Оплакване от модератор диксликоло

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от d_t »

viewtopic.php?f=13&p=355144#p355144

И какво като е античийт? Защо да не си давам мнението? Мислиш ли малко?
Също, част от поста ми беше въпрос на който е редно ти и останалите които имате инфо да отговорите.
Тва детенце не е поемало отговорност през живота си във всяка друга българска верига го гонят и му се подиграват а тук катери ранкове и му давате все повече права. Аре малко по-сериозно.

EDIT:
Ето още 3 глупави промени по мнения, това са само от първата страница на моите постове (:
viewtopic.php?f=140&t=25154&p=354671#p354671 нищо че неговия пост малко по-горе е напълно излишен и не по темата (:
viewtopic.php?f=275&t=26345&p=354805#p354803 нички махна едита но великия модератор го беше смалил (:
viewtopic.php?f=140&t=1006&p=354448#p354448 кой каза?
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от Drea<M>40 »

Нали осъзнаваш, че в тази тема не се пише и е информационна? Просто забравих да я заключа и ти си писал. И от къде са ме гонили и подигравали, като имам ранг само тук? Темата е направена за информация и надали ти ще промениш нещо.
ПС: Хм, какво по-сериозно... Виж си заглавието :mnms:

Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от d_t »

Не? Никъде нямаше забрана за писане. Видях тема за античийта, изказах си мнението и зададох въпрос. Кво да направя че си некадърен? Не можа ли поне преди да се направиш на голямото шефче да ми отговориш на въпроса? А за другите своеволия нещо да кажеш?
Къде другаде да имаш ранг като те изхвърлят от всякъде? :lmao:

ПП: (такова нещо като ПС няма) Какво ми е на заглавието?
Последно промяна от Drea<M>40 на 22 Фев 2018, 23:02, променено общо 1 път.
Причина: Дай да видим от къде са ме "изхвърлили" като никъде не съм кандидатствал?
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от puRple* »

В темата си пише, че е с цел информация, задаването на въпрос е с цел придобиване на информация.
Аз не виждам защо мнението му е скрито имайки предвид че темата е отключена и спазва правилата на форума!
Стига издребнявахте!
Изображение
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от DemoLitioN »

Първо аз му казах да ти изтрие мнението (той решил да ти го скрие), тъй като въпросът изобщо не беше на място зададен. Темата се предвиждаше да е заключена, но нямам модераторски права.

Относно въпросите ти:

Код за потвърждение: Избери целия код

5. Забранени са скиновете на Awp с мерник, както и на играчите различни от оригиналните! 
Наказва се с: Бан за седмица.
Да допълня правилото Всички скинове на играчите различни от оригиналните, мерниците на sniper-ите, c4 моделите, smoke моделите различни от оригиналните, се водят забранени модификации на играта, тъй като дават нечестно преимущество и трябва да се наказват с перманентен бан, но все пак е направено само за седмица (някои за ден), тъй като някой неволно може да е попаднал на такива (тъй като всеки втори вече пуска CS в Интернет). Нещо, за което ти също имаше бан по мои спомени.
Също така би трябвало да ги има навсякъде, но тъй като това е SlackServ не мога да гарантирам, но в Awp Mele и Dust2 Arena ги има.

Колкото до кой какъв е, ти не си човекът да дава оценки, може да са го гонили на много места, заслужено при това, но тук е нямал сериозни провинения и предполагам си е заслужил ранга.
А доколкото се отнася до теб си почнал да си позволяваш много, на всяка трета тема има твой коментар, който няма нищо общо с естеството на темата и отдавна трябваше да ти бъде забранен достъпа до сайта, но тъй като модераторите са добри са ти спестили 3-тото предупреждение.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от d_t »

Аз не мисля че въпроса ми не беше на място. Няма смисъл да повтарям пърпъл, прочети му поста ако не си. Мисли не мога да чета, темата беше отключена когато писах.

Относо въпроса ми, не мисля че е редно правилата да не могат да се обсъждат. Това че го пише не значи че не може да бъде дискутирано. Също забранявате различни скинове, докато зиро пише това: viewtopic.php?f=180&t=26250 Нещо не ми се връзват тука нещата.

И мн ми харесва как ми казваш че не съм аз човека който да дава оценки, докато го правиш ти в следващото си изречение (:
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от Drea<M>40 »

RULES написа:5. Забранени са скиновете на Awp с мерник, както и на играчите различни от оригиналните!
Наказва се с: Бан за седмица.
До колкото знам Nixe предлага скин на авпто, най-вероятно без мерник. :tooth:

Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от d_t »

Скина пак е по-различен от оригиналния, a системата банва за по-различен скин до колкото разбирам?
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от Drea<M>40 »

lshv написа:Скина пак е по-различен от оригиналния, a системата банва за по-различен скин до колкото разбирам?
Не, аз имам скин на авпто и не ме банва. :happy:

Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от d_t »

Ок не ми пука това само доказва колко е глупаво правилото, сменил си скина на авпто щото оригиналния не те кефи, защо да не мога да направя същото със моделите на играчите?????

Не искам да се отклоняваме от темата, която е че ти злоупотребяваш с правата си :)
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от DemoLitioN »

lshv написа:Аз не мисля че въпроса ми не беше на място. Няма смисъл да повтарям пърпъл, прочети му поста ако не си. Мисли не мога да чета, темата беше отключена когато писах.

Относо въпроса ми, не мисля че е редно правилата да не могат да се обсъждат. Това че го пише не значи че не може да бъде дискутирано. Също забранявате различни скинове, докато зиро пише това: viewtopic.php?f=180&t=26250 Нещо не ми се връзват тука нещата.

И мн ми харесва как ми казваш че не съм аз човека който да дава оценки, докато го правиш ти в следващото си изречение (:
"Не на място" е метафора, за това, че въпросът ти беше излишен. Въпросът ти беше по спомен цитирам: "За всички скинове различни от оригиналните ли ще се банва за седмица?", в горния пост, съм ти отговорил, след като съм ти цитирал правилото.
Някъде да съм писал, че правилата или нещо друго не може да се обсъжда? Свободен си да пускаш тема, за всяко нещо, което те притеснява.
Прави разлика между това и това.
Разликата между мен и теб е едно 4-5 години Админство тук, така че съм си позволил правото да казвам каквото мисля. Също така ако желаеш мога ти изкарам достатъчно мнения, за които спокойно можеше да получиш предупреждение.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от d_t »

Въпроса ми не беше излишен, защото в темата не пишеше нищо по него, а нали е за инфо :) По мой спомен питах в кои сървъри се банва за тия работи. Все още не съм получил(категоричен) отговор, btw.
Виждам разликата между двата ти примера и все още съм на мнение че правилото е глупаво. И в двата случая може да се спори че промените дават някакво преимущество(да сменим втората картинка с някой прозрачен скин например), но за мен не е нищо съществено. Но това е съвсем друга тема, пак казвам пуснах тази защото шефчето злоупотребява.
Радвам се че мислиш че ранговете дават или отнемат правото да пишеш каквото мислиш, за мен това не е така :)
Знам правилата на форума и напълно съзнателно пиша всичките си мнения. Това какво общо има с факта че дисклико злоупотребява с правата си?
Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от Guardian Angel »

Оная тема УЖ полезна е само в минус. Така като се знае за кои файлове банва всеки ще си заобикаля системата. Никой никога не може да разбере кой с какви скинове играе. Карате се за глупости. Мога да си сменя абсолютно всички скинове и да си наслагам мерници оптики и квото там се сетиш и сървъра никога няма да засече нищо. Просто спорите за страшни глупости и това прави въпросното правило още по глупаво и ненужно...
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от Nixe »

Нормално да ти бъде смалено мнението при положение, че темата както каза Дихикло е информациона, не знам какво си писъл на мнението за бановете но щом е скрито значи не е било нещо важно !! :cheers: :cheers:
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от модератор диксликоло

Мнение от JukeCity »

Модераторът да внимава при бъдещите си действия!
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта