Феновете

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
Nobody^^
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юли 2014, 02:32
Ник в играта: Nobody^^
Скайп профил: ls!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Плевен д'гЕ
Обратна връзка:

Феновете

Мнение от Nobody^^ »

Тази тема я пускам за "феновете" на Лудогорец , не да правя дразги , а да ги попитам нещо . Преди 4 години , когато никой от вас не знаеха , че съществува този отбор кои отбори подкрепяхте ( Левски , ЦСКА , Ботев Пловдив и Литекс ) , а днес ? Всеки един от вас големият фен на Лудогорец ! Защо така ? Може би помните първият български отбор кой беше в групите на ШЛ? Или може би не знаете някой от вас 100% не знаят това ... Отборът е Левски! След 1 2 години , ако ЦСКА влезнат във групите на ШЛ от фенове на Лудогрец ще станете фенове пък на ЦСКА .... Но , фен не се става пред телевизора! Аз съм сигурен , че 90% от тези фенове , който са тук във тази верига не знаят поне 5 футболиста и кога е основан този отбор ......

Започвайте с спама и с негативната репутация :P
Аватар
ivo5456
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 873
Регистриран на: 10 Май 2012, 22:39
Ник в играта: understandME
Обратна връзка:

Re: Феновете

Мнение от ivo5456 »

Това, че съм пуснал тема за победата им НЕ МЕ ПРАВИ ФЕН + тази тема е абсолютно ненужна. Колкото до негативната репутация, не бих ти дал.
SMOKE WEED EVERYDAY!
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Феновете

Мнение от puRple* »

Прав си, но може би щеше да е по-добре да дадеш пример не с цска а Монтана. Ама няма смисъл да пускаш тема. Това е модерно сега да си от Лудогорец и ако те попитат преди това от кой беше или не беше ли от Левски веднага идва отговора аз подкрепям България.
Иво не говориме за тебе нито за темата а за тези всички в чата дето почнаха да се палят и всички тея в фейсбук със статусите.
Последно промяна от puRple* на 28 Авг 2014, 02:13, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
Nobody^^
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юли 2014, 02:32
Ник в играта: Nobody^^
Скайп профил: ls!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Плевен д'гЕ
Обратна връзка:

Re: Феновете

Мнение от Nobody^^ »

Аз не те карам да ми даваш просто съм сигурен , че от заблудените фенове ще получа много негативна , което слабо ме вълнува ^^ .. Не казвам , че си И фен на Лудогорец говоря за други "фенове" :)
Аватар
tisho5456
Баннат
Баннат
Мнения: 72
Регистриран на: 16 Авг 2014, 21:39
Ник в играта: areyouFuckingME
Скайп профил: bashmotion2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна

Re: Феновете

Мнение от tisho5456 »

Пич , само да ти кажа не спами напразно , да си правиш мнения . Лудогорец 1945 е футболен клуб от Разград, участващ в „А“ футболна група. Лудогорец е единствения футболен клуб в Българската "А" група, който има най-висок процент победи и най-нисък процент загуби [3]. Тимът е първият отбор извън столицата и третият отбор в България заедно с Левски и ЦСКА, който постига требъл. Лудогорец е и първият отбор извън столицата и третият отбор в България заедно с Левски и ЦСКА, който постига три поредни шампионски титли. Цветовете на отбора са зелено и бяло. Ако не знаеш за това прочети във "google" :) . А и още нещо да добавя , че Клубът е основан на 18 юни 2001 г. под името "Лудогорие" Лека вечер :)
Изображение
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Феновете

Мнение от puRple* »

tisho5456 написа:Пич , само да ти кажа не спами напразно , да си правиш мнения . Лудогорец 1945 е футболен клуб от Разград, участващ в „А“ футболна група. Лудогорец е единствения футболен клуб в Българската "А" група, който има най-висок процент победи и най-нисък процент загуби [3]. Тимът е първият отбор извън столицата и третият отбор в България заедно с Левски и ЦСКА, който постига требъл. Лудогорец е и първият отбор извън столицата и третият отбор в България заедно с Левски и ЦСКА, който постига три поредни шампионски титли. Цветовете на отбора са зелено и бяло. Ако не знаеш за това прочети във "google" :) . А и още нещо да добавя , че Клубът е основан на 18 юни 2001 г. под името "Лудогорие" Лека вечер :)
хахахаха е не поне като копираш от wikipedia промени нещо.
Изображение
Аватар
tisho5456
Баннат
Баннат
Мнения: 72
Регистриран на: 16 Авг 2014, 21:39
Ник в играта: areyouFuckingME
Скайп профил: bashmotion2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна

Re: Феновете

Мнение от tisho5456 »

Да от wikipedia е :) и си признавам :)
Изображение
Изображение
Аватар
Nobody^^
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Юли 2014, 02:32
Ник в играта: Nobody^^
Скайп профил: ls!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Плевен д'гЕ
Обратна връзка:

Re: Феновете

Мнение от Nobody^^ »

tisho5456 написа:Да от wikipedia е :) и си признавам :)
Ето за какво говоря .... ФЕН! :) Добре , че е интернет да научиш нещо .. Поне като не знаеш нищо за този отбор не се прави на остроумен , защото не е красиво . :) И да ти кажа , че не ми пука за репутацията , ако искаш направи си още 500 регистери и ми давай минуси :)
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Феновете

Мнение от r1odayftw »

Що да не сме фенове на отбор,който пише историята си сега,а къде е Уефски (Не заслужава тоя смешен отбор да носи името на апостола),а да даже за лига европа нямаха шанса да играят пхахаха
Изображение
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Феновете

Мнение от miroslavv »

Темата е напълно безсмислена, тук да не сме Съдебен спор!
Нe знам тези двамата хубавци, какво ги интересува кой, как и защо е фен на Лудогорец?
Ама аз заключвам темата и я мятам у кошчето! :D
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2014г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта