Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Модератор: Развлечения

Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от fondos »

Предложение №1
Здравейте :) Бих искал правилото "3.Забранено е пускането на FREE!" да е изключение, само за по-трудните мапове, които нямат минаване. Няма смисал примерно на картата bhopz да се пускат капани, защото картата много трудно се минава и няма смисъл. Т.е най-добре ще е админите да преценяват на кой мап да се дава фрее, и на кой не.
Предложение №2
Другото правило "16. Забранено е пускането на даден капан повече от 3 пъти(така нареченото спамене)." най-добре ще е това правило да се промени, и капаните да се пускат по- максимум 1-път. Няма смисъл даден капан да се "спами" по 3-пъти, като можеш да го натиснеш 1-път и да преминеш към следващия. Доста играчи се оплакват, че играча от противниковия отбор е "спамил" капаните. Според мен това ще спомогне за по-добра игра. :victory:
Изображение
Изображение
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от >sLk> »

За За и отново ЗА.Точно от това се нуждае сървъра в момента.

П.С. Дано не проточите и това "трудно" за изпълнение предложение.
Изображение
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Бих искал правилото "3.Забранено е пускането на FREE!" да е изключение, само за по-трудните мапове, които нямат минаване. Няма смисал примерно на картата bhopz да се пускат капани, защото картата много трудно се минава и няма смисъл. Т.е най-добре ще е админите да преценяват на кой мап да се дава фрее, и на кой не.
О, абсолютно против. Някой в сървъра си беше измислил, че може да се дава free на трудните мапове и като влязох всичките си получиха наказанието. Като са трудни маповете има rtv, както и 10 админа понякога на разположение който да дойде и да смени мапа.

За другото съм съгласна, макар и не на всеки мап може да се спами по капаните.

И аз да кажа, маповете който добавихте, ги няма във votemap. Ако някой може да се заеме освен Георги да го оправи, благодарности.
Аватар
Diana
Напреднал
Напреднал
Мнения: 201
Регистриран на: 08 Яну 2014, 22:00
Ник в играта: Diana
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от Diana »

За първото правило не съм съгласна,както каза и Мариана има си rtv.

За второто съм съгласна,защото ми се е случвало да ми пускат един капан по много пъти.
Аватар
free
Напреднал
Напреднал
Мнения: 138
Регистриран на: 24 Май 2014, 21:10
Ник в играта: Ruffless
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от free »

Diana написа:За първото правило не съм съгласна,както каза и Мариана има си rtv.

За второто съм съгласна,защото ми се е случвало да ми пускат един капан по много пъти.
На същото мнение. :disagree:
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от fondos »

Какво толкова го дъвчете това 1-во правило... както написах по горе
Т.е най-добре ще е админите да преценяват на кой мап да се дава фрее, и на кой не.
Нека админите да преценяват на кой мап да има фрее, и на кой не.. Пък и има играчи които обичат да играят на по труднички мапове (включително и аз). Също така има и много инати играчи които нарочно не дават rtv..
Изображение
Изображение
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от miroslavv »

1. Твърдо Против! За мен може и deathrun_baw да е труден и да искам free, това правило е по-добре да не се бута! Защото ще възцари пълен ХАОС!

2. Съгласен съм. Добре ще е да се ограничи на 1 път има толкова нахални играчи и инати, че и слей не ги плаши и пак като са T си спамят!
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от >sLk> »

miroslavv написа:1. Твърдо Против! За мен може и deathrun_baw да е труден и да искам free, това правило е по-добре да не се бута! Защото ще възцари пълен ХАОС!
Нещата не седят точно така...Да кажем примерно ще направим тема където ще се гласува кои мапове са хард и ще са фрее,а не които админите си изберат > :be:
Изображение
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от miroslavv »

И каква е ролята на Т? Да пусна free и накрая някой 'дете' (да се изразя, като повечето ви.) да ми извади m4a1 вместо нож?? Аз ли не намирам смисъл, не случайно Deathrun-a ние е EXTREME.
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
ucha se :)
Зарибен
Зарибен
Мнения: 506
Регистриран на: 04 Юни 2014, 20:15
Ник в играта: нямам :P
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: някаде из булгариа
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от ucha se :) »

1.Против няма смисъл от това.
2.ЗА.така винаги спамят на един капан,докато паднеш..
Stand Up Count Jump 269.2
Count Jump 268
Double Count Jump 270
Long Jump 250.5
Multi Count Jump 268
Роден съм изморен и живея за да си почина.
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от fondos »

miroslavv написа:И каква е ролята на Т? Да пусна free и накрая някой 'дете' (да се изразя, като повечето ви.) да ми извади m4a1 вместо нож?? Аз ли не намирам смисъл, не случайно Deathrun-a ние е EXTREME.
Той се опитва да каже на мапове които изобщо нямат минаване ( тоест много трудно да се минават ) не на лесни..
Изображение
Изображение
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от >sLk> »

miroslavv написа:И каква е ролята на Т? Да пусна free и накрая някой 'дете' (да се изразя, като повечето ви.) да ми извади m4a1 вместо нож?? Аз ли не намирам смисъл, не случайно Deathrun-a ние е EXTREME.
Bhopz могат да го минат само играчи които няма да ти влезнат с м4а1,защото не са нообове :3
Изображение
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от miroslavv »

fondos написа:
miroslavv написа:И каква е ролята на Т? Да пусна free и накрая някой 'дете' (да се изразя, като повечето ви.) да ми извади m4a1 вместо нож?? Аз ли не намирам смисъл, не случайно Deathrun-a ние е EXTREME.
Той се опитва да каже на мапове които изобщо нямат минаване ( тоест много трудно да се минават ) не на лесни..
На вас човек не може да ви угоди, един ден пискате сложете мапове трудни писна ни само temple, baw, duality_final и т.н. Сега ми плачете за free. Сложихме ви трудни мапове, ще си ги играете.
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от >sLk> »

miroslavv написа:
fondos написа:
miroslavv написа:И каква е ролята на Т? Да пусна free и накрая някой 'дете' (да се изразя, като повечето ви.) да ми извади m4a1 вместо нож?? Аз ли не намирам смисъл, не случайно Deathrun-a ние е EXTREME.
Той се опитва да каже на мапове които изобщо нямат минаване ( тоест много трудно да се минават ) не на лесни..
На вас човек не може да ви угоди, един ден пискате сложете мапове трудни писна ни само temple, baw, duality_final и т.н. Сега ми плачете за free. Сложихме ви трудни мапове, ще си ги играете.
Аз за това казах - Да се махне правилото за фрее и които иска да си го дава които не иска да си пуска капаните... Като даде фрее и го убият с оръжие си е негов проблем и вас въобще не трябва да ви бърка.
Изображение
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Още един път казвам: НЯМА СМИСЪЛ ОТ Т'ВА ВСИЧКОТО КОЕТО ИЗПИСАХТЕ.
Аз освен с командата /free в сървъра не съм съгласна, както казах има rtv, като има инати играчи има и админи. Какво сте започнали да се дъвчете, не стига че и това има ами и отделно на някой като му е трудно мапчето free да му се дава. Както каза Миро, за мен temple може да е труден, но free няма да има. Абсурдна идея е това и от сега казвам, че аз такова нещо няма да понасям в сървъра.
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от Tony Montana »

Предложение №1 : Правилото според мен цели да забрани пълното оставяне на произвола от страна на терориста към играчите. Едно е да дигне ръце, друго е да пусне гратис на по-трудни места, за да е забавна играта.


Предложение №2 Това правило е много хубаво измислено и няма да се промени. Пуснат е веднъж капан за някой по напред той умира - браво, връща се отзад някой по-бавен като мен пуска 2ри път капана умира. Ако се пускаха по веднъж капаните ще заприлича досущ на FREE както казвате вие.
>sLk> написа:За За и отново ЗА.Точно от това се нуждае сървъра в момента.

П.С. Дано не проточите и това "трудно" за изпълнение предложение.


О напротив няма да се проточи - отхвърлям на момента и двете предложения :)
Аватар
madrid <3
Много Добър
Много Добър
Мнения: 649
Регистриран на: 12 Мар 2015, 21:31
Ник в играта: inappropriate
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Shumen we
Обратна връзка:

Re: Правила на Deathrun - Препоръки и предложения

Мнение от madrid <3 »

Искам да махнете тази карта, защото като я изберем тази карта crashva servera Deathrun_electromusic
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта