[Всички сървъри] Ремонт [ПРОЧЕТИ]

Тук ще се местят старите теми
Заключено
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[Всички сървъри] Ремонт [ПРОЧЕТИ]

Мнение от kofein »

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?
NoWallzZz написа:
Naskoy ;] написа:
Jailbreak :

Бъг с емоциите. Играчите стават невидими.
На моменти играч става невидим.
Вота в края на мапа постоянно бърка избраната карта.
Като спецваме някого му пониква труп от краката. Сигурно ако го полеем трупа ще се уголеми.
Да не говорим за комбото, което понякога след като направя правилното движение, ме връща пак на първото.
Понякога като се сменя на някоя карта, сървъра крашва и се сменя автоматично на jb_snow.
И не на последно място Reilable Channel Overflowed. Постоянно да те изкарва от сървъра си е гадно, най-вече когато се посъберат малко хора.
Andr0 написа:За това дето стават играчите невидими , без емоция , при мен няма такъв проблем.
С комбото никога съм нямал този проблем .
Това не ми се е случвало от поне 1 месец Reilable Channel Overflowed.
Понякога като се сменя на някоя карта, сървъра крашва и се сменя автоматично на jb_snow.- Това се случва на определени карти.
konq69 написа:В Jailbreak се натъкнах на 2 неща

1. От shop-a на затворниците, като избереш "Enemy radar" не ти взима JB, но за сметка на това и не действа, също така и излиза, че си ползвал shop-a и съответно не можеш отново.
Линк към демо: http://dox.bg/files/dw?a=661f913f0a (купувам го в началото и след това се разхождам, за да се уверите)

2. От ВИП shop-a, като си купиш deagle 2 пъти ти дава пълнител със 7 патрона. (Не съм сигурен дали това е бъг или сте го направили така, но е нередно според мен)
Линк към демо: http://dox.bg/files/dw?a=beaca078e7 (това, което Ви интересува започва след 23 минута)
Офтопик:
Сега първо можеби вместо да пускате 1 мильон теми относно "пишете всички бъгове по сървърите", вземете се разровете в форума и ще видите как има вече такива теми създадени от потребители и са писали бая бъгове, от които няма голяма промяна по оправянето, можеби леки и лесни работки редактирани и до там. Темата е viewtopic.php?f=145&t=22107 и може хората, които се занимават с проблемите по сървърите спокойно да си я прочетат за всеки сървър по минимум 8-9 пъти, да усвоят ясно и точно какво по-точно трябва да се оправи по дадения сървър и да се мята на работа, бачка 2 часа и изглажда всички бъгове, НО НЕ като да оправи едни бъгове да се появят още 20-30, или пък да оправи даден бъг и да го направи супер небалансирано и да трябва още и още да се спами за дадени работи направени или по-точно развалени в опита си за оправяне на дадено нещо. Просто си ги тествайте работите преди да ги сложите, където и да е, променете даден плъгин така- че да е балансиран за всички и за всеки отбор в ЦС-а, а не да има превъзходство за единият отбор, а другият да остане пренебрегнат.

Окей горното написано беше извън темата (даже ще го сложа офф-топик), затова сега ще коментирам дадените бъгове, които съм цитирал и къде има за работене и къде човека който е писал се е объркал малко или със стара информация :) Аз ще коментирам единствено джайла, така или иначе в другите сървъри се вясвам изключително рядко :)

Така Спайка имаше още 1 ред написан за мап джайл_ентърпрайс_б1, не си мисли, че съм го изял някъде просто съм го затрил защото това е бъг на топката, който може да се коригира от всеки сървър админ, следователно и е оправено.
Относно първият цитат на наскоу където са изброени доста бъгове - да всички са на лице само без това комбо, което наско казва, че го връщало отново. Това далеч не е така, преди доста време имаше такъв бъг, но тогава ХулиганаКънчо се зае и го оправи и от тогава няма такива работи. Стара информация в главата на спай не мисля, че когато и да направиш вярно комбото те връща отначало. Относно релиабъл чанъл овърфлодът, отново стара информация в главата на спай, от много много време не съм виждал в сървъра да изкача този проблем, но можеби защото сървърът не се пълни може и за това да е. Преди се случваше, когато сървъра беше пълен/препълен, може и за това да не се случва, а може и да е оправено (дано да е оправено все пак ще се радваме ако не видим проблема никога повече, дори и при пълен сървър) . По някой път някак си крашва сървъра и се случва нещо странно, но без да показва каквито и да е ерори в конзолата, просто се рестартира сървъра, и пуска на картата на която е направен сървъра да се пуска . Можеби това е за ФИКС, но това става рядко и както според писанията на андро това се случва на определени карти- да това е така.
Другите цитати няма какво да им коментирам, всичко е написано ясно и точно просто трябва да се оправят ;)

От нормалния /шоп, който е в сървъра четвъртият (Saw-Резачка) компонент е страшно прецакан, преди нямаше проблеми, но от известно време далеч не ти дава резачка, както се очаква да получиш и да нарежеш надзирателите, все пак си плащаш 36 джб пака и единственото нещо, което става е, че си губиш паковете и оставаш без резачка и естествено първото нещо, което започваш да правиш е да теглиш една майна на сървъра (говоря от потребителска гледна точка), админ да те гаг-не и да лефтнеш сървъра. ГГ
Микрофона е страшно прецакан като влезеш в сървъра те чуват всички, но ако излезеш и влезеш отново е бъгвация, чуват те хората които са в сървъра, а тия които са влезли след теб моментално им насича , прекъсва, получава се нещо като роботизиране и не става да командваш сървъра с voice communication
Когато се избере дадена карта и е свършило времето на картата, сървъра избира произволно на коя карта да се смени и това се случва много често. Това е различно от краша, който се получава и сменя на jb_snow. Това са 2 различни неща.
Патроните въобще не влизат, както има оплаквания във всички сървъри, така и в джайла не влизат патроните точно и там където си се прецелил.
kofein написа:
Dust2:

Картата да се сменя след края на рунда

$800 първи рунд

Да няма никакви секунди, демидж и т.н., които да се въртят около мерника ти

Да не изписва "Еди кой си залага бомбата еди къде си"

Да няма семиклип

Jailbreak:

Трябва да се фикснат разни неща по шоповете, но за това трябва да си говорим на живо

Да се фикснат на Тедо промените по кръвта на СТ и оръжията на Т за админи и випове, защото е некоректно и небалансирано

AWP:

Да няма граната в началото на рунда за админи/випове
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра

Ще се играе спокойно


#######################


Гошо и Тедо- направете една ЛОГ ТЕМА, в която да описвате абсолютно всяко нещо, което пипате по който и да е сървър, и стига с тия оправдания:

"Той бутна това, оня бутна онова"
"Аз съм хванал тия и тия"
"Първо направете това, после аз това"

Ако ще вършите нещо е крайно време да го свършите, ако не се задействате моментално повече никой никога няма да влезе в тая верига.

И, Тедо, какво се случва ? Нали щеше всичко да е окей, откакто имаш достъп има СРИВ навсекъде ?
Последно промяна от kofein на 22 Мар 2016, 07:44, променено общо 4 пъти.
Причина: НЕ ИСКАМ ДА ПИШЕТЕ ОПРАВДАНИЯ В КОМЕНТАРИТЕ - САМО РЕШЕНИЯ !!!
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
NoWallzZz
Respected
Respected
Мнения: 155
Регистриран на: 15 Авг 2011, 23:31
Обратна връзка:

Re: [Всички сървъри] Ремонт

Мнение от NoWallzZz »

Бъгове в ББ-то ... Бъгове в АВП-то ... Бъгове в БХОПА ... Бъгове в ДЪСТА ... Бъгове в ДРЪН-а ... Бъгове в ДЖАЙЛА ... Още леки оплаквания от ХНС-то .... Единствено май за ескейпа никой нищо не е казал още (не го казвам с цел следващото мнение на Лавлиет да гласи "много ясно аз съм"), можеби защото е нов сървър и такамммм .
Докога ще си губим хората в сървърите, Докога никой нищо няма да оправя и ще има теми през час-2 гласящи, че има милион бъгове и проблеми по сървърите, хайде оправяйте ги вече , че на всички им писна да играят в сървъри пълни със проблеми по тях . Докога с всяко бутнато нещо в сървъра стават 40 още нови бъгове ? Аз вече почвам да си мисля, че нарочно го правите и нарочно гледате да прецакате цялата система, та какво Ви е направила СлакСърв, че да и мислите лошото ? ЕКСИОНЕ пипнеш плъгин и стават чудеса - целия сървър прецакан . ГГ на професионализма. Елементарни работи дето всеки може да добави и да няма нито 1 бъг по съответното нещо, ти го качваш адски бъгаво и не си правиш никакъв труд да го пооправиш, дори след като си видял даден проблем, че ти си го добавил и е твоя работа и нищо? Оставаш го просто и това е няма проблем... ? Най-добрият пример е това с безплатният опънър, нужно ли беше да има дори ПРЕДЛОЖЕНИЯ да се намали съответния спам, като ти самия можеше да се сетиш, че тва е адски неправилно да го пише в сървъра, ти си го видял НЕ 1 път, но плъгина е перфектен няма какво да стане ? Специално за този опънър, този спам се оправя АДСКИ ЕЛЕМЕНТАРНО, НЕ ТИ ТРЯБВАТ НИКАКВИ УСИЛИЯ ДА ГО ОПРАВИШ и не казвай, че било еди си еди си еди си ко и че нямало как да стане, елементарно е! Това го давам за пример, а това че има още милярд бъгове и че това е НАЙ-МАЛКИЯТ проблем от всичко?
Хайде екип поддръжка КЪДЕ СТЕ? Абсолютно всички сървъри са с прецакани модове, какво става тука какви ги вършите изобщо? Докога? Докога всяко бутане по мода води до още нови и нови бъгове? Заемете се, отделете 1 седмица ПЪЛНО КОМПЮТЪРИЗИРАНЕ, ако трябва дори не излизайте, оправете тия сървъри - така, че всички потребители от всички сървъри да кажат само едно "БРАВО СЛАКСЪРВ ВЕЛИКИ СТЕ ЕЙ ТУКА МНОГО МЕ ИЗКЕФИХТЕ МОДОВЕТЕ СА ПЕРФЕКТНИ НЯМА ПРОСТО РАВЕН МОД НА ТОЗИ" и блаблабла. И да се спрат с тия теми за тия бъгове, че направо вече ми писна докато отворя форума и има нова тема за бъгове, всяка нова тема е предназначена за някой сървър и, че има страшно много бъгове. Прекалено много теми прекалено голям спам, мисля че може да се приключи с тия неща и да си върнем Активността по сървърите - Всичко почти пълно. както и хората да са доволни и да казват постоянно, че сървърите са на много високо ниво. Адски намалена активност от страна на потребители, всичко е на ниско ниво

Сайта/форума - до сега нямаше проблеми със тази част поне , е 1 ДДОС прецака вече и сайта, и кво това няма ли да се ФИКС-не скоро?
Няма връзка със база данни до колкото си мисля аз и всичко е прецакано ... До сега поне сайта и форума бяха на високо ниво поне като не са сървърите, вече и те нестават :Х
Последно промяна от kofein на 17 Мар 2016, 05:36, променено общо 2 пъти.
Причина: ДА СЕ ПРОЧЕТЕ !
Изображение
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Всички сървъри] Ремонт [ПРОЧЕТИ]

Мнение от LifeStyleeeer »

Добре ,съберете се 5,6 човека ,които сте наясно с плъгини ,модове и тем подобни...Разберете се един ден всички ,където ще сте свободни ,издействайте временен достъп до машината или само аутуризиран човек да пипа ,ако ви е страх да дадете достъп на други .Спрете като трябва сървърите за този ден ,оправете нещата ,нови модове ли ще слагате ,бъговете само ли ш пробвате да оправите ,само оправете нещата и всичко да се приключва...Какъв е проблема ?
Че ще свършите малко работа ,тва е + за вас ,от към страна на сървърите и към самите вас...
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Всички сървъри] Ремонт [ПРОЧЕТИ]

Мнение от novachrono »

Трябва ли да ви напсувам и да получа предупреждение само защото не си вършите работата? За кво са ви дадени въобще тия достъпи като не си правите труда да погледнете какво се случва по сървърите? Има стотици теми с едни и същи проблеми вече няколко месеца, а някои проблеми - от година. Не мислите ли вече да си стегнете дупарите и да оправите всичко? Явно не. Щом вече 5 месеца не си направихте труда да погледнете нещата, едва ли и това ще ви накара, това е просто тема която ще бъде пренебрегвана именно от поддържащите сървърите.
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: [Всички сървъри] Ремонт [ПРОЧЕТИ]

Мнение от georgii.s »

Махнал съм ви семиклип -а дерзаите после обаче да няма теми как го искат ... ц4 таимер -а няма да го махам защото другия вариант е да се сложи такъв със sprite който честно казано не е хубав относно съобщенията за плант на ц4 махнати са и т.н по д2 толкова демидж които се върти около мерника няма и никога не е имало относно парите 850 $ са за да се взима фулл пак малка броня + патрони... за deagle


AWP и BHOP би трябвало да няма гранати и демидж при падане вече
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта