За някой ново за други не

Всичко свързано с Уроците за Counter-Strike.
Направа, обяснения, въпроси и отговори.
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

За някой ново за други не

Мнение от vankata199 »

Както виждате темата ще е относно това как да научите нещо ново или пък не понеже това е много старо но въпреки това има доста хора които ме питат лично мен как си по бърз от останалите кажи ми научи ме а то е доста простичко

-Важно ''Важи за всеки мод на цс 1.6''

https://www.youtube.com/watch?v=5iaq_BJhCJU

Няколко подробности ако не мръднете мишката както той в случая гледа леко настрани няма да ви се получи прето и няма да сте бърз важно е да го правите така както е на клипа

2ро Важи само за ходене тоест ако се опитвате да го правите на скоци дъкове и т.н. няма да се получи

Скоро ще ви покажа и как да правите същия спеед без да помпите копчетата като ненормални ще ви трябва само мишка :Д

Не знам има ли смисъл от темата дори не знам в правилния раздел ли е но просто 50% от хнс-то ме питат този въпрос и искам да го споделя с тях/вас :)
Аватар
happy_flower
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Ное 2017, 12:02
Ник в играта: happyflower
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: За някой ново за други не

Мнение от happy_flower »

Kapere.com – огромно разнообразие от детски обувки за всеки вкус. Погледнете нашите стоки. Често пускаме промоции на някои продукти, за да могат потребителите да са доволни. Следете ни редовно, за да не изпуснете намаленията.
Stemago.com – Интернет магазин за аксесоари за телефони, електроника и др. Търсите уникални подаръци за жени? При нас ще намерите огромно разнообразие от джаджи за мъже и жени. Разгледайте нашите интересни предложения.
BgTelefon – Онлайн магазин за мобилни телефони онлайн на ниски цени, чисто нови и с 2 години гаранция. Направете своята поръчка на Apple iphone 8 на момента. Разгледайте и другите ни модели: CAT, HTC, ASUS.
В онлайн парфюмерия Fragrantico.com ще откриете огромно разнообразие на мъжки парфюми онлайн и козметика. На сайта ще попаднете на над 1000 продукта, сортирани в категории. Единственото, което оставяме на клиентите, е избора.
Публикувай отговор

Обратно към “Уроци”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост