Нека се опознаем.. представете се! :)

Заключено
Аватар
iNcubus
Зарибен
Зарибен
Мнения: 528
Регистриран на: 11 Сеп 2011, 19:50
Ник в играта: iNcubus
Скайп профил: incybys2
Местоположение: Плевен

Нека се опознаем.. представете се! :)

Мнение от iNcubus »

Та.. в тази тема всеки със (малко или много) свои думи може да се представи.

Здравейте! Казвам се Стефан Георгиев Ангелов. Роден съм през 1997 година в град Плевен. Сега съм на 14 години и уча в Държавно финансова стопанска гимназия "Интелект", на кратко ДФСГ "Интелект". Нямам си и на идея защо отидох там, явно съм се надявал да имам някакво бъдеще занапред в живота, защото уж това се води елитно училище.
Принципно любимите ми занимания са компютрите и спорта (до някъде). Падам се срамежливо момче, не съм много приказлив, но в интернет.. кой ме спира? Любимата ми музика е.. натисни offtopic и ще придобиете някаква представа (Ще видите десетте ми любими песни)
Офтопик:
1.Lil Wayne - Mirror ft. Bruno Mars


2.David Guetta - Turn Me On ft. Nicki Minaj


3.Example - 'Midnight Run' (Official Video) (Out Now)


4.Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Oficial


5.Дивна, Миро & Криско - И ти не можеш да ме спреш


6.Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito


7.Lil Wayne - How To Love


8.Lil Wayne - Drop The World ft. Eminem


9.Eminem - No Love ft. Lil Wayne


10. И една старичка : ) Eminem - Beautiful


+ тези тука
Counter Strike започнах да играя преди 3-4 години. Първия ми ник беше cNc.Strike (беше като defualt в един едишън). След това въведох aWp*PoWeR.. не помня как го измислих :D Имам прекрасни спомени с приятели.. Такава забава беше. Никога няма да я забравя! Но с времето на приятелите ми им омръзна играта и само аз продължих да я играя. По едно време усетих, че почва да ми писна и реших да почна да посещавам форуми и т.н за да ми се дигне интереса към играта. Та.. започнах да играя първо в една доста стара и недоразвита верига - cs.orlandonet .. станах админ (за първи път). Тръпката беше страхотна, но с времето отмина.. Напуснах и така. Някъде 2010 започнах да играя тук в SlackServ. Ех.. какви спомени, какво нещо имам.. Тогава за първи път дадох и ПАРИ за игра, за да стана SMS Admin, защото не можех да стана админ с кандидатура (трябваше да лъжа, че съм на 17, защото имаше ограничение +16 години).. След като големият проект "CSTRIKE.BG" се разпадна - кандидатствах за админ :). Чак след това ми дадохте шанса да стана админ тук.. доказах се, преДоказах се иии станах модератор накрая.. Историята е твърде дълга и съкратих доста неща ;д. Тук станах бойна машина с/у хакери.. Толкова доклади толкоз нещо не бях пускал никога! След това ставаха интриги - напускам/влизах и т.н, но айде вече сериозно няма да влизам в подробности!
След това почнах да кандидатствам и по други вериги, най-вече за модератор. Научих добре функциите на PHPBB3, а след време и администраторския панел. "Яката" тръпка вече я няма, но.. вече се зарибих доста с Coutner Strike (сайтове, форуми, сървъри) и не мога просто да спра да играя/посещавам форуми и т.н
В момента съм модератор с администраторски панел в DreamCS (не искат да ме махнат от там и в момента стоя там за украса ;д), както и в CS-MEGALAN Глобален администратор, глобален модератор и генерал на Dust2 Only съм в CoreBG .. Надявам се да не го сметнете за реклама ;д

Е това е от мен.. Вие сте?
Аватар
Spain
Напреднал
Напреднал
Мнения: 214
Регистриран на: 30 Авг 2013, 20:51
Ник в играта: Erhanskiii
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Нека се опознаем.. представете се! :)

Мнение от Spain »

Здравейте! Казвам се Оги Роден съм през 1997 година в град Търговище. Сега съм на 16 години и уча в "ПГТХВТ" Алеко Константинов .
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост