Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Мнение от Andr0 »

Това правило беше сложено заради Тирбушона и тем подобни глупости, но беше се казало, че игрите от картите не влизат в това правило. Но новите играчи , дори повечето, не го знаят и нека се поясни това в правилото или напълно да се махне.
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Мнение от d_t »

Andr0 написа:Това правило беше сложено заради Тирбушона и тем подобни глупости, но беше се казало, че игрите от картите не влизат в това правило. Но новите играчи , дори повечето, не го знаят и нека се поясни това в правилото или напълно да се махне.
А каква е разликата между тирбушона и игра с кабинки(в която избрания цвят умира) например? Принципа е същия, на късмет умира някой. Значи някои игри на късмет са позволени, а други не, така ли? :Д Браво, тва само ще обърка още повече играчите.
aHaJLruH написа:Нека се изкаже някой червен дали ще го промени така правилото. И ще е добре да се добави правило на една игра да не могат да се убиват повече от 3-4 човека.
Правилото реално не трябва да се променя, то си важи в този си вид напълно, просто трябва половината админи да престанат да играят по свои правила и всичко ще е ок
Аватар
emil
Напреднал
Напреднал
Мнения: 119
Регистриран на: 28 Фев 2013, 15:31
Ник в играта: xBs` emilBG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Мнение от emil »

По логиката на някой гора , който решили от ново да се правят на интересни заради freeday може би . НЕ трябва да се играят игрите по мапа , какъв е проблема да играете на кабинките ? или да играете на 1,2,3 ? Също така , си спомням много добре , че точно тия хора който се оплакват ги пускаха тия игри . Обаче нали те като го пускат не е против , ама като ги убият тях е. Мисля че трябва самото правило да се премахне или поправи . Щом повечето играчи играят в сървъра , и не се оплакват заради това правило никакъв проблем няма .

Офтопик:
Браво :victory: прочели сте правилата , честито.
WHITE SHADOW обясни всичко точно , не мисля че трябва да имате проблеми с игрите който е написал за правилно .
Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Мнение от d_t »

emil написа:какъв е проблема да играете на кабинките ? или да играете на 1,2,3 ?
боже емиле от коя планета падаш бе човек проблем имаме само когато играта е чиито цвят се падне - мре или подобна, демек когато няма как да си защитим живота, ДЕМЕК КОГАТО НАРУШАВА ПРАВИЛОТО:
Забранени са команди, които не дават право на затворниците да защитят живота си!
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Мнение от SwordArt »

emil написа:По логиката на някой гора , който решили от ново да се правят на интересни заради freeday може би . НЕ трябва да се играят игрите по мапа , какъв е проблема да играете на кабинките ? или да играете на 1,2,3 ? Също така , си спомням много добре , че точно тия хора който се оплакват ги пускаха тия игри . Обаче нали те като го пускат не е против , ама като ги убият тях е. Мисля че трябва самото правило да се премахне или поправи . Щом повечето играчи играят в сървъра , и не се оплакват заради това правило никакъв проблем няма .

Офтопик:
Браво :victory: прочели сте правилата , честито.
Освен че не ставаш за модератор, правописа, както и анализаторските ти умения и логиката ти също са под всякаква критика.
Първо, НИКОГА точно тия играчи, които водят дискусия в темата не са играли и не биха спорили за някакво си ФД, много над нивото им е да реват за тъпотии.
Второ, аз съм виждал такива "игри на късмета" или както ги наричам "игри, които се дават, когато ти липсват мозъчни клетки и въображение" да бъдат давани от Саймъни, дето хал хабер си нямат от мода.
Относно правилото, няма нищо лошо да се подобри и уточни от някого високостоящ, но в никакъв случай да се маха.
Изображение
Аватар
emil
Напреднал
Напреднал
Мнения: 119
Регистриран на: 28 Фев 2013, 15:31
Ник в играта: xBs` emilBG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Мнение от emil »

Аз пък имам спомени точно за тия играчи , че точно те спамят за FD и освен това , по вашата логика доста и от игрите трябва да се забранят . Предлагам да спрем да спамим зиро съобщи , че ще отговори довечера , и тогава ще си пишем с тебе на четири очи на лично да видим кой е прав , кой е крив.. Относно това че не ставам за модератор не съм ти искал мнение или нещо подобно . Погледни първо твоя си правопис и така моя .
Изображение
Аватар
stef0o0o
Аматьор
Аматьор
Мнения: 65
Регистриран на: 03 Яну 2016, 19:52
Ник в играта: BulgarianMelon
Скайп профил: iiiiii4328
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Хасково
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Мнение от stef0o0o »

Тирбушона е на същия принцип, заставаш където решиш, пак е на късмет и пак е против правилата, но даже да е по правилата това няма да промени факта , че тирбушона и всяка такава подобна игра е скучна и безмислена.Правилото не трябва да се маха, не виждам какъв е смисъла от такива игри, та те са почти като фрии кил.Вероятно ползата е да се намалят играчите, но има много по-добри начини и по-хубави игри.И само ми кажете каква е разликата между тирбушона,123,кабинки, освен, че някои са част от мапа, което не е от никакво значение, на маповете, най-често, не е само играта с кабинките, всички са супер скучни, това е сигурно.Не пишете по темата докато не изградите подобаващ аргумент за неподобаващите ви изказвания (става дума само за определени хора).
НАПРЕД БАРСА!!!
Изображение
Изображение
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно правилата на джейлбрейк сървъра.

Мнение от ace4ever »

Нека да си дадем почивка от този дебат и да дадем време на някой червен да отговори.Темата ще бъде заключена и ще получи краен отговор в следващите 1-2 дена.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта