Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Информация, проблеми и въпроси относно Jailbreak сървъра
IP Адрес: 93.123.18.80:27018
Изображение
Публикувай отговор
Аватар
Justice !
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 15:25
Ник в играта: Justice
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Justice ! »

Искам да ви попитам нещо, защото има много спорове относно него. Отнася се за картата jail_nuke_v3, при която има едно радио в килията, от което може да се излезе през тавана, та въпроса ми е - това определя ли се за бъг, ако някой играч излезе от там. Някои казват "може" други "не", затова искам да знам, защото Аз лично съм излизал от там и не съм сигурен, правилно или не е това ? И като стана дума за това, в правилата на сървъра пише "15. Забранено е да бъгвате картата ( да се качвате над/под нея)!", където не обосновано дали е позволено бъгването на таваните, а при Задълженията на надзирателите, е описано следното "8.Надзирателите имат право да убият затворник,който бъгва тавана на изолатор или килия/килии.", което ме кара да се зачудя, изобщо забранено ли е бъгването на таваните в изолатор и килии и трябва ли да се наказва със слей ?
Парите и успехът не променят хората – те просто изкарват повече от това, което вече е там!
Аватар
Sasho.
Respected
Respected
Мнения: 507
Регистриран на: 16 Май 2014, 21:50
Ник в играта: Sasho
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Sasho. »

Забранено е и се наказва.
Изображение
Изображение
Аватар
Justice !
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 15:25
Ник в играта: Justice
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Justice ! »

Sasho. написа:Забранено е и се наказва.
Добре, а отговорът ти отнася ли се също и за радиото в картата jail_nuke_v3 ?
Парите и успехът не променят хората – те просто изкарват повече от това, което вече е там!
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от iv00 »

Наистина се получава вратичка ама все пак не е позволено и досега сме наказвали за това.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Justice !
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 15:25
Ник в играта: Justice
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Justice ! »

Благодаря ви, ще си знам за в бъдеще !
Ако решите, би могло да се преправи правилото на "Забранено е да бъгвате картата (да се качвате над/под нея), както и стена, таван или под !", за да се знае ясно, че това не е позволено и се наказва със слей.
Парите и успехът не променят хората – те просто изкарват повече от това, което вече е там!
Аватар
Stareyz
Напреднал
Напреднал
Мнения: 128
Регистриран на: 28 Мар 2014, 23:23
Ник в играта: Drift S Koza
Скайп профил: mar7i__95
Местоположение: На дивана
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Stareyz »

Предлагам да се добави правило за подсказването, когато на някой затворник му е зададен въпрос от саймън. Всеки път, когато на някой му се зададе въпрос от място има по 5 човека, които му подсказват на тийм чата.
<Insert something мъдро here>
Изображение
Изображение
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Не мисля, че трябва правило за това. Ако саймъна каже, че е забранено подсказването ще го убие, ако не е админ все ще има някой контра терорист който да види о да го убие. И ако това не те задоволява.. все ще има админ терорист който да каже че са подсказали. :D
Аватар
Stareyz
Напреднал
Напреднал
Мнения: 128
Регистриран на: 28 Мар 2014, 23:23
Ник в играта: Drift S Koza
Скайп профил: mar7i__95
Местоположение: На дивана
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Stareyz »

В правилата пише(33), че команди, които не могат да се изпълнят от всеки са забранени. Това включва ли команда да се застане на позиции за състезание, който няма място мре при положение, че нямаме равен старт да стигнем до там, а сме били първоначално в колона?
<Insert something мъдро here>
Изображение
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от puRple* »

Stareyz написа:В правилата пише(33), че команди, които не могат да се изпълнят от всеки са забранени. Това включва ли команда да се застане на позиции за състезание, който няма място мре при положение, че нямаме равен старт да стигнем до там, а сме били първоначално в колона?
+ когато има 5 човека в изолатора и симона даде команда фз по ъгли, няма място мре, но не е дал на глави мре, но играча няма двоен скок и не може да му се качи на главата а Т не кляка което се случва почти винаги?

Друг въпрос ако някой смс админ фрее килне 1 или повече играчи и бъде преместен Т, но не от сървър админ а смс админ има ли право да се върна пак CT ?

И едно предложение за Jailbreak Extreme
Предлагам да бъде въведено правило когато има един или двама играча който са фрий дей да не се дава FD ALL а да си се дава на играчите който са били убити без причина и заслужават. Доста е дразнещо да трябва да ти дадат ФД и симона даде ФД АЛЛ и ти прецаква планове за бунт и т.н. и не можеш да се насладиш на свободното ти време. Също така и да чакаш да мине тоя ден и на другия да дадеш специален ден а да се даде фд алл за глупост и едно две фд-та. :)
Изображение
Аватар
Swimmaka
Баннат
Баннат
Мнения: 125
Регистриран на: 20 Апр 2014, 23:16
Ник в играта: Swimmaka
Скайп профил: donthatethaplaya.
Местоположение: Свещ
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Swimmaka »

Друг въпрос ако някой смс админ фрее килне 1 или повече играчи и бъде преместен Т, но не от сървър админ а смс админ има ли право да се върне пак CT ?
Че какво значение има от кого е преместен ? Щом е в нарушение директно си го махате и ако продължава така да прави го докладвайте или започнете да го киквате
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от puRple* »

Swimmaka написа:
Друг въпрос ако някой смс админ фрее килне 1 или повече играчи и бъде преместен Т, но не от сървър админ а смс админ има ли право да се върне пак CT ?
Че какво значение има от кого е преместен ? Щом е в нарушение директно си го махате и ако продължава така да прави го докладвайте или започнете да го киквате
Питам защото ме фк нарочно и сам даже не си повярва, че беше без да иска и го махнах и той после пак се премести цт ( говора за edinstveniqtt )
Изображение
Аватар
Stareyz
Напреднал
Напреднал
Мнения: 128
Регистриран на: 28 Мар 2014, 23:23
Ник в играта: Drift S Koza
Скайп профил: mar7i__95
Местоположение: На дивана
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Stareyz »

Предлагам правило срещу писането от играчи на u@ без причина.
<Insert something мъдро here>
Изображение
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от puRple* »

Така, предложението ми е следното : Когато террорист вземе оръжие което попада в него от друг играч който е убит и го дропва, да не бъде убиван а да му се дадат 5 секунди да го метне. Неприятно е оръжие да попадне е така в теб и да те убиват и няма кънтър терорист който да не убие за това. Всеки фрагва и чака това. И казват все пак го взе. :)
Изображение
Аватар
Stareyz
Напреднал
Напреднал
Мнения: 128
Регистриран на: 28 Мар 2014, 23:23
Ник в играта: Drift S Koza
Скайп профил: mar7i__95
Местоположение: На дивана
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Stareyz »

puRple* написа:Така, предложението ми е следното : Когато террорист вземе оръжие което попада в него от друг играч който е убит и го дропва, да не бъде убиван а да му се дадат 5 секунди да го метне. Неприятно е оръжие да попадне е така в теб и да те убиват и няма кънтър терорист който да не убие за това. Всеки фрагва и чака това. И казват все пак го взе. :)
Само, дето през тези 5 секунди ще се прицели 10 пъти :D Безсмислено е, защото така се дава време за реакция на затворника. За 5 секунди може да осъзнае, че има оръжие, да се огледа какво е покрай него и ако е малко по-"скилнат" да избие повечето надзиратели.
<Insert something мъдро here>
Изображение
Изображение
Аватар
LM ^^
Respected
Respected
Мнения: 426
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от LM ^^ »

@purple и според мен е гадно да те убият за такова нещо, но такова правило няма как да се сложи, просто защото няма как да се отмерва времето, а и 5 секунди е много. За толкова, аз лично мога да убия поне 2ма-3ма. Просто, ако се прецени, че играчът е метнал wep-a, е редно да му се даде FD.

@palankaliev1 аз ти лепнах банна, защото от една страна копирахте админски ник с твоя приятел, а от друга с вашите никове го обиждате. Банновете са ви за по 30 минути и според мен са съвсем на място, защото и преди това ви гагвах за обиди. Освен това, тази тема не е за оплаквания, пусния си нова в раздел оплаквания, ако мислиш, че не заслужаваш бан.
Аватар
Mainak
Баннат
Баннат
Мнения: 357
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:43
Ник в играта: Mainak
Скайп профил: aki_04
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сърница

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Mainak »

Въпрос : - Най-често задавания въпрос в джайлбреак-а е - Давам някаква команда например, " freeze v izolator" та много казват, че при команда "Freeze" трябва да си прав, ако не си те убиват. Искам да знам защото съм СМС админ и да ги предупреждавам ли ако са убили някой по този начин, или са убити?
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Tony Montana »

Вие наистина искате всяка крачка да ви е описана в правило...

Freez = прав, който не е прав бива убит ТОЧКА ПО ВЪПРОСА. Какви наказания, какви схеми... много се вживявате.

Предложението за правило за 5-те секунди - Абсурд. Затова ви е дадена главата над раменете та освен да носите шапка да може да мислите. Вие като СТ трябва да имате преценка кога и какво да правите, ако я нямате никой не търсите като СТ.

Колкото срещу издаването си го има като правило, но под друга форма и се отнася за HNS, за останалото време примерно при задаване на въпроси НЕ Е ТОЛКОВА ТРУДНО да напишете "подсказва мре"

Няма как да бъде въведено защото само админи виждат целия чат. Когато няма админи какво? Simon ще гадае дали са му подсказали или не.

Не си усложнявайте живота.
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от puRple* »

Имах друго в предвид. Не да се дава време за да се метне оръжието а да не го убиват за няма и една секунда от както е в него. Всеки убива.. после терориста казва, че го е метнал а контра терориста му казва все пак го взе. Добре значи ако стане такава ситуация и терориста хвърли оръжието бързо и го убият да го считам за фк или ?
Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от iv00 »

Ще ти нaпишa aз лично кaкво прaвя и от тaм ск вaди изводите - Пaдa оръжието в някой и той не си променя погледa - чaкaм известно време и нaй-често го хвърля,aко не убивaм. Aко е с гръб към КТ и пу пaдне гън пaк го чaкaм, aко се зaвърти и не го метне веднaгa умирa. В случaй че пък си седи с гънa и не мърдa или пък се пaнирa и вземе дa мятa и пaк дa идвa в него му пишa в чaтa дa се обърне и дa метне кaто съм в.готовност дa му счупя глaвaтa. Общо взето твa е пък aко се случи дa убия някого веднaгa след кaто е метнaл може дa му дaм ФД aмa зaвиси дaли преди товa много се е зaмислил. И нaй вече товa го прaвя aко някой бързaк преди мене не им свети мaслото преди дa рaзберaт кво стaвa ....
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Mainak
Баннат
Баннат
Мнения: 357
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:43
Ник в играта: Mainak
Скайп профил: aki_04
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сърница

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Mainak »

Тони просто питам, защото незнаех правилното решение, имаше доста хора които ми казваха че Фреезе не е задължително да си прав, но сега разбрах! :cheers:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Jailbreak Unique”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост