, дали Dr. Strange даде камъка си защото само в този него вариант печелят?

fuck i can't explain myself :(
Приятелят Пепо искаше да каже, че от всички милиони възможности, които Доктор Стрейндж видя, единствената, в която Отмъстителите печелят, е тази, в която той дава Инфинити Стоуна на Танос : ). Или поне такава е може би най- достоверната теория.

Иначе филма беше уникален... Смях, сълзи, екстаз, вълнение... От всичко по много. Въобще не съжалявам, че последната седмица се захванах с Марвъл филмите, само и само да мога да гледам този. Истински мастърпийс, дори в IMDB е поставен на девето място от всички филми правени някога и то с право. Очаквам продължението!!!
Има слухове, че продължението ще е на същата дата обаче другата година :( Аз с всички сили и търпение не можах да почакам 5 месеца, камоли 12...
Изображение
I finally rest, and watch the sun rise on a grateful universe. The hardest choices require the strongest wills.
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Мнение от SwordArt »

Не са само слухове, потвърдено е, че ще има sequel yay
Изображение
Аватар
mamuta
Зарибен
Зарибен
Мнения: 515
Регистриран на: 28 Дек 2012, 13:59
Ник в играта: Jeff Hardy
Скайп профил: Л.С
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mamuta »

Психически се приготвяйте за смъртта на Роджърс.
Офтопик:
[12:53:33 AM] ‎- Spoxxy™: и я щипнах между големия ми пръст
[12:53:35 AM] ‎- Spoxxy™: и другите
Изображение
Аватар
stef0o0o
Аматьор
Аматьор
Мнения: 65
Регистриран на: 03 Яну 2016, 19:52
Ник в играта: BulgarianMelon
Скайп профил: iiiiii4328
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Хасково
Обратна връзка:

Re: Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Мнение от stef0o0o »

психически се подготвяйте за възраждането на всички авенжъри, няма как да останат мъртви дълго време според мен
НАПРЕД БАРСА!!!
Изображение
Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Мнение от d_t »

thanos did nothing wrong btw
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Мнение от SwordArt »

Кажи го на Гамора : )
Изображение
Аватар
linkmystica
Аматьор
Аматьор
Мнения: 55
Регистриран на: 07 Мар 2018, 18:16
Ник в играта: linkmystica
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Мнение от linkmystica »

Невероятен филм!!!! Нямам думи, с които да опиша преживяването
плата за кетъринг,стъпала за метални конструкции,стъпала за метални конструкции,детски дрехи
Последно промяна от linkmystica на 26 Юни 2018, 20:28, променено общо 1 път.
Аватар
Niticp
dizainer
dizainer
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Яну 2017, 16:37
Ник в играта: 
Обратна връзка:

Мнение от Niticp »

lshv написа:thanos did nothing wrong btw
До една степен съм съгласен с идеологията му.
Изображение
I finally rest, and watch the sun rise on a grateful universe. The hardest choices require the strongest wills.
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Мнение от d_t »

Ами да той и Хитлер е имал добри намерения.
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Мнение от beyond U »

Тези дни и аз ще го гледам , разбрах ,че след като всички сега са мъртви , някой си щял да вземе няква си ръкавица на безкрайното ли кво там беше и щял да ги върне всички отмъстители :D
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
Niticp
dizainer
dizainer
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Яну 2017, 16:37
Ник в играта: 
Обратна връзка:

Мнение от Niticp »

beyond U написа:Тези дни и аз ще го гледам , разбрах ,че след като всички сега са мъртви , някой си щял да вземе няква си ръкавица на безкрайното ли кво там беше и щял да ги върне всички отмъстители :D
Другата година по същото време.
Изображение
I finally rest, and watch the sun rise on a grateful universe. The hardest choices require the strongest wills.
Аватар
linkmystica
Аматьор
Аматьор
Мнения: 55
Регистриран на: 07 Мар 2018, 18:16
Ник в играта: linkmystica
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Мнение от linkmystica »

Последно промяна от linkmystica на 26 Юни 2018, 20:28, променено общо 1 път.
Аватар
optimeon
Баннат
Баннат
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Мар 2018, 18:15
Ник в играта: optimeon
Вашият пол е: Мъж

Re: Мнения за "Отмъстителите: Война без край"

Мнение от optimeon »

Този филм е просто брутален!!!!! Мога да го гледам пак и пак!
Аватар
linkmystica
Аматьор
Аматьор
Мнения: 55
Регистриран на: 07 Мар 2018, 18:16
Ник в играта: linkmystica
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Мнение от linkmystica »

Аватар
MariaPetrova99
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Дек 2019, 13:33
Ник в играта: MariaPetrova99
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Мнение от MariaPetrova99 »

Един от най-добрите филми, които някога съм гледал !!!!

The World of Diamonds
Публикувай отговор

Обратно към “Филми и сериали”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта