oNlY [!]

Заключено
Аватар
oNlY [!]
Напреднал
Напреднал
Мнения: 236
Регистриран на: 24 Май 2013, 20:27
Ник в играта: oNlY [!]
Скайп профил: only.shit.1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

oNlY [!]

Мнение от oNlY [!] »

1. Защо искате да сте Глобален Модератор? Искам да съм модератор, защото има много хора, които нарушават правилата на форума. До преди малко видях този " Gold Team Valeri " си правеше все нови акаунти, за да пуска нови кандидатури. Също така има някой, които не си пускат темата в правилния раздел. Има заглавия, които не са по правилата и има някой играчи, които псуват/обиждат, спамят по темите с Яко, Браво, Супер е, на предложенията за сайта/форума/сървърите казват само За, Против и така никой не разбра, защо е за/против. Също така съм нов, но вече виждам потребителите как нарушават правилата на форума, та дори с нещо малко.
2. Колко време можете да отделяте за форума? (За админите: без това да засяга времето ви в сървърите) Не съм сигурен аз оставям компа включен, без да го изгасявам, но иначе 10 часа целия ден, ще съм тук да помагам.
3. Били ли сте някога Модератор на phpBB форум система и знаете ли как се действа с нея? Да бил съм " Глобален Модератор " в една верига за кратко време, но знам как се работи с Модераторския Панел и т.н. Понеже те се преместиха на друг форум вече може да се каже, че съм бил за около 4-5 дни " Глобален Модератр " , с кандидатура.
Офтопик:
Така, първо, че съм нов, нов съм. Но мисля, че ще се справя, не знам за вас, но където бях Глобален Модератор бяха много доволни от мене, та дори и за толкова кратко време. Дайте ми шанс, няма да ви разочаровам. !
Изображение
Изображение
НОВ СКАЙП: only.shit.1
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: oNlY [!]

Мнение от DemoLitioN »

Против, рано ти е още за този висок пост!
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Trickster
Respected
Respected
Мнения: 334
Регистриран на: 22 Авг 2011, 01:46
Обратна връзка:

Re: oNlY [!]

Мнение от Trickster »

Добре си перифразирал правилата на форума, но до там...не мисля, че ще се справиш.
Против!
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: oNlY [!]

Мнение от Ianko »

отхвърлен
Изображение
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидати”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост