Лични разработки - Undisputed

Аватар
Undisputed
Respected
Respected
Мнения: 63
Регистриран на: 31 Авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Лични разработки - Undisputed

Мнение от Undisputed »

Здравейте, Слак-Сърв потребители :victory: , реших да споделя с Вас моите разработки с PhotoShop CS6. За съжаление не съм се занимавал от доста много време с него, и реших наскоро да се завърна в сферата.

Avatars
1. Започвам с преработена снимка на Сървър Админ. Ако се чудите как я намерих, то отговора е прост - разгледах форума. Защо избрах нея? Не ми се правеше един и същ тип Аватар във ЦС форум, затова реших да импровизирам..

Изглед:
Изображение

PSD: n/a

2. По поръчка..


Изглед: Изображение

PSD: n/a


3. По поръчка..


Изглед: Изображение

PSD: n/a


4. Странен микс..


Изглед: Изображение

PSD: n/a


5. По поръчка..


Изглед: Изображение

PSD: n/a
Banners

Logos
WallPapers
1. Започвам от току-що направения от мен Wall-Paper на Steve Jobs, който е известен с ежедневната употреба на дрехите от рода "Turtle-Neck". Wall-Paper-а, е микс от няколко снимки, изрязани и променени с няколко леки ефекта.. Добавил съм и един вдъхновяващ цитат на Steve Jobs..

Изглед: Изображение

PSD:
Евентуално ще качвам и други изработки.. Предполагам, че ще е по-често, ако ми предлагате идеи, а аз, разбира се, ще се опитам да ги осъществя..
Последно промяна от Undisputed на 09 Сеп 2017, 16:25, променено общо 3 пъти.
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!


Пейо Яворов
Аватар
iNDifferent
Respected
Respected
Мнения: 34
Регистриран на: 20 Апр 2017, 15:25
Ник в играта: .
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от iNDifferent »

Avatars, Banners... А техните изгледи къде са? Да не са скрити в дрехите на Steve Jobs

Този така наречен wallpaper, лично за мен нито е забавен нито нищо от сорта. Направи нещо по-сериозно. Банерчета, сигнатури?
Изображение
Bayerische Motoren Werke
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от WHITE SHADOW »

Undisputed написа: Евентуално ще качвам и други изработки.. Предполагам, че ще е по-често, ако ми предлагате идеи, а аз, разбира се, ще се опитам да ги осъществя..
сегашните ти изработки не ме впечатляват особено , промени мнението ми като направиш един аватар с размери 180х180 , тематика Rasengan или Night Guy , .gif формат. Успех :victory:
Изображение
Изображение
Аватар
Undisputed
Respected
Respected
Мнения: 63
Регистриран на: 31 Авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от Undisputed »

WHITE SHADOW написа:
Undisputed написа: Евентуално ще качвам и други изработки.. Предполагам, че ще е по-често, ако ми предлагате идеи, а аз, разбира се, ще се опитам да ги осъществя..
сегашните ти изработки не ме впечатляват особено , промени мнението ми като направиш един аватар с размери 180х180 , тематика Rasengan или Night Guy , .gif формат. Успех :victory:
Първо беше Мадара, сега трябва да избирам между Боруто и Наруто "разенган" или Нощен Гай :D ....

Само не разбрах дали е важно да е анимиран, или само формата да е .gif? При вариация 2 съм подготвен. Доколкото изработката.. Просто има много готови рисувани, но гледах да не ги копирам. Надявам се, че прилича на нещо..

Madara - Изображение

Naruto - Изображение
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!


Пейо Яворов
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от fondos »

Не ми харесват особено изработките ти. Картинка + текст това е. Гледай уроци в тубата, и се старай да правиш качествени изработки. Също така няма да е зле да си изтеглиш хубави шрифтове от интернет. Недей да слагаш много неща в една картинка. Гледай да е по изчистена, и да изглежда добре. Хубаво е накрая да слагаш по една тънка черна рамка (ако правиш аватар).
Та въпроса ми е от колко време се занимаваш с фотошоп? Всички сме били така в началото не се отказвай! Според мен още няколко месеца и ще успяваш да правиш хубави изработки. Успех!
Изображение
Относно аватара който ми направи - не ми харесва китарата и F-то в дясно. Както казах гледай картинката да е по изчистена, и недей да слагаш ненужни работи, само за да допълват празното пространство.
Очаквам още изработки от теб!
Изображение
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от puRple* »

Аз виждам само 1 аватар и wallpaper и не ми харесват особено аватара, просто мисля, че това е първото нещо което се е получило и не си се замислял за по-хубав шрифт картинка и т.н Трябва да изпипваш повече нещата и да си развинтиш въображението.
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от WHITE SHADOW »

под .гиф се предполага да е анимиран разбира се
на първият аватар не си напаснал нещата много добре и мадара все едно има дупка в устата лмао
а на вторият не виждам какво общо има наруто и разенган-ът му с различните видове шаринган лул
иначе продължавай да се занимаваш за да прогресираш (friendly tip: хората харесват по-изчистени изработки)
Изображение
Изображение
Аватар
Undisputed
Respected
Respected
Мнения: 63
Регистриран на: 31 Авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от Undisputed »

fondos написа:Не ми харесват особено изработките ти. Картинка + текст това е. Гледай уроци в тубата, и се старай да правиш качествени изработки. Също така няма да е зле да си изтеглиш хубави шрифтове от интернет. Недей да слагаш много неща в една картинка. Гледай да е по изчистена, и да изглежда добре. Хубаво е накрая да слагаш по една тънка черна рамка (ако правиш аватар).
Та въпроса ми е от колко време се занимаваш с фотошоп? Всички сме били така в началото не се отказвай! Според мен още няколко месеца и ще успяваш да правиш хубави изработки. Успех!
Изображение
Относно аватара който ми направи - не ми харесва китарата и F-то в дясно. Както казах гледай картинката да е по изчистена, и недей да слагаш ненужни работи, само за да допълват празното пространство.
Очаквам още изработки от теб!

Не винаги е само картинка + текст, но разбирам смисъла на думите ти. Гледал съм и още гледам уроци, благодаря и за съвета с шрифтовете. За рамката съм се чудил, но си викам - ех като че ли това е изтъркан номер. Занимавал съм се от началото на 2017, но бях спрял към лятото. Дотогава издействах само мои творения, без да изпълнявам или творя изображения за някого.
Благодаря и за отзива към Аватара, който ти направих.
puRple* написа:Аз виждам само 1 аватар и wallpaper и не ми харесват особено аватара, просто мисля, че това е първото нещо което се е получило и не си се замислял за по-хубав шрифт картинка и т.н Трябва да изпипваш повече нещата и да си развинтиш въображението.
Благодаря за съвета. Не е баш така, просто нямам готови PSD пакети, както повечето професионалисти в днешно време. С тях мога да творя доста повече, но гледам да съм колкото се може по-оригинален и да взимам всичко ръчно. За шрифта разбрах - ще намеря други.
WHITE SHADOW написа:под .гиф се предполага да е анимиран разбира се
на първият аватар не си напаснал нещата много добре и мадара все едно има дупка в устата лмао
а на вторият не виждам какво общо има наруто и разенган-ът му с различните видове шаринган лул
иначе продължавай да се занимаваш за да прогресираш (friendly tip: хората харесват по-изчистени изработки)
Благодаря за съвета. Ще се постарая повече. Съжалявам за Мадара, а Наруто беше импровизация :D
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!


Пейо Яворов
Аватар
iNDifferent
Respected
Respected
Мнения: 34
Регистриран на: 20 Апр 2017, 15:25
Ник в играта: .
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от iNDifferent »

Undisputed написа:Не е баш така, просто нямам готови PSD пакети, както повечето професионалисти в днешно време. С тях мога да творя доста повече, но гледам да съм колкото се може по-оригинален и да взимам всичко ръчно. За шрифта разбрах - ще намеря други.
Когато ръчно се заемеш да направиш нещо, е вярно че става по-добре, отколкото с готови PSD от които няма почти нищо няма да научиш като сменяш само текст или друго. Това което написа за рамките, то се използва навсякъде, освен при тези които те първа използват програмата. Не винаги оставяй рамката да е едноцветна. На всяка различна снимка, може да е с цвят от снимката например.

Направи аватар 180x180. По твой избор да е текста, но може и без. Използвай самата програма за да направиш някакви ефекти. Все ще се получи нещо от теб.(не ме разбирай грешно). Нека темата да е спорт или по твой избор.(ама да е HD :tooth: )
Изображение
Bayerische Motoren Werke
Изображение
Аватар
Undisputed
Respected
Respected
Мнения: 63
Регистриран на: 31 Авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от Undisputed »

По поръчка на White..

1. Изображение
2. Изображение

По поръчка на iNDifferent..

1. Изображение
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!


Пейо Яворов
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Лични разработки - Undisputed

Мнение от Nichky »

Undisputed написа:По поръчка на White..

1. Изображение
2. Изображение

По поръчка на iNDifferent..

1. Изображение
Разтегнати неща не ме кефят, но няма нищо, с времето ще се научиш, не се отказвай.
Публикувай отговор

Обратно към “Лични Разработки”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта