Проблем с клавиатурата на лаптоп Toshiba Satellite

Тук ще се местят приключените теми от този раздел.
Заключено
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Проблем с клавиатурата на лаптоп Toshiba Satellite

Мнение от Drea<M>40 »

Имам проблем с клавиатурата на лаптоп Toshiba Satellite. Някой от клавишите не работят, примерно "s, d, g, 1, 6 И т.н (сега пиша от друго устройство). Обаче като включа външна с USB клавиатура работи всичко.

Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от d_t »

ам преателче на 5 годишно лаптопче което ти и цялата ти рода ползвате ежедневно и както всяка лапетия не го поддържаш и се храниш върху него и т.н (puke) кво може да му има? вземи го почисти току виж паднат няколко тона мръсотия и вземат да му проработят копченцата
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Няма никакви боклуци, и няма как да попаднат там! А лаптопа се ползва само от 1 човек! Не е от това проблема

Изображение
Аватар
burgasko
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Сеп 2012, 14:12
Ник в играта: burgasko.com
Скайп профил: burgasko.com
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Проблем с клавиатурата на лаптоп Toshiba Satellite

Мнение от burgasko »

Проблема е, че ти е заминала клавиатурата. Както описа проблемите залагам на изгоряла пътечка (не подлежи на ремонт капсуловани са)
Едва ли си барал ти (или някой роднина) и не е вкаран хубаво лентовия кабел, затова този проблем отпада :)

Вариант 1. купуваш нова клавиатура (или втора употреба, но не се знае колко и дали ще работи) за твоя модел лаптоп и си я сменяш (водиш го на сервиз да ти я сменят)
Вариант 2. Продължаваш да караш със другата клавиатура.
https://GameTracker.BG Сайт за статистика и управление на Вашите сървъри и играчи.
Изберете БЪЛГАРСКОТО

Поддържани игри - 18

Counter-Strike 1.6
Minecraft
..
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

До преди 2 дни вечерта всичко и работеше... :blink:

Изображение
Аватар
burgasko
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Сеп 2012, 14:12
Ник в играта: burgasko.com
Скайп профил: burgasko.com
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от burgasko »

Е реклама по ТВ-то ли да ти пусне? или да ти напише на дисплея "клавиатурата си заминава, моля потърсете си нова"

Ей някой път хич не мислите .... техника е бе просто и е дошло времето ... отива си :) хората на 2-3 години колите си сменят (преди да изтече гаранцията) :)
https://GameTracker.BG Сайт за статистика и управление на Вашите сървъри и играчи.
Изберете БЪЛГАРСКОТО

Поддържани игри - 18

Counter-Strike 1.6
Minecraft
..
Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с клавиатурата на лаптоп Toshiba Satellite

Мнение от Guardian Angel »

Аз лично през 2 години си купувам ново поколение лаптоп .. Та имал съм такъв проблем преди време с 1 от лаптопите ми и проблема бе решен като си купих нова клавиатура и си я смених. Лаптопа ти не е първа младост, нормално е. Ако не разбираш недей пипа щото ще счупиш я корпус я друго. Но при всички положения ако клавиатурата наистина е чиста и не е заливана с нищо и не си го отварял за нещо то тогава клавиатурата пътува за скрапа и може да почнат да ти гаснат всички копчета :D
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
A:C
Новак
Новак
Мнения: 23
Регистриран на: 06 Май 2017, 15:54
Ник в играта: .
Местоположение: http://dox.bg/files/dw?a=48b30443a5
Обратна връзка:

Re: Проблем с клавиатурата на лаптоп Toshiba Satellite

Мнение от A:C »

Код за СМС Admin -->кликни за кода
Изображение
Аватар
Niticp
dizainer
dizainer
Мнения: 25
Регистриран на: 19 Яну 2017, 16:37
Ник в играта: 
Обратна връзка:

Мнение от Niticp »

Guardian Angel написа:Аз лично през 2 години си купувам ново поколение лаптоп .. Та имал съм такъв проблем преди време с 1 от лаптопите ми и проблема бе решен като си купих нова клавиатура и си я смених. Лаптопа ти не е първа младост, нормално е. Ако не разбираш недей пипа щото ще счупиш я корпус я друго. Но при всички положения ако клавиатурата наистина е чиста и не е заливана с нищо и не си го отварял за нещо то тогава клавиатурата пътува за скрапа и може да почнат да ти гаснат всички копчета :D
Казваш "корпус" сякаш e някакъв high-end Alienware лаптоп :D Наречи го пластмасова периферия и т'ва е :D
Доколкото проблема на темата, предлагам ти да дадеш лаптопа си на почистване при някой местен сървиз за компютри, защото това е много вероятен проблем. Прах и боклуци може да блокират някой микрокомпонент и да прекъсва връзката от клавиатура > дъно. Или пък може да е заради РАМ паметта (звучейки налудничаво, но продължавай да четеш).
Наскоро закупих нова система (личен PC) (AMD), сглобихме я с един колега сисадмин у тях, прибрах се, включвам, има ток, но няма екран. Екрана е включен и работи по индикатора. Ресетнах всичко, стигайки до джъмпър и започна да бачка (влязох в БИОС-а) :D B*л съм логиката.
А давам съвета си доколкото стига до хардуер, защото може и да е свързано с операционната система. Това е доколкото информация си ми дал.
Изображение
I finally rest, and watch the sun rise on a grateful universe. The hardest choices require the strongest wills.
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта