Тук ще намерите помощ свързана с Вашия хардуер и/или софтуер.
Забележка: Единствената цел на раздела е за оказване на помощ при възникнал проблем. Екипът на SlackServ не носи отговорност при възникване на друга по-голяма повреда, вследствие на оказаната помощ.
Правила на форума
1. Авторът е задължен да съобщава при евентуални промени или решаването на проблема!
2. Ако знае как се е решил проблемът, да съобщи.
3. Да съобщава след всяко предложено решение дали му е помогнало!
4. Ако за един месец няма информация от авторът на темата, темата се заключва.
5. Ако авторът на темата не е спазил тези правила и условия в по-стари теми, директно новата тема ще му бъде заключвана.
Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Регистриран: 02 юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Контакти:

Съвет при търсенето на лаптоп?

Мнение от puRple* » 19 окт 2018, 16:38

Здравейте, молбата ми е да ми дадете съвет какъв лаптоп да си взема за работа с PS, 3D max & други такива програми.
Кои са най-важните характеристики които да гледам и ако имате позитивно мнение за дадена марка..?
Не съм много на ясно с тези неща и искам да си дам парите за качествен и полезен лаптоп, защото вече съм се пържил :|
Изображение

Потребителски аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Регистриран: 20 авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Контакти:

Re: Съвет при търсенето на лаптоп?

Мнение от DemoLitioN » 19 окт 2018, 17:33

Първо като сайт за закупуване бих ти препоръчал https://www.pcstore.bg моя лаптоп си го закупих от тях и са много коректни. Второ относно въпроса ти за характеристиките процесор и RAM са най-важните, но бих добавил и SSD. В сайта, който ти дадох по-горе си пише за какво се използва, но под 1500 лева не бих ти препоръчал да купуваш лаптоп. Ето пример:

Изображение
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека

Отговори