До кога ще се търпи това ?

Информация, проблеми и въпроси, относно Zombie Plague[Fun] сървъра
IP Адрес: cs8.slackserv.com:27021
Изображение
Заключено
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

До кога ще се търпи това ?

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Искам да попитам Джеймсън до кога ще се търпи това,говоря за Зомбито.Права тази тема,защото в предишната немога да пиша,защото ще направя двоен пост.Та въпроса ми е : Защо всеки ден променяш мода и всеки ден намирам някви простотий,които ги правиш ти,например : ВИП МЕНЮТО си го направил на 3000 аммо ти нормален ли си искам да та попитам до кога ще бъде това,хората се оплакват от това и не само това cooldown на хънтера пак си го променил на 2-3 секунди,а не инстант кажи ми до кога ще правиш мизерий с мода направи го така,както си беше ти искаш да го направиш по твой вкус е няма да стане тая време беше да си отворя устата + това гледам,че си махнал АРМОРА,това че неможеш да хванеш хюмън,не означава,че трябва да махаш всички екстри РАЗБЕРИ ГО писна ми всички да ми мръкат ( говоря за хората в сървара) и после аз да бъда виновен това ВЗЕМЕТЕ МЕРКИ над Джеймсън или го сменете с някого,които може да поправи абсолютно целия мод, НЕ СЕ ПОНАСЯ ТОВА.Замислете се над това,което пиша,ако има някакво наказание,за мен готов съм да го понеса пак казвам време беше това да го напиша 1 месец ни върти на малкия си пръст !Всеки ден му викам оправи мода и той добре и какво с всеки изминат ден гледам,все нови простотий,които излизат!!! За това няма да има хора в сървара,защото всеки се оплаква и няма кой да си мръдне пръста да го оправи !!!
Изображение
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от fondos »

Също така ще помоля да се оправи /mute в деатръна. Поне да се добави плъгина /chatmute защото само с /mute се заглушава микрофона, а такива които по микрофона са рядкост вече. :blink:
Изображение
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Вече ще почна да съчувствам на Гошо.Предлагам закачена тема "Предложения за XXX Server".Нека и играчите да я виждат.Да стой един месец.После да се вземе крайно решение и да се оправят нещата.Гошо вече не знае кое по-напред да бара.Пипне тука, пипне там и после 200 теми.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
cb|barbie.*
Respected
Respected
Мнения: 274
Регистриран на: 13 Дек 2011, 18:51
Ник в играта: Alice
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от cb|barbie.* »

Същото се отнася за Авп-то и дъст2 има лаг,патроните не влизат,a да не говоря авп-то колко по- зле беше миналия месец!!! Не може да ми зарежда оптиката 3 секунди....
Гошо вземи се у ръце малко,да не те почвам :bottom: :bottom: :bottom:
Изображение
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от b0TL!k3_1926 »

cb|barbie.* написа:Същото се отнася за Авп-то и дъст2 има лаг,патроните не влизат,a да не говоря авп-то колко по- зле беше миналия месец!!! Не може да ми зарежда оптиката 3 секунди....
Гошо вземи се у ръце малко,да не почвам :bottom: :bottom: :bottom:
Барби има плугин за оптиката на авп-то Марто (демолишън ми каза този плугин),но няма кой да го сложи или да направи тема за предложение,но както винаги ще бъде отхвърлено .
Изображение
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от fondos »

KaRaJaTa1988 написа:Вече ще почна да съчувствам на Гошо.Предлагам закачена тема "Предложения за XXX Server".Нека и играчите да я виждат.Да стой един месец.После да се вземе крайно решение и да се оправят нещата.Гошо вече не знае кое по-напред да бара.Пипне тука, пипне там и после 200 теми.
Според мен това ще е добра идея, тъй като играчите ще си предлагат своите идеи, ще помогнат за развитието на сървърите. Има много неща които трябва да се слагат във сървърите. То било плъгини/карти и още куб глупости....
Изображение
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Цвети, Дъста се умазва когато влезне някой лагав.ХИЛЯДИ благодарности на Георги, че махна фенера.В АВП-то патроните не влизат, на awp_map спауновете трябва да се оправят за пореден път.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от b0TL!k3_1926 »

KaRaJaTa1988 написа:Цвети, Дъста се умазва когато влезне някой лагав.ХИЛЯДИ благодарности на Георги, че махна фенера.В АВП-то патроните не влизат, на awp_map спауновете трябва да се оправят за пореден път.
Единствения начин е да се смени,човека ( не говоря за поддръжката,а този които се занимава с модове и добавяне на плугините говоря за Джеймсън,трябва да се намери човек,които разбира от всичко и когато хората си дават идей да се одобряват и да се слагата,а не да се отхвърлят като вестници,този човек е Хулугана Кънчо.Знам той беше обещал,че ще направи "Super Hero" Мод,но още го чакаме от декември..
Изображение
Изображение
Аватар
mamuta
Зарибен
Зарибен
Мнения: 515
Регистриран на: 28 Дек 2012, 13:59
Ник в играта: Jeff Hardy
Скайп профил: Л.С
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от mamuta »

Аз не знам...веригата е бая закъсала (хората от екипа заят защо), но все пак никой нищо не прави по въпроса, да ви имам и мързела :)
Офтопик:
[12:53:33 AM] ‎- Spoxxy™: и я щипнах между големия ми пръст
[12:53:35 AM] ‎- Spoxxy™: и другите
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от KaRaJaTa1988 »

На @HuliganaKuncho никой няма право да му държи сметка.Той не е човека, който трябва да се занимава.Нищо не му пречи разбира се, но дори и да не направи нищо, пак не подлежи на отговорност.Емо, Георги(Джеймсън) кажи кое по-напред да направи.Никой не пуска тема с предложения за даден сървър на ЕДНО място.Той да не е Рокфелер, че да дири продложенията из форума.Много по-лесно е в една тема за всеки сървър да се дискутират проблемите, да се дават предложения и в един краен срок, да се свърши работата.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от iv00 »

KaRaJaTa1988 написа:На @HuliganaKuncho никой няма право да му държи сметка.Той не е човека, който трябва да се занимава.Нищо не му пречи разбира се, но дори и да не направи нищо, пак не подлежи на отговорност.Емо, Георги(Джеймсън) кажи кое по-напред да направи.Никой не пуска тема с предложения за даден сървър на ЕДНО място.Той да не е Рокфелер, че да дири продложенията из форума.Много по-лесно е в една тема за всеки сървър да се дискутират проблемите, да се дават предложения и в един краен срок, да се свърши работата.
Имаше такава тема където от всеки сървър админите изсипаха с кошницата проблемите. Е още чакаме де :D
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
floddy
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1589
Регистриран на: 26 Юли 2014, 13:42
Ник в играта: * ` floddy
Скайп профил: floddy18
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Bedroom Beach
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от floddy »

Не само зомбита е боза, другите сървъри също са така.... В детръна сложихте едно /mute и пак не го направихте като хората.. :bow:
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от b0TL!k3_1926 »

KaRaJaTa1988 написа:На @HuliganaKuncho никой няма право да му държи сметка.Той не е човека, който трябва да се занимава.Нищо не му пречи разбира се, но дори и да не направи нищо, пак не подлежи на отговорност.Емо, Георги(Джеймсън) кажи кое по-напред да направи.Никой не пуска тема с предложения за даден сървър на ЕДНО място.Той да не е Рокфелер, че да дири продложенията из форума.Много по-лесно е в една тема за всеки сървър да се дискутират проблемите, да се дават предложения и в един краен срок, да се свърши работата.
Караджа на никой не държа сметка,ако не забелязваш Кънчо е идеалният човек,които може да вдигне сърварите до весоти.Аз ли съм виновен,че Георги няма време и че го мързи (сега незнам да ли го мързи или не просто стрелям на посоки) да влезне за 10-15 мин в форума и да прочете,какво да дири всичките предложения са в раздела за съответния сървър,толкова ли е трудно немога да разбера лека по лека,като почне да фърля по едно око на ден например за 2 сървъра ей така всичко ще си е на мястото,но човек да му каже 2 неща да оправи сървара се съгласява,ако не съм аз да му давам идейте за зомбито..Даже му викам направи го както си беше,т.е както си беше преди,тогава сървъра беше 2-3 часа фулл,а сега какво в стрелящите сървари и те така добре,че в авп-то има поне 10-15 човека на ден,а за зомбито да не говорим повече от 8 човека на ден няма да намериш.За това вземи направи нещо по въпроса,ако ли не да та сменят с някой друг като не ти се занимава ние не сме виновни дайте на някой друг достъп до машината и това е край на въпроса и всичко ще е гладко това вече се търпи 2 години е за 2 години неможа да оправиш 8 сървара ли толкова ли неможа да намериш време дори през Уикендите ??
Изображение
Изображение
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от >sLk> »

Ъхм , вие нали знаете ,че на него не му се плаща да прави каквото и да е било ? Почнете да му плащате и ще видите как ще ви оправи сървърите до 1 месец.Докато ви върши работата безплатно не знам за какво мрънкате :3
Колкото до това и ние чакаме Deathruna да се оправи от 9-10 месеца , но не мрънкаме нищо че всеки път като питаме кога ще стане ни отговарят "работи се по въпроса" :)
Изображение
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от Genata »

Ако чакате на бай ви герги да оправи нещата е да чакате от умрял писмо :D Не го ли разбрахте че той прави нещата както на него му харесват и не пита другите ? А започва после да мрънка как никой не му помага,е как очаквате да му помага при положение че той не го слуша :D Миро беше оправил гърмящите сървъри,аз се махнах,върнаха правата на гошо и той ги осра на нова сметка като обнови платформи,спря някой плугини,пусна други абсолютно ненужни,е сами виждате резултата е на лице,да не говоря за някой от уж адекватните от тоя екип,дето май само на думи са големи,ма на действия са пълна 0, та с две думи - пиите една студена вода и цъкайте доде не ви омръзне :coffee:
Изображение
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от georgii.s »

За ЗМ армор за сега няма да има готви се нещо по -добро ;) по авп не съм пипал не знам за какво става въпрос. То е много лесно да имаш вип меню и да правиш повече аммо и да използваш армор да не те заразяват и да преебаваш играта на другите. За АВП Бях тръгнал да правя мод вие не го одобрихте защото беше по лек от този в момента ... Като критикувате хората които се занимават с това без да давате репорти да се оправят проблемите до никаде няма да стигнем. И да не съм аз всеки който е след мен пак няма да ви обърне внимание :) Относно Deathrun беше казано че ще е Xtreme вслушвам се в идеите на колегите в момента нашия е с mysql support имаме и Drun shop с mysql който да работи с точки но все пак е Xtreme без глезотий, лесно е да се направи FUN но няма да се спазят необходимите критерий. Повечето неща не зависят от мен ,за други въпроси skype : georgi..s. Относно до кога ще се търпи... ще се търпи до тогава когато червените имат едно и също мнение за съответние проблем, защото по принцип с тях се съобразявам ...

Относно ЗМ ако има армор шанса ЗМ да инфектира хюман които има джет е 70/30% избираите или джета да се махне или армора...

За D2 самият сървар не е пипан от много време, какво ви е влизало когато миро го е правил не знам но нещата стоят така сами си правете заключенията

Относно до b0tlike имаш превилегий в даден сървър но не се си даваш зор да ги оползвотворяваш играеш в Зм и само до там, играчите си правят каквото искат а ти с нищо не допринасяш за развитието на този сървър имаш ли нужда изобщо от правата които са ти дадени? Защото с 4 ника съм влизал и съм гледал поведението ти в съответния сървър ...

Аз ако се хвана на серизоно и не се вслушвам в предложенията на колегите нещата щяха да са коренно различни...
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Гошо много добре знаеш каква ми е работата по 5 часа вися всеки ден в сървара после на мен мрънкат,защо няма това и онова сега мен ли ще изкараш виновен за твойте грешки ти си правиш мода по свой вкус и държанието ми е напълно добре да съм псувал,да съм играл с помощни средства ?? кажи ми ? Ако не съм аз да ти давам идей за сървара няма кой да го направи нали хората после на мен мрънкат,че мода е в г*за.И какво общо има джета с армора немога да разбера.Това,че ти като си зомби неможеш да хванеш дадем играч е съвсем друг проблем,а до колкото до армора винаги е бил в менюто какво ти стана за да го махнеш казах ти 100 пъти има блинк и смокер зомбита те лесно могат да хванат даден играч забаелязах,че пак си намалил скока на Хънтара защо ? нали това е целта по бързо да се предвижва за да хване даден играч?? оправи тази бъркотия веднъж да завинаги и да няма спор това искам от теб и ВИП менюто 3000 ап,защо просто не го махнеш.Замисли се,ако оправиш тези неща хората ще кацат в сървара като мухи,хем повече хора,хем повече смс-си за екстрите и като гледам ти зимаш тези решения сам,нито говориш с ЧЕРВЕНИТе нито с ГЛОБАЛНИТЕ ти променяш мода на момента,без да питаш останалите играчи да ли искат да бъде или не.Казвам ти го пак оправи тези неща веднъж завинаги и ще видиш резултата ;),но както каза Гената ти си твърда глава,трудно може някой да те накара ;)
Изображение
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: До кога ще се търпи това ?

Мнение от fondos »

Ако смятате да правите Деатръна ФЪН, аз просто се отказвам да играя там.
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “SlackServ.com # Zombie Plague[Fun]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта