Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Информация, проблеми и въпроси относно HideNSeek 100aa сървъра
IP Адрес: 185.18.57.43:27020
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Tony Montana »

След многобройните оплаквания свързани с положението на Hide`n`seek пускам тази тема, в която можете да публикувате какви проблеми се случват в сървъра, какво бихте предложили за подобряване, кое трябва да се отстрани/добави и т.н.


Всяка одобрена публикация ще бъде добавена!


Одобрението става по преценка на Администратор/Глобален Администратор
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от fondos »

1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Искам да бъде премахната картата - os_town
2. В кой сървър искате да стане промяната? SlackServ.com HideNSeek
3. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! Искам да бъде премахната картата според следните причини


1. Картата е прекалено малка
2. Картата има твърде много малко места за скачане, предимно е малка и лесна
3. Преди 4,5 минути играх в сървъра и попаднах на картата която предлагам да се премахне, много от играчите бяха недоволни от нея
Офтопик:
Наскоро бях пуснал такава тема, но без отговор
Изображение
Изображение
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от kr0z »

Тъй като аз помолих да се направи тази тема,сега ще напиша проблемите които трябва да бъдат оправени и нещата които искам да бъдат добавени.

1:Да се добави командата /hideknife (задължително е защото когато си останал с флаш или smoke,като използваш 1 от 2-те и трябва да го хвърлиш задължително.)
2:Не знам какъв е HNS плъгина,но е много лагващ,казвам го,защото са ми казвали,че лагва.
3:Много често започна да ми се случва,че не мога да пиша и трябва да ретря по време на игра за да ми се оправи.
4:Не е голям проблем,но след като вляза в сървъра и ми бъгва steama в други сървъри след това.(Дава ми,че съм valve,за всички steam-ри е проблема)
5:Картите които искам да бъдат премахнати и кои да останат.(Колкото и карти да се добавят няма да се харесват,тъй като за хнс няма толкова много карти.)
-c21_lime
-os_town
-hns_awesometown
-hns_nak2
-hnsro_arenastrike
-hns_armycamp
-hns_project
-hns_jbg_special
-hns_2k12
-hnsbg_tintytown
-hns_minecraft
-hns_aztec
-hns_bonce (лагващ мап с ниско фпс)
-hns_bronx (не се играе)
-hns_cheteau_town
-hns_winterchase
-hns_YTT_Simspon
-hnsbg_celitc
-hnsbg_doa
-hnsbg_greenroofs
-hnstr_country

6:Да се премахне freez и да се сложи smoke (ПРОЧЕТИ:В HNS никога не е имало smoke,smok-a идва от зомби сървърите и улеснява играта на играчите)
7:Последното не е нещо което искам да бъде добавено,а искам само да обясня защо искам да останат толкова малко карти,защо да има smoke..Причината ми е,че в HNS играчи почти не останаха за което ме е яд и искам HNS-то да започне да се завръща,защото в момента има само и единствено слаби играчи,които могат само да псуват,да се заяждат,и да се правят на интересни,а не е в това смисъла..Реално погледната аз искам само 2 правила да има,но това няма как да стане,тъй като това е верига и до някаква степен трябва да бъде по-строго.Моля обърнете внимание на този сървър.Искам като играя,да играя с кеф,а не да се притеснявам,че мога да умра от лаг или някой друг бъг..Искам да има добри играчи заради които да ме е яд,че не съм добър колкото тях,а не да има такива които просто едва движат и нямат никакви желание за играя.
8:Няма autobalance
Ето някой от случаите:
http://imgup.slackserv.com/6241twd098ozaw0k80s.jpg
http://imgup.slackserv.com/24es7llh52sj4sws0.jpg
За сега само тези съм снимал,но най-вероятно ще има доста подобни,докато няма баланс в сървъра.

17.03-Без промяна.
20.03-Без промяна.
25.03-Без промяна.Да не говоря,че дори баланса не е оправен,който е един cvar...
27.03-Без промяна.
02.04-Без промяна.
04.04-Без промяна.
11.04-2 промени,добавен /hideknife и teambalance
Последно промяна от kr0z на 12 Апр 2014, 09:31, променено общо 7 пъти.
Аватар
fesel
Новак
Новак
Мнения: 49
Регистриран на: 16 Юни 2012, 19:21
Ник в играта: [X7R]niNjah
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от fesel »

3: доста хора от сървъра казват че им се получава така

5:
-c21_limed
-c21_lime
-os_town
-hns_awesometown
-hnsro_arenastrike
-hns_project
-hns_2k12
-hnsbg_tintytown
-hns_bonce
-hns_bronx
-hns_cheteau_town
-hns_YTT_Simspon
-hnsbg_greenroofs
-hnstr_country

но да се добавят
-hns_tyo - лично аз заради този мап цъкам доста в полски сървър тъй като го няма в слака и мисля , че е доста добър мап
-hns_bricktown_beta5
-hnsm_longroad


6: аз също съм ЗА!


И щом няма да се смени начина на избиране на карта , то поне да се направи така , че да не може да се играе 1 и същ мап в следващите 4 мапа .. Така де като се играе 1 определн мап , чак след 4 изиграни мапа да може да се избира/номинира


Да , няма тийм баланс :)
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Tony Montana »

Аз предлагам да гласувате по темата за да има развитие? Как очаквате да се направи нещо като никой не гласува? Защото ще е много лесно да се направи ама после естествено ще има недоволни и вечно мрънкащи.
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Andr0 »

kr0z написа:Тъй като аз помолих да се направи тази тема,сега ще напиша проблемите които трябва да бъдат оправени и нещата които искам да бъдат добавени.

1:Да се добави командата /hideknife (задължително е защото когато си останал с флаш или smoke,като използваш 1 от 2-те и трябва да го хвърлиш задължително.)
2:Не знам какъв е HNS плъгина,но е много лагващ,казвам го,защото са ми казвали,че лагва.
3:Много често започна да ми се случва,че не мога да пиша и трябва да ретря по време на игра за да ми се оправи.
4:Не е голям проблем,но след като вляза в сървъра и ми бъгва steama в други сървъри след това.(Дава ми,че съм valve,за всички steam-ри е проблема)
5:Картите които искам да бъдат премахнати и кои да останат.(Колкото и карти да се добавят няма да се харесват,тъй като за хнс няма толкова много карти.)
-c21_lime
-os_town
-hns_awesometown
-hns_nak2
-hnsro_arenastrike
-hns_armycamp
-hns_project
-hns_jbg_special
-hns_2k12
-hnsbg_tintytown
-hns_minecraft
-hns_aztec
-hns_bonce (лагващ мап с ниско фпс)
-hns_bronx (не се играе)
-hns_cheteau_town
-hns_winterchase
-hns_YTT_Simspon
-hnsbg_celitc
-hnsbg_doa
-hnsbg_greenroofs
-hnstr_country

6:Да се премахне freez и да се сложи smoke (ПРОЧЕТИ:В HNS никога не е имало smoke,smok-a идва от зомби сървърите и улеснява играта на играчите)
7:Последното не е нещо което искам да бъде добавено,а искам само да обясня защо искам да останат толкова малко карти,защо да има smoke..Причината ми е,че в HNS играчи почти не останаха за което ме е яд и искам HNS-то да започне да се завръща,защото в момента има само и единствено слаби играчи,които могат само да псуват,да се заяждат,и да се правят на интересни,а не е в това смисъла..Реално погледната аз искам само 2 правила да има,но това няма как да стане,тъй като това е верига и до някаква степен трябва да бъде по-строго.Моля обърнете внимание на този сървър.Искам като играя,да играя с кеф,а не да се притеснявам,че мога да умра от лаг или някой друг бъг..Искам да има добри играчи заради които да ме е яд,че не съм добър колкото тях,а не да има такива които просто едва движат и нямат никакви желание за играя.
8:Няма autobalance

17.03-Без промяна.
20.03-Без промяна.
съгласен съм с теб освен за фрийза.. има хора със слаби компютри на които ще им пада фпс-то до 5/10/15 заради смоука...на мен лично на старият ми комп ме скъсваше от лаг тоя смоук. Представи си кво ще стане ако се хвърлят 3-4 смоука.
Аватар
Nicky
Respected
Respected
Мнения: 342
Регистриран на: 19 Ное 2012, 20:13
Ник в играта: ...
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Nicky »

Относно изказването на fesel
Какво ти пречат тези карти, които си изброил:
fesel написа: -c21_limed
-hns_project
-hns_2k12
Да кажеш, че не се играят не е така. c21_limed чупи всички рекорди по посещаемост в българските сървъри, като сметнем и че е българска карта това е "грехота" да се премахне (не го казвам само защото аз и Vic7im сме я правили). Това, че ти си слаб и не можеш да скочиш 270 или да врътнеш 2-3 трика на limed и 2к12 не значи, че трябва да се премахват тези доста играни карти. hns_project е също много добра карта, подобна на awp_rooftops, но с LJ-та, като я прави една доста добра карта с цел и доста място за трикове.

Предлагаш да се сложат тези карти, които си изброил, които са БЕТА и нямат никаква цел ?!
При hns_tyo - lader-lader, малко рън и това ти е играта...на 40-тата секунда си свален.
При hns_bricktown_beta5 - същата работа, а и самата карта е все още в БЕТА тест период.
При hnsm_longroad - изключително безидеен мап. Стълби на по 2 метра + това е доста тъмен.
Махате хубавите карти, за да сложите смешните безидейни карти ? Евала !
А иначе искаме да се покажем пред чужденците, че имаме хубави сървъри и карти..и достойни играчи...Е няма как да стане !
Аватар
pnk1
Новак
Новак
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Май 2012, 00:05
Ник в играта: pnk1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България, гр. София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от pnk1 »

Аз предлагам да се премахнат всички C21 карти, защото все пак играем HideNSekk (не code21)
Ако има толкова големи фенове на c21 направете Code21 в който да има само такива карти!
Аватар
fesel
Новак
Новак
Мнения: 49
Регистриран на: 16 Юни 2012, 19:21
Ник в играта: [X7R]niNjah
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от fesel »

Nicky написа:Относно изказването на fesel
Какво ти пречат тези карти, които си изброил:
fesel написа: -c21_limed
-hns_project
-hns_2k12
Да кажеш, че не се играят не е така. c21_limed чупи всички рекорди по посещаемост в българските сървъри, като сметнем и че е българска карта това е "грехота" да се премахне (не го казвам само защото аз и Vic7im сме я правили). Това, че ти си слаб и не можеш да скочиш 270 или да врътнеш 2-3 трика на limed и 2к12 не значи, че трябва да се премахват тези доста играни карти. hns_project е също много добра карта, подобна на awp_rooftops, но с LJ-та, като я прави една доста добра карта с цел и доста място за трикове.

Предлагаш да се сложат тези карти, които си изброил, които са БЕТА и нямат никаква цел ?!
При hns_tyo - lader-lader, малко рън и това ти е играта...на 40-тата секунда си свален.
При hns_bricktown_beta5 - същата работа, а и самата карта е все още в БЕТА тест период.
При hnsm_longroad - изключително безидеен мап. Стълби на по 2 метра + това е доста тъмен.
Махате хубавите карти, за да сложите смешните безидейни карти ? Евала !
А иначе искаме да се покажем пред чужденците, че имаме хубави сървъри и карти..и достойни играчи...Е няма как да стане !

То и c21 е скучно , особено пък limed аз ги мога повечето но това не прави играта да киснеш на LJ ... За по-горните мапове , хубаво да не се добавят но hns_tyo се играе в доста чуждестранни сървъри ! Аз лично играя в полски сървър заради разнообразието от мапове а не само lime и rooftops..

Според мен най-важното е да се оправи това с вота на картите
Изображение
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от kr0z »

fesel написа:
Nicky написа:Относно изказването на fesel
Какво ти пречат тези карти, които си изброил:
fesel написа: -c21_limed
-hns_project
-hns_2k12
Да кажеш, че не се играят не е така. c21_limed чупи всички рекорди по посещаемост в българските сървъри, като сметнем и че е българска карта това е "грехота" да се премахне (не го казвам само защото аз и Vic7im сме я правили). Това, че ти си слаб и не можеш да скочиш 270 или да врътнеш 2-3 трика на limed и 2к12 не значи, че трябва да се премахват тези доста играни карти. hns_project е също много добра карта, подобна на awp_rooftops, но с LJ-та, като я прави една доста добра карта с цел и доста място за трикове.

Предлагаш да се сложат тези карти, които си изброил, които са БЕТА и нямат никаква цел ?!
При hns_tyo - lader-lader, малко рън и това ти е играта...на 40-тата секунда си свален.
При hns_bricktown_beta5 - същата работа, а и самата карта е все още в БЕТА тест период.
При hnsm_longroad - изключително безидеен мап. Стълби на по 2 метра + това е доста тъмен.
Махате хубавите карти, за да сложите смешните безидейни карти ? Евала !
А иначе искаме да се покажем пред чужденците, че имаме хубави сървъри и карти..и достойни играчи...Е няма как да стане !

То и c21 е скучно , особено пък limed аз ги мога повечето но това не прави играта да киснеш на LJ ... За по-горните мапове , хубаво да не се добавят но hns_tyo се играе в доста чуждестранни сървъри ! Аз лично играя в полски сървър заради разнообразието от мапове а не само lime и rooftops..

Според мен най-важното е да се оправи това с вота на картите
Колкото и да си виси по Lj-тата това са карти са играни в 90% от повечето публик сървъри в България,а и колкото мапове да се добавят вечно ще се играят 1 и същи..Вчера ми се случва през мап да се повтаря 1 и същ.Няма какво да се спори повече по това.Така или иначе все още няма промяна...
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

Оправете т.нар. team balance моля ви се... Като почнат да излизат хората от сървъра и става 1 CT срещу 5 T, което е много тъпо и трябва се смени картата, за да се оправи...
Товеа е най-елементарното нещо, което може да направите за сървъра.
Аватар
Nicky
Respected
Respected
Мнения: 342
Регистриран на: 19 Ное 2012, 20:13
Ник в играта: ...
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Nicky »

fesel написа: То и c21 е скучно , особено пък limed аз ги мога повечето но това не прави играта да киснеш на LJ ... За по-горните мапове , хубаво да не се добавят но hns_tyo се играе в доста чуждестранни сървъри ! Аз лично играя в полски сървър заради разнообразието от мапове а не само lime и rooftops..

Според мен най-важното е да се оправи това с вота на картите
Тук не съм съгласен с теб. Особено на limed горната част е направена така, че да става за трикове, а това че играчите в сървъра не им хрумва да се разиграят и да направят някой трик не е проблема в картата, а в самият стил на игра. Вярно е LJ-та има, разнообразието е добро, но ако искаш карти където само триковете са ключът към играта слагайте карти като тези на rayish.
За разнообразието на карти не се сърди на мен, а на това какво играчите избират. Не ги насилствам да играят limed и rooftops, те сами си го избират. Без вот за карти разнообразието ще бъде по-голямо. Също така искам да допълня, че няма какво да сравняваш чуждестранните сървъри с българските. Разликата е от тук до небето във всеки един аспект (от сървър мод до стил на игра).
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от kr0z »

На някой ще започне ли да му пука за този сървър?!Колко още теми да се пуснат,че трябва да се оправи,да не говоря,че дори един прост TEAMBALANCE не сте оправили..
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Tony Montana »

Teambalance ще бъде добавен

Smoke абсолютно нищо не казахте за него, гласува се само за картите... затова ще се обсъди и ще се реши дали ще се махне

Freez какво ще рече? Гранатката която те замразява или времето преди да пусне СТ-тата?

Колкото до картите според мен трябва да има за всеки вкус. Не може да има карти само за играчи дето гравитацията не ги бърка или прекалено лесни карти. Затова кажете кои карти са прекалено малки или имат бъгове и т.н. без да вкарвате ниво на трудност.
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

- Против смяната на freeze-а с димка:
Ако се сложи истинския си Smoke (димка) вместо freeze, 10 души кат почнат да мятат тези димки по картите FPS-то ще бъде нууула. Да не говориме за c21 картите дето и без това са си с ниско fps. Димката си е за boost сървърите (които не са толкова масови като стандартното ХНС). По-добре да се намали времето за което държи тази freeze граната. Ако ще се слага димка то е добре тя да бъде с редуцирана трайност.

- Да се добави опция /hideknife

- Карти:
hns_floppytowned -мене лично ми омръзна класика на тоя мап :D
rayish_brick-world - малък и приятен мап. ( за времената, когато има 5-6 играча в сървъра (което е често срещано явление))
rayish_town - още един приятен мап.
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от kr0z »

NoobernatoR написа:- Против смяната на freeze-а с димка:
Ако се сложи истинския си Smoke (димка) вместо freeze, 10 души кат почнат да мятат тези димки по картите FPS-то ще бъде нууула. Да не говориме за c21 картите дето и без това са си с ниско fps. Димката си е за boost сървърите (които не са толкова масови като стандартното ХНС). По-добре да се намали времето за което държи тази freeze граната. Ако ще се слага димка то е добре тя да бъде с редуцирана трайност.

- Да се добави опция /hideknife

- Карти:
hns_floppytowned -мене лично ми омръзна класика на тоя мап :D
rayish_brick-world - малък и приятен мап. ( за времената, когато има 5-6 играча в сървъра (което е често срещано явление))
rayish_town - още един приятен мап.
за 1-то може и така да е,но да предложиш да се махне floppytown или да се добавят 2 карти които са за максимум 6 в 6 е глупаво..
Аватар
Too Many Nicknames
Аматьор
Аматьор
Мнения: 54
Регистриран на: 04 Окт 2013, 21:32
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Too Many Nicknames »

Ако искате разнообразие, направете вот плъгина да "банва" последните 4-5 играни карти, може да се направи и за повече и за по-малко. Така ще се играят повече карти, както и може да се блокира номинацията, това отново ще позволи по-голямото разнообразие. А като краен вариант е да се оставят примерно 10 карти, които се знае,че са малко или много играни и да се блокират всякакъв вид вот плъгини за да се остави нормалната циркулация на картите.
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

kr0z написа:
NoobernatoR написа:- Против смяната на freeze-а с димка:
Ако се сложи истинския си Smoke (димка) вместо freeze, 10 души кат почнат да мятат тези димки по картите FPS-то ще бъде нууула. Да не говориме за c21 картите дето и без това са си с ниско fps. Димката си е за boost сървърите (които не са толкова масови като стандартното ХНС). По-добре да се намали времето за което държи тази freeze граната. Ако ще се слага димка то е добре тя да бъде с редуцирана трайност.

- Да се добави опция /hideknife

- Карти:
hns_floppytowned -мене лично ми омръзна класика на тоя мап :D
rayish_brick-world - малък и приятен мап. ( за времената, когато има 5-6 играча в сървъра (което е често срещано явление))
rayish_town - още един приятен мап.
за 1-то може и така да е,но да предложиш да се махне floppytown или да се добавят 2 карти които са за максимум 6 в 6 е глупаво..
А не съм споменавал премахване на floppytown... c21_limed е по вариант на c21_lime(който се играе още по-рядко заради по-добрия ремейк), защо да няма и още едно floppy ? Какво им е на картите при положение, че сървъра се занулява през мап ?

А колкото до това кои карти се играят най-много е много лесен отговора:
c21_limed
c21
c21
c21_kitty_блабла 4 бяха до колкото си спомням... сървъра се пълни на тях само защото има LJ-та и естествено статс.
hns_newtown_remake
hns_floppytown
hns_rooftops_remake

иии това са. :sarcastic:

ПС. Направо да се наблъскат всички c21 карти и да се смени на 10аа. Да ги видиме статсерите тогава. :mnms:
ПС2. На мене ли ми се струва или сървъра преди беше по-пълен защото беше вкаран в gametracker
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от Tony Montana »

Добавени:

Team balance
/hideknife

Smoke няма да бъде променян


Промените са направени благодарение на: Genata
Аватар
NoobernatoR
Напреднал
Напреднал
Мнения: 210
Регистриран на: 01 Май 2013, 13:31
Ник в играта: NoobernatoR
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Slackserv.com # Hide`n`seek - Проблеми и предложения

Мнение от NoobernatoR »

1. Да се сложи /recentmaps опция в сървъра.
Едва ли има нужда от обяснение какво представлява. На мене лично ми писна да се играе c21 през една карта. c21, floppy, c21, rooftops, c21, newtown_remake, c21, c21, c21. Кога и да погледна този хнс сървър все на c21 карта стои. Сложете един /recentmaps и да не може се играе дадена карта в разстояние от 3 карти. Така ще има по-голямо разнообразие от карти и съм почти сигурен, че на всички ще им хареса да бъде по този начин.

2. Да се смени вота за "игрално време" на дадената карта. Да останат само 10 и 20 минути.
10 минути е пълна простотия, ама си е опция при положение, че е избрана "гадна карта". Простотия е защото докато се разиграеш 4-5 рунда и т'ва вземе та се смени. Докато 20 минути си е перфектното игрално време.

3. Да се промени RTV опцията.
Имам в предвид, че когато се играе примерно 10 минутна карта RTV опцията е абсолютно ненужна. Защото и без това картата си минава бързо. Обаче, при 20 минути игрално време на картата вече е друго. Там да може да се даде RTV след изминаването на 10 минути от както се играе дадената карта, а не както е сега 3 минути (или 5 не помня).

4. Картииииии
Предложение Да се премахнат дадените карти.
os_town - боза.
hns_chateau_town - просто не се играе.
hns_bronx - боза
hnstr_county - не се играе. Само един път съм виждал да се играе тази карта.
Всички jbg карти казах ли ?

Предложение Да се добавят дадените карти
hnsbg_cbble - да ти е жал, че я няма тази малка и приятна за игра карта :bow:
hnsbg_sinister - приятна карта.
hnsbg_nightlife - едва ли има човек, който не е играл тази карта :rock: класика.
hnsbg_aztecworld -хубава си е кво :bgflag:
hnsro_village - има трикове, също така се намират места и за трикове. Има стимул за трикове на този мап. Добра е за трикове, а пък също така може се правят и трикове на нея. Казах ли че е добра за трикове ?

Стари ама са си класика :bgflag: От горе на всичко са по-добри от тези дето съм предложил да бъдат премахнати.

Ае те тава беше. :coffee:
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Floppytown Only”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта