Къде има ъгли и къде не

Информация, проблеми и въпроси относно Jailbreak сървъра
IP Адрес: 93.123.18.80:27018
Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Къде има ъгли и къде не

Мнение от zerocool_555 »

Добре дошли! Пускам тази тема като разяснение за командите които се отнасят за ъглите. Например: Fz v izo, koito nqma ugul mre ; Fz v kiliq na ugul, koito ne si nameri ugul mre. Когато давате подобни команди имайте предвид че, ъгъл е мястото където се
пресичат две или повече повърхнини. Ще го обясня по-просто за тези които още не го осъзнали: Ъгъл е там, където например се пресичат стена и стена ; стена с под ; стена с таван. Важно е да отбележа че, има различни видове ъгли - вътрешни и външни. За тези които още не са разбрали къде има ъгли (сигурен съм че има такива), съм си направил труда да ви покажа с картинки. Гледайте и се наслаждавайте.

Преди това, ето ви малка извадка от Уикипедия: Ъгъл е геометричен обект, съставен от два лъча с обща начална точка, наричана връх на ъгъла.Евклид определя равнинният ъгъл като наклон, който образуват две пресичащи се прави една спрямо друга.

Изображение Тук където виждате маркера има ъгъл (между стената и пода).

Изображение Както казах ъгъл се получава и при пресичането на повече от две равнини, в случая три.(две стени и под)

Изображение Тук наблюдавате външен ъгъл.

Изображение Ъгли има почти навсякъде (А ъгъл!)

Сигурно ви писна да четете за ъглите, но темата я пускам като разяснение и повече да няма не разбрали по проблема. И да не виждам Free kill с оправданието: ама тука няма ъгъл....
Офтопик:
MOCKBA, темата е горещо адресирана до теб, тъй като се разбра че, нещо не разбираш математиката както трябва.
Офтопик:
За тези които са наясно с пространството и ъглите, моля не е нужно да пишете безсмислени коментари. Темата наистина е важна, има хора които килват сумати народ за такива дреболии.
Изображение
Аватар
LM ^^
Respected
Respected
Мнения: 426
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от LM ^^ »

Аз съм тотално против команди, свързани с ъгли. Много често тези команди водят до недоволство от играчите, породено от големия брой убити/неправилно зададено условие/несправедливост от гледна точка на позицията им. Тези ситуации могат да бъдат избегнати при друга формулировка на командата.
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от DamnY0U »

LM ^^ написа:Аз съм тотално против команди, свързани с ъгли. Много често тези команди водят до недоволство от играчите, породено от големия брой убити/неправилно зададено условие/несправедливост от гледна точка на позицията им. Тези ситуации могат да бъдат избегнати при друга формулировка на командата.
Оплакват се, щот вие ги научихте така, преди година и нещо, като го нямаше тва правило за от гледна точка, го нямаше и тва оплакване, а ся всеки гледа как да получи ФД.

Съгласна с с Зероколл, че даже на тая карта повече от 15 угли са в килията, стига да намериш желание, има и начин да не умреш..

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Huskoy ;]
Respected
Respected
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Мар 2015, 18:53
Ник в играта: (^_^)
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от Huskoy ;] »

Аз ти давам твърдо ЗА иначе умират почти всичките играчи само 4 оцеляват
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от Excione ツ »

Да сте чували за amx_teammenu и обяснение: В благото на сървъра? Като ги сърби, ще ги и боли.
Аватар
NOVAKA
Respected
Respected
Мнения: 133
Регистриран на: 25 Фев 2016, 20:31
Ник в играта: NOVAKA
Скайп профил: bobi_864
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от NOVAKA »

Много добра тема, браво. Искам само да кажа относно външният ъгъл, МОСКВА го нарече ръб и каза, че не е ъгъл. Всичко друго, но не и ъгъл. Относно ексион: Да прав си за teammenuto, но колкото и да обясняваш на играча, като си е казал че е прав, няма кой да го разубеди. Дори да последва трансфер и обяснение, започва един спор и най накрая се стига до заплашване с форум, обиди, псувни........
Изображение
Изображение
*DEAD* kofein : kato si simon s drugoto kopche
*DEAD* kofein : na mishchitzata
Аватар
luckerchetooooo
Новак
Новак
Мнения: 38
Регистриран на: 30 Май 2016, 17:40
Ник в играта: Luckercho :)
Скайп профил: Georgi
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от luckerchetooooo »

zerocool_555 написа:Добре дошли! Пускам тази тема като разяснение за командите които се отнасят за ъглите. Например: Fz v izo, koito nqma ugul mre ; Fz v kiliq na ugul, koito ne si nameri ugul mre. Когато давате подобни команди имайте предвид че, ъгъл е мястото където се
пресичат две или повече повърхнини. Ще го обясня по-просто за тези които още не го осъзнали: Ъгъл е там, където например се пресичат стена и стена ; стена с под ; стена с таван. Важно е да отбележа че, има различни видове ъгли - вътрешни и външни. За тези които още не са разбрали къде има ъгли (сигурен съм че има такива), съм си направил труда да ви покажа с картинки. Гледайте и се наслаждавайте.

Преди това, ето ви малка извадка от Уикипедия: Ъгъл е геометричен обект, съставен от два лъча с обща начална точка, наричана връх на ъгъла.Евклид определя равнинният ъгъл като наклон, който образуват две пресичащи се прави една спрямо друга.

Изображение Тук където виждате маркера има ъгъл (между стената и пода).

Изображение Както казах ъгъл се получава и при пресичането на повече от две равнини, в случая три.(две стени и под)

Изображение Тук наблюдавате външен ъгъл.

Изображение Ъгли има почти навсякъде (А ъгъл!)

Сигурно ви писна да четете за ъглите, но темата я пускам като разяснение и повече да няма не разбрали по проблема. И да не виждам Free kill с оправданието: ама тука няма ъгъл....
Офтопик:
MOCKBA, темата е горещо адресирана до теб, тъй като се разбра че, нещо не разбираш математиката както трябва.
Офтопик:
За тези които са наясно с пространството и ъглите, моля не е нужно да пишете безсмислени коментари. Темата наистина е важна, има хора които килват сумати народ за такива дреболии.
Правилно зеро кажи на тези фъкери и на хората които не знаят къде може да има ъгъл и къде не :) :bgflag: ЗА!
Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от iv00 »

luckerchetooooo написа:Правилно зеро кажи на тези фъкери и на хората които не знаят къде може да има ъгъл и къде не :) :bgflag: ЗА!
Кво "За" бе човек?! Туй да ти не е предложение.

И искам да попитам ся от толкова разсъждения и уикипедия аджеба накратко- всичко ли е ъгъл или само това в което се срещат 3 повърхнини.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от DamnY0U »

iv00 написа:
luckerchetooooo написа:Правилно зеро кажи на тези фъкери и на хората които не знаят къде може да има ъгъл и къде не :) :bgflag: ЗА!
Кво "За" бе човек?! Туй да ти не е предложение.

И искам да попитам ся от толкова разсъждения и уикипедия аджеба накратко- всичко ли е ъгъл или само това в което се срещат 3 повърхнини.

Всичко е ъгъл, дали ще е 45, 60,90,239 градуса пак е ъгъл.

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от iv00 »

DamnY0U написа:
iv00 написа:
luckerchetooooo написа:Правилно зеро кажи на тези фъкери и на хората които не знаят къде може да има ъгъл и къде не :) :bgflag: ЗА!
Кво "За" бе човек?! Туй да ти не е предложение.

И искам да попитам ся от толкова разсъждения и уикипедия аджеба накратко- всичко ли е ъгъл или само това в което се срещат 3 повърхнини.

Всичко е ъгъл, дали ще е 45, 60,90,239 градуса пак е ъгъл.
Не говоря за градуси, а повърхнини. Примерно ъгъла който се образува от 2 стени може да се тълкува като ръб. До сега винаги за ъгли са се смятали тези дато са си баш ъгли /дето паяците плетат в тях/. Не знам за чии ви беше ся да се прайте на адвокати и да им ровите из главата на играчите. Та като се даде команда и 5 чули недочули да ти се праят на умници.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Къде има ъгли и къде не

Мнение от Ками »

Защо си усложнявате живота?
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Jailbreak Unique”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост