Как да си най-добрия в top15

Информация, проблеми и въпроси, относно Dust II Only сървъра
Изображение
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Как да си най-добрия в top15

Мнение от Neno »

Здравейте!

Изображение


Надявам се всички знаят че не съм толкова добър играч! Но какво ще се случи ако спра да балансирам играта като минавам от по силните? Какво ще се случи ако играя само като терорист ? Ето какво се случи от картинката по горе. Не казвам че съм най-добрия но съм достатъчно добър да оставя някой с по-добри умения от мен на червено и след това да бъде убит от много по-слаб от него играч и то благодарение на мен.
След няколко такива ситуации той ще знае че голямата пречка ще бъда аз, ако се срещнем лице в лице, и ще знае че шансовете му са доста ниски. Тази статистика съм я постигнал в рамките на около десетина дена по час, час и половина игра като влизам вечер след работа. Има доста добри играчи които не са участвали в този рестарт на top15, но съм сигурен че дори и да са били тук, щях да си запазя минимум 3,4 място.
Защо става тъка?
Значи аз играя от много, много отдавна цс, няма да казвам колко отдавна че да не ви се стори нереално! И моите наблюдения са че където и да влезеш в цс веригите, терористите бият повече от контра терористите.
Защо?
Ами според мен калашника е малко по мощен и всички искат да играят с руската машина защото не знаят дали е по мощна но просто ги кефи яко. Другите пък искат да са терористи защото искат да са от лошите момчета. Другото е че има доста хора които като видят че отбора им пада и минават към по силния отбор. Ето защо се получава тъка.
Но за да влезеш на високо ниво в top15 не е само това което споменах до тук. Иска се и нужните умения като слух добро озвучаване, добра реакция и добро предположение къде може да е, и от къде може би ще дойде противника. Също проверката на всеки пиксел от картата дето си вика е добре дошла, имам в предвид да проверявате на места където дори и не очаквате да има някой. Също тъка проверката на места където често се крие противника чрез стрелба по два три патрона и проверката на /me също е добре да се прави. Писането на правилните рейтове, нагласянето на малка ресолюция това също прави играта по стабилна както и добрия нет, клавиатурата, мишката монитора който ви дава възможност да виждате дори и на затъмнени места. Всичко това го притежавам и съм доволен от резултата който постигам.
Ако не съм обърнал внимание на някой по време на игра, или не съм отговорил на въпроса му, то значи съм се заиграл здраво и на ва чета до като съм жив ;)
Тъка се става първи най-лесно в top15 като подбираш съотборниците да са силни.
Но за мен си остава най-добрата игра когато има хора които се съобразяват и правят тъка че да има баланс, което да не позволява на един отбор да мачка другия за няма и 30 секунди!
Това е от мен, проведох си експеримент въз основа на това че хората които обичат да играят констра терористи също са доста добри но те не го знаят ;)
Последно промяна от Neno на 28 Ное 2015, 18:09, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
KaenBX
Напреднал
Напреднал
Мнения: 216
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:47
Ник в играта: KaenBX
Скайп профил: ivex.pk
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Как да си най-добрия в top15

Мнение от KaenBX »

по лесния вариант правиш ръш-че през Х и се получава нещо като гифчето което ми като подпис убиваш ги све и след тва ТОЗ Е ХАКЕР :O :D
Изображение

Изображение
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Как да си най-добрия в top15

Мнение от Neno »

KaenBX написа:по лесния вариант правиш ръш-че през Х и се получава нещо като гифчето което ми като подпис убиваш ги све и след тва ТОЗ Е ХАКЕР :O :D
Там е добро място за ръшче от страна на полицаите ако няма опитен противник снайперист и ако е за прави или втори ръш през хикса.
Но ако има добри играчи, най-много да направиш втория руш не успешен! Ако аз съм терорист и разбера че полицаите са ръшнали през хикса, то следващия рън съм ги спрял с флаш което е доста ефектно и е сигурно на 95% че ще бъдат флашнати, а дали ще убия някой вече е късмет!
Изображение
Аватар
hi im genco.
Напреднал
Напреднал
Мнения: 202
Регистриран на: 04 Окт 2015, 17:12
Ник в играта: gennco
Скайп профил: ЛС в сайта.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Как да си най-добрия в top15

Мнение от hi im genco. »

Neno написа:
KaenBX написа:по лесния вариант правиш ръш-че през Х и се получава нещо като гифчето което ми като подпис убиваш ги све и след тва ТОЗ Е ХАКЕР :O :D
Там е добро място за ръшче от страна на полицаите ако няма опитен противник снайперист и ако е за прави или втори ръш през хикса.
Но ако има добри играчи, най-много да направиш втория руш не успешен! Ако аз съм терорист и разбера че полицаите са ръшнали през хикса, то следващия рън съм ги спрял с флаш което е доста ефектно и е сигурно на 95% че ще бъдат флашнати, а дали ще убия някой вече е късмет!
Разбираш бе разбираш браво ! :D :D :D
Изображение
Аватар
KaenBX
Напреднал
Напреднал
Мнения: 216
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:47
Ник в играта: KaenBX
Скайп профил: ivex.pk
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Как да си най-добрия в top15

Мнение от KaenBX »

То за тва не се прави РЪШ 2 пъти подред на 1 и също място малко изненада да има да са неподготвени иначе не е инт :D
Изображение

Изображение
Аватар
Huskoy ;]
Respected
Respected
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Мар 2015, 18:53
Ник в играта: (^_^)
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Как да си най-добрия в top15

Мнение от Huskoy ;] »

Мс за савета
Изображение
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Как да си най-добрия в top15

Мнение от ace4ever »

Еми явно аз съм от тези играчи които правят баланса ,иначе какво му е интересното да бия по-слаби от мен и да играя сериозно за да съм в топ ,който евентуално може да бъде рестартиран.Но все пак интересна тема,браво за авторското мнение.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Dust II Only”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост