Предложение за BB

Тук ще се местят старите теми
Аватар
DeMoNTRAK
Активен
Активен
Мнения: 263
Регистриран на: 08 Май 2012, 16:30
Ник в играта: SKILLFUN
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Предложение за BB

Мнение от DeMoNTRAK »

georgii.s написа:Moже би ще е добре да се вдигне HP на зомбитата, това е само предложение не се намесвам в горната тема
Кръвта е добре, но трябва да се ограничи броят на играчите в някой бази.
Относно предложението съм За. Даже админите не гонят, като има 3ма в layer. Свидетел съм как админ с максимален ъпгрейд и вип зомби ( 5000хп ) не може да стигне до втория layer, а за обикновените играчи да не говорим.
Изображение
Аватар
VIPERA
Respected
Respected
Мнения: 518
Регистриран на: 13 Ное 2013, 18:21
Ник в играта: V.I.P.E.R.A
Скайп профил: lovehunter195
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сандански Майка
Обратна връзка:

Re: Предложение за BB

Мнение от VIPERA »

Има ограничения и за layer, според правилата може до 3ма в layer с 3 релси до 2ма с 5 релси и за 1 човек няма ограничение...
Относно напомпването на кръвта съм ЗА само за някой класове - понеже ако се напомпа с 1000 hp на всички ВИП скина с максимални ъпгрейди става 7500 hp а big zombie 8000hp в крайна сметка в по - голямата част от време хората в сървъра не са прота и дори по 3ма в бази не могат да убият толкова назобано зомби :D
Офтопик:
BMW E36 328i COMPACT ^_^

Аватар
Waldy
Зарибен
Зарибен
Мнения: 519
Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
Ник в играта: Waldy
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за BB

Мнение от Waldy »

Ограничението за местата в layer базата няма никакво значение понеже и сам човек да си с minmodels няма кой да те бутне ... Предложението ми е да се вдигне малко гравитацията на jump zombie и да се премахне power, защото от тези мухи не можеш да се отървеш когато ти се накачат на базата, кой да биеш.. Тях или тея отпреде. Другото ми предложение е да се добавят и някои други карти.
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за BB

Мнение от novachrono »

DeMoNTRAK написа:
georgii.s написа:Moже би ще е добре да се вдигне HP на зомбитата, това е само предложение не се намесвам в горната тема
Кръвта е добре, но трябва да се ограничи броят на играчите в някой бази.
Относно предложението съм За. Даже админите не гонят, като има 3ма в layer. Свидетел съм как админ с максимален ъпгрейд и вип зомби ( 5000хп ) не може да стигне до втория layer, а за обикновените играчи да не говорим.
Мой човек, надали ще се направи, добре бе, аз не разбирам,оплаквате се от бройката като всеки втори е вип вече, и са оплаквате че не можете да влизате, ми тва е целта, да не може да се превземе базата. А и мисля че имате /shop, който да ползвате...
Аватар
XaMBuPgeP
Напреднал
Напреднал
Мнения: 212
Регистриран на: 21 Сеп 2015, 21:03
Ник в играта: sLaughtereD-
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Вкъщи
Обратна връзка:

Re: Предложение за BB

Мнение от XaMBuPgeP »

Naskoy ;] написа:Може да се създаде меню за цвят, има /color но там трябва да налучкваш за цветовете.
Предметите да не треперят ,но на цената на това да се намали build time. Също така може предметите да идват по-бързо когато ги
дърпаш/буташ.

П.Т : Против съм, защото има хора с максимални ъпгрейди, и ще те уловят за 3 сек.
Против!
Изображение
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за BB

Мнение от novachrono »

Темата седи с месеци. Решавайте вече.

Тик-так.
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Предложение за BB

Мнение от Excione ツ »

Excione ツ написа:Както виждате се ограничи броя на layerите. Запазете си идеите в близко бъдеще ще се обърне и внимание на basebuilder-a и ще се fixнат повечето bugове.
Темата се затваря.
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта