Изработки от Neno

Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Изработки от Neno

Мнение от puRple* »

Само 1 ли е банера и има повече оставено място или не ми излизат ? :D
Банера е много хубав, момчето извади късмет. Според мен ще седи по-добре в червено цвета след слаксерв, като това във второто С. :bow:
Изображение
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Изработки от Neno

Мнение от Neno »

Да! Има оставено повечко място с цел. По заявка беше сиво, тъмно сиво, и син цвят. А иначе ето го варианта в червено който мислиш че ще стои по-добре!
Изображение

ъпдейт...

Единствения рендер е, сами виждате, всичко друго е просто случайна фантазия!

Изображение
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ПП
Без рендери:

Изображение
-------------------------------------------------------------------------------------------------

ПП

Изображение

ПП

Това пък са някви стари изработки които изрових от img-тата на SS. На някой може да му харесат на други не(говоря за банерите специално) за мен изглеждат недовършени и аматьорски :)
Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Аватар
hi im genco.
Напреднал
Напреднал
Мнения: 202
Регистриран на: 04 Окт 2015, 17:12
Ник в играта: gennco
Скайп профил: ЛС в сайта.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Изработки от Neno

Мнение от hi im genco. »

Уникални са просто нямам думи. Браво ! :victory:
Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Изработки от Neno

Мнение от Andr0 »

Аватарите са добри , банерите както каза ти са "аматьорски", но също са хубави , но евала ти давам за background-овете и за хедъра на слаксърв...много ми харесват !!
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Изработки от Neno

Мнение от puRple* »

Има ли как изображенията да бъдат възстановени, защото наистина са уникални, но ни излизат ...
Изображение
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от Neno »

Здравейте!

За жалост близо от 3 години изработките ми не са активни поради причините че бяха истрити от хостващи машини. Вчера реших да ги кача отново може би не са всички но повечето са тук. Някои са изгубили оригиналното качество заради компресия в други хостващи хранилища, но имат приличен изглед. Аз съм семеен имам една дъщеричка която обичам и се грижа за нея, и нямам време да се занимавам с това.Но все пак ако ми остане време някога може да кача нещо ново.
Благодаря на всички които оцениха работата ми, за мен беше удоволствие да се занимавам с PS за вас!
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Neno написа:Здравейте!

За жалост близо от 3 години изработките ми не са активни поради причините че бяха истрити от хостващи машини. Вчера реших да ги кача отново може би не са всички но повечето са тук. Някои са изгубили оригиналното качество заради компресия в други хостващи хранилища, но имат приличен изглед. Аз съм семеен имам една дъщеричка която обичам и се грижа за нея, и нямам време да се занимавам с това.Но все пак ако ми остане време някога може да кача нещо ново.
Благодаря на всички които оцениха работата ми, за мен беше удоволствие да се занимавам с PS за вас!
Здравей!

Имаш уникални изработки и се радвам да ги видя отново, хубаво е чат-пат да се засичаме във форума :D
Бъдете живи и здрави цялото семейство :D

Изображение
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от Neno »

Здравей Drea<M>40, здравейте всички. Сетих се за slackserv и реших да мина та се спрях на моята тема с изработки. Радвам се че успях да възстановя повечето от изработките си и да ги виждат хора които са ги виждали когато веригата беше в разгара си, и не само редовните но и други хора. Те ще стоят тук, до като сайта съществува и никога няма да ги трия. Ако случайно сайта се изгуби мога да ги преместя в www.deviantart.com в търсачката пишете xN3n0 и ще ги видите всички. Сега не съм ги качил още, но един ден смятам да го направя.
Благодаря на всички които оцениха труда ми.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Лични Разработки”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта