Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Информация, проблеми и въпроси относно HideNSeek 100aa сървъра
IP Адрес: 185.18.57.43:27020
Изображение
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от kr0z »

ucha se :) написа:LJ- http://imgup.slackserv.com/249g5dzrl8sc408o8s.bmp
HJ- 243 нямам снимка
CJ-
DCJ- DCJ After Jump Distance: 240.486984 Maxspeed: 296.318328 (27.363) Prestrafe: (271.4) (0.0) 268.954437 Strafes: 4 Sync: 81Prestrafe Sync: 7
SCJ- 269 НОВ :rock: http://imgup.slackserv.com/114mqh4bq8dexw4sok.bmp
MCJ- 256 нямам снимка :/
BJ- Изображение
sbj- http://imgup.slackserv.com/2918smzwqrr91c0wsc.bmp
bj- http://imgup.slackserv.com/948tifjh0k4ji84k80.bmp
:banana: Рекордите са от днес.
Всичките stats-ве са cheat-нати.
Аватар
deliorra
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юли 2014, 16:42
Ник в играта: deliorra
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Sandanski
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от deliorra »

DELIORRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAA

1 LJ - 255 block demo - http://www.4shared.com/file/4DWE_QiMce/2_online.html
2 MCJ 274 , za sujalenie imam star klip samo na 270 block - https://www.youtube.com/watch?v=Xhw0sZKX3OM
3 DCJ 274 - http://prikachi.com/images.php?images/258/7499258t.jpg
4 SCJ 273 - nqmam snimka
5 Ladder Bhop 272 - 10aa
Аватар
ucha se :)
Зарибен
Зарибен
Мнения: 506
Регистриран на: 04 Юни 2014, 20:15
Ник в играта: нямам :P
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: някаде из булгариа
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от ucha se :) »

Последно промяна от ucha se :) на 05 Мар 2015, 00:06, променено общо 23 пъти.
Stand Up Count Jump 269.2
Count Jump 268
Double Count Jump 270
Long Jump 250.5
Multi Count Jump 268
Роден съм изморен и живея за да си почина.
Аватар
[SS]Anonimen
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: 23 Юни 2014, 00:40
Ник в играта: Anonimch0o
Скайп профил: Anonimch0
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от [SS]Anonimen »

238 max lj i cj i hj другите се уча :Д
Офтопик:
Ако аз не бъда себе си, кой друг ще бъде?
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от vankata199 »

LJ-259.4 >258 block
HJ-254 >244 blcok
SCJ-277.2 >275block
CJ-Real 273 >270 block
DCJ-276.9 >273 block
MCJ-276.8 >273 block
DSCJ-276.9 >273 block
MSCJ-275.9 >272 block
WJ-276.8 >274 block
SBJ-252.3/4/5 >248 block
BJ-251.1 >247 block
Абе тоя садер'с голям хакер бе :Д базоока <3
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от puRple* »

LJ - 246
Cj - 253
DCj - --
MCj - --
SCj - --
Bj - 249 нещо такова
Sbj - 244
Drop bj - 267.9
Изображение
Аватар
Report
Аматьор
Аматьор
Мнения: 64
Регистриран на: 17 Авг 2014, 17:08
Ник в играта: *Rep0rT ;]]
Скайп профил: vaneka.ivanow
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Report »

LJ-237
Cj- 251
Dcj-
Mcj-
Scj-
Bj-245
Sbj-
Drop bj 266,1
Изображение
Аватар
Too Many Nicknames
Аматьор
Аматьор
Мнения: 54
Регистриран на: 04 Окт 2013, 21:32
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Too Many Nicknames »

vankata199 написа: SCJ-277.2 >275block
DCJ-276.9 >273 block
MCJ-276.8 >273 block
DSCJ-276.9 >273 block
MSCJ-275.9 >272 block
WJ-276.8 >274 block
SBJ-252.3/4/5 >248 block
Я покажи демота на някои от тези статсове, ако обичаш. Не съм очаквал от човек, който се пише, че може да скача да преувеличава стабилно възможностите си.
Аватар
Kachamak.
Баннат
Баннат
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Фев 2014, 15:36
Ник в играта: Kachamak. , np, k
Местоположение: Там

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Kachamak. »

Too Many Nicknames написа:
vankata199 написа: SCJ-277.2 >275block
DCJ-276.9 >273 block
MCJ-276.8 >273 block
DSCJ-276.9 >273 block
MSCJ-275.9 >272 block
WJ-276.8 >274 block
SBJ-252.3/4/5 >248 block
Я покажи демота на някои от тези статсове, ако обичаш. Не съм очаквал от човек, който се пише, че може да скача да преувеличава стабилно възможностите си.
Вярно е, че все едно преувеличава, ама не го прави наистина тва са му рекордите, явно просто не си го виждал в сървъра.
Изображение
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Аватар
Too Many Nicknames
Аматьор
Аматьор
Мнения: 54
Регистриран на: 04 Окт 2013, 21:32
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Too Many Nicknames »

Kachamak. написа: Вярно е, че все едно преувеличава, ама не го прави наистина тва са му рекордите, явно просто не си го виждал в сървъра.
Само, че не е все едно, а си е баш преувеличаване. Нека даде 2-3 демота на такива статсове, особено на 277.2 скж или на 252.3 сбж в нормален сървър със слоу даун. :)
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от vankata199 »

аз и да ти дам демо пак няма да сам чист така че хората които ме познават си знаят хак ли сам или преувеличажам говоря хора като Kroz Commicos Confused tragger и т.н. аз казвам рекорди не мога на всеки 1 да имам демо не ми е за задача да убеждавам хората че не сам хакер писнало ми е вече 7 години
Too Many точно пред теб пък съм правил 276 скж на лимед все тряя се заядете говорете срещу nubclown или той за вас е чист кадето винаги си влиза с хак и нито 1 админ освен кроза прави нещо ЕВАЛА
Аватар
Too Many Nicknames
Аматьор
Аматьор
Мнения: 54
Регистриран на: 04 Окт 2013, 21:32
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Too Many Nicknames »

Никой не споменава нищо за хак, както по-горе съм писал " човек, който може да скача, да преувеличава". Да, можеш да скачаш, но между 276 и 277 разликата е от тук до луната и съм сигурен, че го знаеш. Ако нямаш демо на 277 скж чисто и просто си е преувеличение и не си го скочил никога. За сбж то не знам има ли смисъл да коментирам ....
За това писах мнение, защо трябва винаги да си пишете отгоре над това което реално скачате? Това ми е любопитно. Ако ми предоставиш демо на това 277.2 скж ти казвам евала и няма да ти оспоря нито дума повече, но до тогава отново ще го повторя "просто преувеличение". И те моля, ако нямаш демо на 277.2 скж, в което съм сигурен, не започвай да се оправдаваш, че го нямаш защото не правиш демота или по една или друга причина е "изчезнало", а просто си кажи като нормален човек "Да, преувеличих малко, съжалявам."
Айде със здраве.
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от vankata199 »

Винаги ще има хора който смятат че нещо щом не го могат значи е никой не го може имам снимка в слак даже ето ти линк
http://prikachi.com/images.php?images/634/7570634J.jpg
от преди седмица нека да видя как ще се оправдаеш сега
както казах това ми е рекорд аз няма как да знам кога ще се случи можеш да питаш кроз когато скоча нещо не реално как реагирвам и дали не излизам директно от цс при такива положения без командата ''стоп'' на демото как да стане
не искам да ми вярваш има поне 20 като теб никога до сега не съм лъгал няма и да се случи колкото до това за демо
аз вярвам на хората който са ме видели по важно е това за мен айде лека вечер от мен :)
Аватар
Too Many Nicknames
Аматьор
Аматьор
Мнения: 54
Регистриран на: 04 Окт 2013, 21:32
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Too Many Nicknames »

Отново къде е 252.3 къде е 251.3, за сбж-то не ме вълнува особено. Ще повторя, дай демо на 277.2 скж ? Или на 276.9дкж ? И защо ми даваш снимка, тва сбж може и да е бъгнато скж ( вероятно не е, но с снимка не доказваш нищо, а с демо, но пак ще го кажа, за сбж-то ми е все едно ). И не е нужно да се доказваш пред мен, докажи се пред хората, които ти се радват, а не с преувеличени статсове, които може би никога няма да скочиш.
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от vankata199 »

Братле хората вече ме знаят аз не искам репутация нито слава аз цъкам за фън с демота не се занимавам пак ти казвам нямам причина и полза от това да лъжа вярвам на хората които ме гледат и играят с мен всеки ден така че не си първият на когото ще тряя цял ден да се обяснявам така че просто зарежи преувеличавам ''за теб'' всеки си има мнение писнало ми е да доказвам какъв сам пред останалите които иска да ме мисли за хак които иска за чист вече ми е все тя :)
Аватар
Too Many Nicknames
Аматьор
Аматьор
Мнения: 54
Регистриран на: 04 Окт 2013, 21:32
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Too Many Nicknames »

Какви хакове намесваш отново? Какво доказване ? За да докажеш нещо се изисква доказателство. А не оправдания, защо нямаш демота и т.н. И щом до тук не си дал демо вече е пределно ясно, че нямаш такова( на повечето хора, ще им стане ясно защо :rool: )
Аз си свърших моята работа, да отбележа, че преувеличаваш на 90 да не кажа 100% от написаните си рекорди.
Всичко хубаво ти желая и да не кажеш, че те нападам нещо, ти пожелавам все пак някой ден да скочиш, написаните от теб рекорди.
Аватар
dsa 2xsf
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Авг 2014, 22:14
Ник в играта: GOD
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от dsa 2xsf »

Too many nicknames ако мислиш ванката за хак в грешка си и то доста голяма човека си е чист,а ти тука си тръгнал да му говориш че бил хак.. мале първо виждал ли си го как цъка и как скача че го наричаш хакер.Той се е доказал като играч и ако си мислиш че ще тръгне да се доказва пред тебе грешиш виждал съм го как скача 276.7 скж и те уверявам че не е хакер но винаги ще има такива като тебе да му слагат по цял ден че бил хакер.. с него играем всеки ден и му знам играта и го знам много добре и те уверявам че не е хакер,той не преувеличава това са неговите рекорди и той ги е постигнал а тебе като те гледам никога няма да ги постигнеш :)
Аватар
Nicky
Respected
Respected
Мнения: 342
Регистриран на: 19 Ное 2012, 20:13
Ник в играта: ...
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Nicky »

vankata199 написа:и дали не излизам директно от цс при такива положения без командата ''стоп'' на демото как да стане
След като е почнато демото дори да илезеш с quit или да end taskнеш процеса демото се спира независимо дали си писал "stop" или не. Така, че това не е оправдание.

dsa 2xsf написа:Too many nicknames ако мислиш ванката за хак в грешка си и то доста голяма човека си е чист,а ти тука си тръгнал да му говориш че бил хак.. мале първо виждал ли си го как цъка и как скача че го наричаш хакер.Той се е доказал като играч и ако си мислиш че ще тръгне да се доказва пред тебе грешиш виждал съм го как скача 276.7 скж и те уверявам че не е хакер но винаги ще има такива като тебе да му слагат по цял ден че бил хакер.. с него играем всеки ден и му знам играта и го знам много добре и те уверявам че не е хакер,той не преувеличава това са неговите рекорди и той ги е постигнал а тебе като те гледам никога няма да ги постигнеш :)
Някой да е споменавал той да е хакер ? Не ? Пак си измисляте неща, за които да се заядете. Човека просто каза, че не му вярва и мисли, че преувеличава (с което съм съгласен и аз). Никъде не е казал - "Това не е вярно, ти си го скочил с хака !". Някой нещо подобно да е прочел ? Не ! Аз не виждам някъде да напада "sadera" или да го нарича хакер или нещо такова, а просто иска доказателство за това, което е поставил като негови рекорди, което е нещо напълно нормално.

Също така няма нужда да споменавате, че се е доказал пред хората. Щом човека иска доказателство, явно не се е доказал пред него. И ако реално ги беше скочил нямаше така упорито да се отбранява и да го напада, че не е длъжен да се доказва, а като пич щеше да даде едно демо и всичко щеше да се приключи.
Аватар
Kachamak.
Баннат
Баннат
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Фев 2014, 15:36
Ник в играта: Kachamak. , np, k
Местоположение: Там

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Kachamak. »

Nicky написа:
vankata199 написа:и дали не излизам директно от цс при такива положения без командата ''стоп'' на демото как да стане
След като е почнато демото дори да илезеш с quit или да end taskнеш процеса демото се спира независимо дали си писал "stop" или не. Така, че това не е оправдание.

dsa 2xsf написа:Too many nicknames ако мислиш ванката за хак в грешка си и то доста голяма човека си е чист,а ти тука си тръгнал да му говориш че бил хак.. мале първо виждал ли си го как цъка и как скача че го наричаш хакер.Той се е доказал като играч и ако си мислиш че ще тръгне да се доказва пред тебе грешиш виждал съм го как скача 276.7 скж и те уверявам че не е хакер но винаги ще има такива като тебе да му слагат по цял ден че бил хакер.. с него играем всеки ден и му знам играта и го знам много добре и те уверявам че не е хакер,той не преувеличава това са неговите рекорди и той ги е постигнал а тебе като те гледам никога няма да ги постигнеш :)
Някой да е споменавал той да е хакер ? Не ? Пак си измисляте неща, за които да се заядете. Човека просто каза, че не му вярва и мисли, че преувеличава (с което съм съгласен и аз). Никъде не е казал - "Това не е вярно, ти си го скочил с хака !". Някой нещо подобно да е прочел ? Не ! Аз не виждам някъде да напада "sadera" или да го нарича хакер или нещо такова, а просто иска доказателство за това, което е поставил като негови рекорди, което е нещо напълно нормално.

Също така няма нужда да споменавате, че се е доказал пред хората. Щом човека иска доказателство, явно не се е доказал пред него. И ако реално ги беше скочил нямаше така упорито да се отбранява и да го напада, че не е длъжен да се доказва, а като пич щеше да даде едно демо и всичко щеше да се приключи.

Наистина никой никъде не е казал, че е хакер и т.н. , но наистина това са му рекордите не знам защо е толкова трудно да се повярва, а и не знам защо за вас е толкова важно да сподели и демо, като е възможно просто да не е рекорднал дадените статсове, а и ако поне 1 път сте го засичали в сървъра, щяхте да знаете, че наистина може да играе и че това са му рекордите :hmm:
Изображение
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Аватар
Nicky
Respected
Respected
Мнения: 342
Регистриран на: 19 Ное 2012, 20:13
Ник в играта: ...
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Най-добър статус [LJ,HJ,SCJ,CJ,DCJ,MCJ и т.н]

Мнение от Nicky »

Kachamak. написа: Наистина никой никъде не е казал, че е хакер и т.н. , но наистина това са му рекордите не знам защо е толкова трудно да се повярва, а и не знам защо за вас е толкова важно да сподели и демо, като е възможно просто да не е рекорднал дадените статсове, а и ако поне 1 път сте го засичали в сървъра, щяхте да знаете, че наистина може да играе и че това са му рекордите :hmm:
"О не, аз никога не съм го засичал никъде"
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Floppytown Only”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост