Оплакване от админ - Excione

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от админ - Excione

Мнение от Melachka »

1. Nick на Админа: Excione (умишлено влезе в сървъра под чужд ник [lapence 2.0] и започна да прави мизерии)
2. IP на Админа: 31.211.145.207 / http://imgup.slackserv.com/893ud29hl5tiggo888.bmp
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Ами влиза в сървъра под чужд ник и се прави на някакъв и аз не знам какъв незнайно защо, съвсем без причина влиза и започва да прави някакви абсолютни глупости. Дава някакви невалидни команди от сорта на ,,freeze na lepenka", а това никаква лепенка не е по дяволите, а линия. Половината играчи не го разбраха и съответно си умряха. Искам моментално той да ми обясни какво означава лепенка? Лепенка е съвсем различно от линия, искам това да го разбере много добре. Отделно на това вкара затворниците в малкия изолатор, задава въпроси и без да е казал ИЗРИЧНО някой от неговите колеги надзиратели да не отговарят на въпросите, то един човек от нашия отбор на надзирателите отговори правилно и той директно си смени ника на excione и го махна и го върна T, без предупреждение, без slay, без абсолютно нищо. Уж той абсолютно винаги е казвал да се внимава с играчите и не знам си какво и винаги първо да се предупреждава при грешка на играч, когато е надзирател и чак след това евентуално да се слайва и трансферва дадения играч, а той директно го махна? ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ ИГРАЧЪТ НЕ НАПРАВИ АБСОЛЮТНО НИЩО НЕРЕДНО като надзирател, а просто отговори на въпроса, lapence 2.0 си смени ника на Excione и директно го разкара от отбора на надзирателите с репликата "kwo trolvash?" . Къде му отидоха предупрежденията и разните други филмарски изказвания дето ги прави нямам представа. След това дава на затворниците команда да го следват по маркера и бави 100 часа и ги върти в кръг 329389 пъти съвсем умишлено. Ами, ако надзирателят, който отговори правилно на въпроса е ,,trollval" играта, то той какво прави? Също така аз като Simon дадох combo на един от играчите (мисля че беше HiMyNameIsWut), той прави comboto човека, а Excione му се навря нарочно, за да бъде хитнат докато играчът прави comboto и само и само за да го убие. Ако това някой надзирател го беше направил на Excione докато си прави combo щеше веднага да го махне. Абсолютно мизерии и простотии от негова страна, дано някой се сети да обърне внимание на оплакването и да има последствия, въпреки че се съмнявам някой от екипа да се изкаже по тая тема, защото той нали е глобално админче и 95 % от вас живота ви е в CS-A и ви е яко страх ако кажете нещо против него, че ще ви отнеме правата или ще ви понижи. Искам просто демото да бъде изгледано от някой, който наистина разбира, за да види какви мизерии прави excione под чужд ник. Нужно ли е да го прави това? Ами аз предлагам директно всички админи от екипа да не си играете с админските никове и да нарушавате правилата масово по сървърите. ПРАВИЛАТА СА ЗА АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ, ВАЖАТ ЗА АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ И ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВАТ, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ОТ РАНГА НА ЧОВЕКА, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СИ ПОМОЩНИК, СЪРВЪР ИЛИ ГЛОБАЛЕН АДМИН !!!
4. Доказателство: http://dox.bg/files/dw?a=c4af2cc6da
5. Сървър: SlackServ.com # JailBreak


МОЛБА: ИСКАМ ТЕМАТА МИ ДА НЕ СЕ ЗАКЛЮЧВА, ДОКАТО ДЕМОТО НЕ СЕ ИЗГЛЕДА ОТ ЧЕРВЕНИТЕ И ДОКАТО НЕ СЕ ИЗКАЖАТ НЯКОИ ОТ ЧЕРВЕНИТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Офтопик:
Excione, напиши лепенка в google и цъкни на изображения, за да разбереш какво е. :lmao:
Последно промяна от Melachka на 27 Фев 2016, 20:09, променено общо 3 пъти.
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от Excione ツ »

Революционер и милиционер ще те направя. Изпипвам преценката на играещите членове на екипа, както и играчите, които ще са бъдещите кандидати. Никой не парадира да критикува и отстои за разлика от теб. Печелиш си бонус вот - За на кандидатура от мен за зоркия надзор и за това, че въпреки да знаеш, че съм аз пак повтаряш, че греша. Поздравления.
Да живее безсмисления роман и агресивното кликане на mouse1 :D
Офтопик:
За другия път ще е ваденка :D от тези с дъвките
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от Melachka »

Excione ツ написа:Революционер и милиционер ще те направя. Изпипвам преценката на играещите членове на екипа, както и играчите, които ще са бъдещите кандидати. Никой не парадира да критикува и отстои за разлика от теб. Печелиш си бонус вот - За на кандидатура от мен за зоркия надзор и за това, че въпреки да знаеш, че съм аз пак повтаряш, че греша. Поздравления.
Да живее безсмисления роман и агресивното кликане на mouse1 :D
Офтопик:
За другия път ще е ваденка :D от тези с дъвките
Кое му е безсмисленото бе, ти нормален ли си, кво изпитване, по тая твоя логика всичките ти колеги трябва да влизат с други никове и да нарушават правилата, ти надрусан ли си къв си. И да ми дадеш против на кандидатурата това няма да промени мнението ми за теб, както и на повечето тука дето ти лижат да не казвам кое само щото си нещо в цс-чето, а всъщност не представляваш абсолютно нищо и не си постигнал абсолютно нищо от това просто да имаш някакъв ранг в една игра и в един форум и да се правиш на много мъдър и умен пред мониторчето, а в повечето от случаите 90 % си сгрешил думите, в 85 % от други случаи си сгрешил запетайките, а в 80 % от други случаи използваш думи, на които не знаеш значението - правиш го за да изглеждаш умен, обаче ако някой който е безпристрастен изгледа демото ще види, че ти правиш абсолютни глупости в сървъра и това когато го правят другите ги наказваш, а когато си ти ,,изпитваш'' преценката на админите, така ли? Смях в залата, и само не ми казвай какъв ще ме правиш, защото лично аз не искам да ти казвам какво мога да те направя. ;) И също така не си забавен относно това за ваденката и с дъвките, защото няма да можеш да ги дъвчеш тия дъвки ако ми приказваш така на живо. ;) То е логично, че тука никой няма да се застъпи за мене, защото и аз съм правил грешки, обаче ако изгледат демото съвестно ще видят какво простотии правиш, само дето не очаквам нищо от това оплакване, защото с половината от екипчето ти сте дружки и няма да те бутнат, обаче лошото е, че когато админ прави такива глупости няма последствия, а когато играч го прави бива наказан. Както съм описал по-горе правилата са за всички и си важат за всички и трябва да се спазват, а ти колкото и да ми се правиш на остроумен не ти се получава, защото ако реша без проблеми ще те оборя с думи, ама просто нямам твоето време, шефче
Последно промяна от HuliganaKuncho на 28 Фев 2016, 00:47, променено общо 2 пъти.
Причина: Получаваш предупреждение за грубо държание.
Аватар
XaMBuPgeP
Напреднал
Напреднал
Мнения: 212
Регистриран на: 21 Сеп 2015, 21:03
Ник в играта: sLaughtereD-
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Вкъщи
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от XaMBuPgeP »

Excione ツ написа:Революционер и милиционер ще те направя. Изпипвам преценката на играещите членове на екипа, както и играчите, които ще са бъдещите кандидати. Никой не парадира да критикува и отстои за разлика от теб. Печелиш си бонус вот - За на кандидатура от мен за зоркия надзор и за това, че въпреки да знаеш, че съм аз пак повтаряш, че греша. Поздравления.
Да живее безсмисления роман и агресивното кликане на mouse1 :D
Офтопик:
За другия път ще е ваденка :D от тези с дъвките



А и да добавя , че няма смисъл да биеш през стената затворниците без причина (1рвия рунд , като беше цт на демото)
Последно промяна от Excione ツ на 27 Фев 2016, 20:06, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от Melachka »

XaMBuPgeP написа:
Excione ツ написа:Революционер и милиционер ще те направя. Изпипвам преценката на играещите членове на екипа, както и играчите, които ще са бъдещите кандидати. Никой не парадира да критикува и отстои за разлика от теб. Печелиш си бонус вот - За на кандидатура от мен за зоркия надзор и за това, че въпреки да знаеш, че съм аз пак повтаряш, че греша. Поздравления.
Да живее безсмисления роман и агресивното кликане на mouse1 :D
Офтопик:
За другия път ще е ваденка :D от тези с дъвките
'



А и да добавя , че няма смисъл да биеш през стената затворниците без причина (1рвия рунд , като беше цт на демото)

ти недей добавя абсолютно нищо и направо недей писа, кво съм ги цепил? Абсолютно на никого не съм взел hp, дори кръв нямаше, кво си пишеш някакви свободни съчинения, че цепя през стени, още малко ще кажеш, че съм wall. Гледай Excione кви ги върши, кво ме гледаш мене. Без да си изгледал цялото демо не пиши просто, намери някакъв вариант и върви да спиш колкото е възможно по-рано
Последно промяна от Excione ツ на 27 Фев 2016, 20:06, променено общо 1 път.
Причина: Поддържай добрия тон, да няма тактично отстранение.
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от miroslavv »

Така, чакаме някой червен да се изкаже по темата. Със спама до тук.
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от Excione ツ »

Аз не съм само гласоподавател и симпатизант, за да гласувам без да съм сигурен. От JailBreak от по-големите опозиции разбираме няколко човека, а и е интересно от време на време да наблюдавам играта без да ме полеят с олио 10 мазнещи се играча, защото не съм фабрикант на олио хе-хе.
Всеки един играч има право да играе с избрано от него име, това е в сила и за членовете на екипа. Останалото не мисля да ти го коментирам. Поддържай добрия тон, както и сведи заплахите, за да не си кажем чао, защото не съм от най-търпеливите напоследък. Ще имаш подкрепата на потребители/екип, когато го заслужиш и пишеш правилни и смислени отговори. Заяждането не помага. Пределно ми е ясно, че са се залепили като мухи на мед, но е излишно това сравнение, защото ще ти донесе само негативизъм. Доста ограничено мислиш, ако ме смяташ за перфекционист, защото няма такива хора. Аз просто си пиша и се старая да бъде разбран, а не да съм филолог по българско езикознание, за какъвто се смяташ. Не се надухвай много, много пред тази Интернет комуна, която ти така слабо уважаваш. Какво може да постигне човек с cs ли, та отговаря на въпроса ти е Релакс. Какво може да си докара човек, ако е втория ти въпрос, то е нерви. Когато имаш дертче по всяко време можеш да ми пишеш на лично съобщение за телефонче, за да видим карате нинджата.
Аватар
HiMyNameIsWut
Баннат
Баннат
Мнения: 42
Регистриран на: 27 Авг 2014, 03:31
Ник в играта: HiMyNameIsWut
Скайп профил: facebook:djigalov
Вашият пол е: Мъж

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от HiMyNameIsWut »

"Какво може да постигне човек с cs ли, та отговаря на въпроса ти е Релакс. Какво може да си докара човек, ако е втория ти въпрос, то е нерви. Когато имаш дертче по всяко време можеш да ми пишеш на лично съобщение за телефонче, за да видим карате нинджата"
Само ти можеш да постигнеш релакс, поне по време на играта,за която говорим в момента. Не стига,че напрегна играчите, показа недопустимо поведение за админ, пречеше ми докато правя комбото накрая(не можах изобщо да спечеля заради него и следователно се ядосах,че седи и ми се вре в лицето от началото до края на рунда.
Ако намираш за релаксиращо да пречиш на други играчи и да не им позволяваш да " Релаксират " Смятам,че мястото ти не е като админ, където ти се разминава за всичко.
I<3 FOOD
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от Melachka »

Excione ツ написа:Аз не съм само гласоподавател и симпатизант, за да гласувам без да съм сигурен. От JailBreak от по-големите опозиции разбираме няколко човека, а и е интересно от време на време да наблюдавам играта без да ме полеят с олио 10 мазнещи се играча, защото не съм фабрикант на олио хе-хе.
Всеки един играч има право да играе с избрано от него име, това е в сила и за членовете на екипа. Останалото не мисля да ти го коментирам. Поддържай добрия тон, както и сведи заплахите, за да не си кажем чао, защото не съм от най-търпеливите напоследък. Ще имаш подкрепата на потребители/екип, когато го заслужиш и пишеш правилни и смислени отговори. Заяждането не помага. Пределно ми е ясно, че са се залепили като мухи на мед, но е излишно това сравнение, защото ще ти донесе само негативизъм. Доста ограничено мислиш, ако ме смяташ за перфекционист, защото няма такива хора. Аз просто си пиша и се старая да бъде разбран, а не да съм филолог по българско езикознание, за какъвто се смяташ. Не се надухвай много, много пред тази Интернет комуна, която ти така слабо уважаваш. Какво може да постигне човек с cs ли, та отговаря на въпроса ти е Релакс. Какво може да си докара човек, ако е втория ти въпрос, то е нерви. Когато имаш дертче по всяко време можеш да ми пишеш на лично съобщение за телефонче, за да видим карате нинджата.
ти отново не си ме разбрал, не се оплаквам заради това че си с чужд ник бе момче, а заради това, че нарушаваш правилата, а си администратор, ти бавен ли си не мога да разбера. И изобщо недей да ми пишеш за дертчета, мертчета и телефончета, както и за тактични отстранявания, защото няма как да си сигурен кой е пред монитора, защото аз лично ти гарантирам, че ти на живо няма как да ми говориш така, колкото и да не ти се вярва и да ми се правиш на оборотен в един цс форум. ИСКАМ ПРОСТО ДА СИ ИГРАЕШ ИГРАТА БЕЗ ДА НАРУШАВАШ ПРАВИЛАТА! И също така не се правя на перфекционист, нито на някакъв и никъде не съм казвал, че съм филолог по българско езикознание и че се мисля за такъв, просто не ми се прави на интересен, а си играй играта в сървъра без да нарушаваш правилата, защото си админ. Не мисля, че имаш право да си в екипа, след като не спазваш правилата.
Последно промяна от Melachka на 27 Фев 2016, 20:37, променено общо 1 път.
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от puRple* »

Първо за някаква грешка от ЦТ се предупреждава или слайва и после се мести при повторно нарушение Т, но това зависи от админа, за мен така е най-редно и като админ така процедирах. А Тедо след като не е казал на теам чата или въобще надзирателите да не казват, то го е преместил без никаква причина.
Второ, според мен е АБСОЛЮТНА простотия да се бави без причина, особено като следват Симон и той бави. Именно за това спрях да играя тоя мод, не ми издържат нервите да гледам някъв как седи 10 минути на 1 команда, а админ да бави е мега тъпо.
Не на всички им се чака 15 минути за да играят, влизат играчи след първа команда и да чакат без причина не върви някак..
Не съм гледал демото, понеже на тоя комп не трябва да свалям никакви файлове, но по описанието това ми е мнението.
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от shenzo:D »

Да питам само едно: Върна ме Т добре, но какъв отговор видях? 555-1 какво е това число? Ако си го виждал ми кажи къде да го видя, защото такова число според мен няма, а за връщането разбрах,че е заради това,че отговорих,но по правилно трябваше първо да ме слейнеш,но както и да е.


Изображение
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от Melachka »

shenzo:D написа:Да питам само едно: Върна ме Т добре, но какъв отговор видях? 555-1 какво е това число? Ако си го виждал ми кажи къде да го видя, защото такова число според мен няма, а за връщането разбрах,че е заради това,че отговорих,но по правилно трябваше първо да ме слейнеш,но както и да е.
не е трябвало нищо да те прави, а просто да каже да не отговаряш, какъв е смисъла да си сменя ника и да се прави на голям и да те маха и да те праща Т и да се заяжда, вместо да ти каже като човек. И кво пишеш както и да е, кажи си мнението такова, каквото е, кво си спестяваш разни неща бе, тука половината с извинение насирате от някакво админче в някаква игра, а си представям какви сте в живота... пази БОЖЕ!
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от shenzo:D »

Друга ситуация беше станало,когато каза един да не убиваме, а аз го убих и той ме върна Т, но си има правило че фреекилването под 20% се слейва,а не се връща Т както тогава направи той. Не искам да се карам с никой, защото поддържам добри отношения към всички, но Тедо малко се замисли. А за тази според мен отговора е някакъв,който не съществува


Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от iv00 »

Напълно безпристрастното ми мнение е че тук Мелачката е прав. Ама много. Излиза че всички наприказвани от Екси глупости / "правила" за държание и галене на играчите с перце/ и нахокани админи за нещо не свършено или прекалено прибързано решение се обезмислят тъй като той самия не ги спазва и всъщност грубо нарушава. Това с "тестове" на поведението и "игра" с мозъка на играчите и админите за преценка на възможностите им е велика идиотщина без извинение. Единствено и само тестваш колко ще издържат нервите на хората преди да започнат да излизат от игра и изобщо от веригата.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Season
Напреднал
Напреднал
Мнения: 227
Регистриран на: 27 Ное 2015, 19:52
Ник в играта: --
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: у НАСС
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от Season »

shenzo:D написа:Да питам само едно: Върна ме Т добре, но какъв отговор видях? 555-1 какво е това число? Ако си го виждал ми кажи къде да го видя, защото такова число според мен няма, а за връщането разбрах,че е заради това,че отговорих,но по правилно трябваше първо да ме слейнеш,но както и да е.
Така първо ще ти отговоря 555-1 започва няко американски номер .. 2ро не го нападайте така макар и виновен тества което е нормално няма нужда от това ,а и като виновен го накажете . ;д
rd7I6G4.gif
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от Melachka »

Season написа:
shenzo:D написа:Да питам само едно: Върна ме Т добре, но какъв отговор видях? 555-1 какво е това число? Ако си го виждал ми кажи къде да го видя, защото такова число според мен няма, а за връщането разбрах,че е заради това,че отговорих,но по правилно трябваше първо да ме слейнеш,но както и да е.
Така първо ще ти отговоря 555-1 започва няко американски номер .. 2ро не го нападайте така макар и виновен тества което е нормално няма нужда от това ,а и като виновен го накажете . ;д
Оф пич айде като няма кво да казваш просто не спами излишно просто за +1 мнение, отделно на това не ти разбрах абсолютно нищо от написаното.......................................................... ,,тества което е нормално" - кое е нормално бе пич? Да не си влиза с админския ник, а с някакви други и да започва да нарушава правилата по сървърите в цялата верига? Ми то направо всичките хора от екипа да почнат като него да ,,тестват" и всичкото ще им е наред... било нормално да тества... ужас
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от shenzo:D »

[Имам само един въпрос и това е към Season. Та въпроса ми е видя ли демото,че пишеш или си само за +1 мнение? А за числото ние да не сме американци , та отговорите ще са американски според твоето твърдение. Не,ние сме българи, които се гордеем със българите, които са се борили само , за да се освободи България. А и също погледна ли демото, защото мен леко ме съмнява?
Последно промяна от JukeCity на 28 Фев 2016, 00:43, променено общо 2 пъти.
Причина: безсмислен коментар/спам.


Изображение
Аватар
#FenNaLapenceto
Баннат
Баннат
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Фев 2016, 00:23
Ник в играта: #FenNALapenceto
Скайп профил: fenNaLapencetoO

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от #FenNaLapenceto »

Шензо голям филмар ще стане от тебе
Последно промяна от JukeCity на 28 Фев 2016, 00:43, променено общо 3 пъти.
Причина: Излишен коментар/спам.
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от kofein »

Някой администратор смята ли да се покаже, или ще се изнижете измежду коментарите ?
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Excione

Мнение от HuliganaKuncho »

За мен Теодор си е в нарушение. Като иска да тества, да седи с някакъв неутрален никнейм, да си играе спокойно играта и да гледа, но не и да нарушава правилата. Независимо от никнейма, с който играеш нямаш право да нарушаваш правилата. За мен Теодор си е виновен. Малко глупава логика с тия тестове, дайте да вляза аз в Dust2 с wallhack, да тествам дали са добри администраторите, не за друго, ай стига.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта