Оплакване от "бан"

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
NmLBan
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Дек 2017, 22:23
Ник в играта: asdd
Обратна връзка:

Оплакване от "бан"

Мнение от NmLBan »

Темата не е по-образец защото никой в действителност не ме е банвал..

Играех си аз в бхопа, тръгна да се сменява картата: 1во не ми зарежда въобще - http://www.img-share.eu/f/images/498/20 ... 413267.jpg 2ро като отворя конзолата - http://www.img-share.eu/f/images/498/Sn ... sredna.bmp
Били могло да ми кажете какво се случи
А ето демото, както казах никой не ме е банвал https://ndox.abv.bg/download?id=44878713f1
В другите сървъри нямам проблем с влизането.
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: Оплакване от "бан"

Мнение от Nixe »

Самия сървър даже не иска да го посещаваш :D
Като казваш "В другите сървъри нямам проблем с влизането" това в другите сървъри на веригата или в друга верига ?
Аватар
NmLBan
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Дек 2017, 22:23
Ник в играта: asdd
Обратна връзка:

Мнение от NmLBan »

Nixe написа:Самия сървър даже не иска да го посещаваш :D
Като казваш "В другите сървъри нямам проблем с влизането" това в другите сървъри на веригата или в друга верига ?
не бе пичага говоря за сървърите на съседа да знаеш :headbang:
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Мнение от Nixe »

A щом е за неговите сървъри не ма е*е особено, с кракната версия ли си ? с кой протокол си ? нещо изписва ли ти в конзолата изтегли един друк цс и пробвай!
Последно промяна от Drea<M>40 на 19 Мар 2018, 17:51, променено общо 1 път.
Причина: Нецензурирано съдържание! Следващият път +1 предупреждение!
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от "бан"

Мнение от vankata199 »

От толкова вадене и слагане на рутера за друго ип не се и съмнявам че може да си попаднал и на баннато такова хаха ти сам трябва да знаеш нищо чудно няма щом реално никой не те е баннал причината е явна или нямаш нет или те флооди някой или си попаднал на баннато ип
Аватар
NmLBan
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Дек 2017, 22:23
Ник в играта: asdd
Обратна връзка:

Мнение от NmLBan »

Nixe написа:A щом е за неговите сървъри не ма ебе особено, с кракната версия ли си ? с кой протокол си ? нещо изписва ли ти в конзолата изтегли един друк цс и пробвай!
Така многознайко спри да ми пишеш по темата защото си нямаш и грам понятие. Иначе не не съм с кракната версия със стийм съм.
vankata199 написа:От толкова вадене и слагане на рутера за друго ип не се и съмнявам че може да си попаднал и на баннато такова хаха ти сам трябва да знаеш нищо чудно няма щом реално никой не те е баннал причината е явна или нямаш нет или те флооди някой или си попаднал на баннато ип
Ванка: 1во със статично ип съм не съм на рутер ;п и няма как да съм попаднал на баннато ип 2ро как по точно ЩЕ съм попаднал на баннато ИП след като в ДРУГИТЕ сървъри на ВЕРИГАТА мога да влизам

Ще ви помоля хора който си нямате и понятие за какво иде реч да не пишете
Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от "бан"

Мнение от Guardian Angel »

Просто сървъра те е баннал и единствено някой с rcon парола или rcon flag може да ти махне бана. Сървъра си има защити.. примерно ако си правил много кънекции към сървъра с многобройни натискания на Join или retry и това сървъра го отчита като флууд и пуф тегли ти бан. Има много причини поради които сървър може да те банне и ти си знаеш за какво е .. Та единствено някой с rcon ще може да ти помогне, но по принцип тия банове по дефолт са до 24часа максимум освен ако администраторите не са променили стойностите ..
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
NmLBan
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 27 Дек 2017, 22:23
Ник в играта: asdd
Обратна връзка:

Мнение от NmLBan »

Guardian Angel написа:Просто сървъра те е баннал и единствено някой с rcon парола или rcon flag може да ти махне бана. Сървъра си има защити.. примерно ако си правил много кънекции към сървъра с многобройни натискания на Join или retry и това сървъра го отчита като флууд и пуф тегли ти бан. Има много причини поради които сървър може да те банне и ти си знаеш за какво е .. Та единствено някой с rcon ще може да ти помогне, но по принцип тия банове по дефолт са до 24часа максимум освен ако администраторите не са променили стойностите ..
Благодаря за компетентното мнение, проблема се оправи.
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Тъкмо щях да ти оправям бана, ама щом е готово - още по-добре. Заключвам темата.

Изображение
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост