Въпроси към Администраторите

Говорилнята на форума
В целия форум "Развлечения" мненията не се отчитат + не може да се дава репутация на потребител!

Модератор: Развлечения

Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Въпроси към Администраторите

Мнение от zerocool_555 »

Тази тема се създава с цел да имате място, където да можете да задавате въпроси и да отправяте питания, свързани с форума и сървърите. На тези въпроси ще бъде отговаряно от Администраторите, като на безсмислени, шеговити, заядливи въпроси, които не се отнасят към форума и сървърите, няма да се отговаря и ще има санкции.

Използвайте следния образец:
  • 1. До: пишете името на Администратора който желаете да ви отговори
    2. Конкретен въпрос: задавате въпроса си
Изображение
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Ками »

До: всички
Искам да попитам защо има нов деатрън и човекът, занимаващ се с това, е момче на 15, което не го интересува много какво искат играчите явно? Нищо лично, ама е така.
Защо не се погрижите да оправите микрофона в жбто? До колкото разбрах от човек, който може, не е трудно.
Защо вчера видях админ да използва хуук, за да премести ТОПКА? :Д Не точно въпрос към червени, ама мисля, че имаше тема за тая кука.
Кой се занимава със сървърите?
Peace :rool:
Офтопик:
бтв граб ли е било, кука ли е било - същата работа
Последно промяна от Ками на 17 Яну 2017, 18:27, променено общо 1 път.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Drea<M>40 »

Ками написа:До: всички
Искам да попитам защо има нов деатрън и човекът, занимаващ се с това, е момче на 15, което не го интересува много какво искат играчите явно? Нищо лично, ама е така.
Защо не се погрижите да оправите микрофона в жбто? До колкото разбрах от човек, който може, не е трудно.
Защо вчера видях админ да използва хуук, за да премести ТОПКА? :Д Не точно въпрос към червени, ама мисля, че имаше тема за тая кука.
Кой се занимава със сървърите?
Peace :rool:

Грабът в момента се оптимизира.Може да се добави и командата: '/rules'.Ще се показват само правилата на Саймън!Издавам тайната :tooth: .
И накрая ще се опитаме да поправим суперменюто да пуска играчите с всички протоколи.
Последно промяна от ace4ever на 17 Яну 2017, 18:27, променено общо 1 път.
Причина: Обърни внимание на темата!

Изображение
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от miroslavv »

Ками написа:До: всички
Искам да попитам защо има нов деатрън и човекът, занимаващ се с това, е момче на 15, което не го интересува много какво искат играчите явно? Нищо лично, ама е така. Вчера говорих със съотшетният админ, който се занимава с Deahtunr 4FUN. Беше му казано да се съобразява с желанията и мненията на играчите, но от предложенията като например да се добавят карти и други се види, че няма ефект ще се махат.
Защо не се погрижите да оправите микрофона в жбто? До колкото разбрах от човек, който може, не е трудно. Тук не мога да отговоря, не съм запознат.
Защо вчера видях админ да използва хуук, за да премести ТОПКА? :Д Не точно въпрос към червени, ама мисля, че имаше тема за тая кука. -
Кой се занимава със сървърите? Всеки от екипа помага с каквото може. Всяко предложение от вас е добре дошло.
Peace :rool:
Офтопик:
бтв граб ли е било, кука ли е било - същата работа
Амм това мога да кажа по тези въпроси. Скоро ще вляза в час и ще съм по-обширен в отговорите си.
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Musti »

Ками написа:До: всички
Искам да попитам защо има нов деатрън и човекът, занимаващ се с това, е момче на 15, което не го интересува много какво искат играчите явно? Нищо лично, ама е така.
Защо не се погрижите да оправите микрофона в жбто? До колкото разбрах от човек, който може, не е трудно.
Защо вчера видях админ да използва хуук, за да премести ТОПКА? :Д Не точно въпрос към червени, ама мисля, че имаше тема за тая кука.
Кой се занимава със сървърите?
Peace :rool:
Офтопик:
бтв граб ли е било, кука ли е било - същата работа

Ками, новия деатрън е на платен хостинг и сървъра е лично негов, друг никой в момента няма права там и няма доступ до самия сървър. Той сам си се занимава и не мога да кажа защо не обръща внимание на предложенията.

Микрофона в ЖБ ще бъде оправен, но не мога да обещая точно кога. Разбра го от човек който уж разбира, същия човек който беше обещал да се грижи за поддръжката на сървърите и прочие. И ей така просто реши да си тръгне, като в дадения мод не е оставил sma-файловете за плъгините. Питай конкретно него защо е направил така, че да не може да се ползва Voice в сървъра.

Като си видяла админ да използва дадените привилегии за лична изгода и прочие, знаеш къде и как да се оплачеш. Така без да сме видели и без да знаем причината нищо не можем да направим.

В момента от активните администратори аз имам достъп и всичко, което се прави по сървърите зависи от мен. Не разбирам много от тия неща, търся помощ и се пробвам да направя нещо по сървърите, макар и за сега да са дребни работи. В момента са подменени двата сървъра Дъст 2 и Авп, вървят добре.
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Excione ツ »

1. До: пишете името на Администратора който желаете да ви отговори - Отговорните
2. Конкретен въпрос: задавате въпроса си - Защо Евгени не е Администратор, когато всичките ви повишения се базират на него? Какъв е филма като цяло, gg?
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Musti »

Excione ツ написа:1. До: пишете името на Администратора който желаете да ви отговори - Отговорните
2. Конкретен въпрос: задавате въпроса си - Защо Евгени не е Администратор, когато всичките ви повишения се базират на него? Какъв е филма като цяло, gg?

Бяха премахнати абсолютно всички Администратори, Сървър админи и прочие заради неактивност. Като сметнем, че беше с най големите права и достъп до всякъде, нищо не се правеше със сървърите и прочие. Да добавя и че вече веригата има нов собственик. Няма филм, просто се махат неактивните и тези които не вършат нищо. Винаги може да се върне, стига да има желание да помага с нещо.
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Excione ツ »

Кой е „новия“?
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от shenzo:D »

1. Всички администратори.
Кой е новия собственик и ще се очакват ли промени в сървърите ( бъгове и т.н)


Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от zerocool_555 »

shenzo:D написа:1. Всички администратори.
Кой е новия собственик и ще се очакват ли промени в сървърите ( бъгове и т.н)
Аз съм новия собственик на Slackserv. Да ще има промени, ще се оправят бъговете поетапно и ще се пускат нови неща.

До Excione и всички останали: Да не си помислите че след като аз съм взел веригата, съм изгонил всички стари Администратори. Няма нищо такова, както Musti каза, неактивните Администратори са в пeнсии и при желание и добра активност няма проблем да се върнат.
Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от cmg »

1. Може да се каже, че това е до всеки червен, който има истинско намерение да ми отговори.

2. Въпроси:
2.1. Защо темата е в раздел “На Лафче"?
2.2. Какъв е смисълът веригата да бъде отворена все още (за вас, от всеки червен, който отговори, искам различно мнение)?
2.3. Защо позволихте на човек, който напълно не върши нищо по правилника и не е бил и за 2 минути в екипа (реално приет и доказал се), да прави сървър под ваше име, да налага свои правила и промени, също така да има частна печалба, с която рекламира вашият/неговият сървър със отделна на вашата (фалшива) СМС система?
2.4. Защо не пускате анкети, когато искате да има ноя сървър или просто нещо ново, а правите всичко по вашата сви**а (с извинение)?
2.5. Кога за последен път видяхте НОВ и нахъсан за игра при вас играч, който ви уважава като верига, а не иска да се възползва от нуждата ви за Админи/играчи?
2.6. Кога последно си спомняте някой да е нахъсан при необходимостта за направа на нов мод, и кога последно сте се интересували или по-точно сте искали ежедневна поддръжка на модовете?
2.7. Докога мнението на потребителите, ще е последната дупка на кавала за повечето от вас?
2.8. Смятате ли да приканите нови играчи или по-добре ще е да оставите да побегнат последните ви такива сами от вас (със времето, както и другите 95% от редовните играчи, които някои от вас не помнят вече)?
2.9. Кога ще се направи реално подобрение на сайта и форума (без извинения за Спенса, просто намерете друго нещо да ми кажете)?
3.0. Колко от вас не искаха да ми отговорят, защото не им се говори за тези неща откровено и се налага да лъжат и мажат (не казвам имена, който си го прави, си знае кой е ~~)
Офтопик:
Заради неразбирането от първия Админ писал след мен, добавям това за останалите: нито един въпрос не намеква и изпъква нищо. Нито някой ми е вредил от вас, ни ми е пречил. Искам просто искрено да отговорите, след няколко минути обмисляне на въпросите, защото много често виждам едни и същи (замазани набърже) отговори.
Последно промяна от cmg на 18 Яну 2017, 09:25, променено общо 1 път.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от zerocool_555 »

cmg написа:1. Може да се каже, че това е до всеки червен, който има истинско намерение да ми отговори.

2. Въпроси:
2.1. Защо темата е в раздел “На Лафче"?
2.2. Какъв е смисълът веригата да бъде отворена все още (за вас, от всеки червен, който отговори, искам различно мнение)?
2.3. Защо позволихте на човек, който напълно не върши нищо по правилника и не е бил и за 2 минути в екипа (реално приет и доказал се), да прави сървър под ваше име, да налага свои правила и промени, също така да има частна печалба, с която рекламира вашият/неговият сървър със отделна на вашата (фалшива) СМС система?
2.4. Защо не пускате анкети, когато искате да има ноя сървър или просто нещо ново, а правите всичко по вашата сви**а (с извинение)?
2.5. Кога за последен път видяхте НОВ и нахъсан за игра при вас играч, който ви уважава като верига, а не иска да се възползва от нуждата ви за Админи/играчи?
2.6. Кога последно си спомняте някой да е нахъсан при необходимостта за направа на нов мод, и кога последно сте се интересували или по-точно сте искали ежедневна поддръжка на модовете?
2.7. Докога мнението на потребителите, ще е последната дупка на кавала за повечето от вас?
2.8. Смятате ли да приканите нови играчи или по-добре ще е да оставите да побегнат последните ви такива сами от вас (със времето, както и другите 95% от редовните играчи, които някои от вас не помнят вече)?
2.9. Кога ще се направи реално подобрение на сайта и форума (без извинения за Спенса, просто намерете друго нещо да ми кажете)?
3.0. Колко от вас не искаха да ми отговорят, защото не им се говори за тези неща откровено и се налага да лъжат и мажат (не казвам имена, който си го прави, си знае кой е ~~)
1. Тук съм преценил че е добре.
2. Какъв е смисъла на въпроса ти? Този въпрос го приемам за чисто заяждане. Има смисъл! Нещо толкова голямо и разработено няма смисъл да се затваря и да се слага край на всичко.
3. Не съм видял да прави нещо против правилата. Той има разрешение да именува сървъра си под нашо име, като от това следва и двете страни да имат изгода от това. Сървъра си е негов и той определя правилата в него. Частната печалба НЕ ме касае!
4. От сега нататък ще има анкети при добавянето на нещо по важно свързано с сървърите.
5. Нови винаги има и винаги ще си има.
6. Това, че ТИ не виждаш нахъсъните хора не означава, че ги няма.
7. Мнението на потребителите ще се взема под внимание!
8. Да ще се приканят нови играчи. Всичко с времето си. Не може всичко за 1 ден.
9. За сега не зависи от нас, а единствено от Спенса
10. Безсмислен въпрос [spam]
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Excione ツ »

Няма как да оправите бъговете, невъзможно е на този engine!
zero - Защо гагваш за kur za sistemata?
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от r1odayftw »

1. До: zerko_panterko
2. Конкретен въпрос: задавате въпроса си - Можеш ли да ми върнеш ранга ВИП,понеже евгени или кой беше се направи на интересен и казал,че съм заплашвал с флуд пък няма такова нещо,след толкова години отдадени към веригата мисля,че поне това заслужавам. Peace
Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от zerocool_555 »

Excione ツ написа:Няма как да оправите бъговете, невъзможно е на този engine!
zero - Защо гагваш за kur za sistemata?
  • Забранява се псуването, заяждането, обиждането, нападките, накърняване на достойнството - по какъвто и да е начин
r1odayftw написа:1. До: zerko_panterko
2. Конкретен въпрос: задавате въпроса си - Можеш ли да ми върнеш ранга ВИП,понеже евгени или кой беше се направи на интересен и казал,че съм заплашвал с флуд пък няма такова нещо,след толкова години отдадени към веригата мисля,че поне това заслужавам. Peace
Не, няма да се върне ранга ти.
Изображение
Аватар
Yondaime
Активен
Активен
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Yondaime »

1. До: зиро куул
2. Конкретен въпрос:Защо не предприе нищо срещу хулигана ? тва че ви е авер не значи че може да мине между капките доста зле
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Excione ツ »

Зеро, дай ми точна дефиниция на кур по книживен път. И дай обяснение, защо не gagваш за ebasi, egasi, ebahti
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Musti »

Yondaime написа:1. До: зиро куул
2. Конкретен въпрос:Защо не предприе нищо срещу хулигана ? тва че ви е авер не значи че може да мине между капките доста зле

Предупреден е понеже правата му са върнати, за да може да пробва направените промени по сървърите. Не е авер на никой, момчето пожела да помогне с каквото може, нали искахте промени по сървърите, да се оправят бъгове и прочие. Сега започвате с нападките ама защо така. В никакъв случай не го защитавам, но много добре знам какво е правил и оплакващия се, преди да стане админ си беше такъв, после се укроти а сега започна отново със старите си навици. Поне малко ако можеха да мислят по трезво, че за да имат ранг са уважавани членове биха се сетили за какво иде реч. Лично аз гарантирам, че това няма да продължи така от сега нататък. Всеки от групата ВИП ако продължава да псува и да ругае по другите, по екипа и админите, ще им махам ранговете. Този ранг е даден за това че едно време сте били админи и сте се справяли добре с дадените ви права, но това което правят след като веригата е в такова състояние, вместо да се крепим и да помагате с нещо, да нападате, псувате, обиждате и т.н. ,няма да го позволя на никой. Като не ви интересува веригата не я посещавайте. Влизате единствено, за да създадете някой конфликт.


Excione ツ написа:Зеро, дай ми точна дефиниция на кур по книживен път. И дай обяснение, защо не gagваш за ebasi, egasi, ebahti
Теодоре не мислиш ли, че е малко нагло и жалко точно ти да пишеш и да питаш за тия работи ? Толкова много се издигна и имаше желание да помагаш, а след това което направи, мизериите по сървърите да не говорим за играта с непозволените средства и пак остана в екипа.
Ти ако беше човек на място щеше да си приемеш грешката и да се извиниш на всички в екипа за направените нарушения от теб, а вместо това взе да развиваш теории че едва ли не си бил най добрия, визирам по добър от Ванката(Бъни) с игра от няколко месеца в такъв мод. Да беше добър за момент, но с каква цена, нима използването на непозволените средства те прави по добър от него ? Жестоко се лъжеш моето момче. Още има много път да изминеш, за да можеш да разсъждаваш правилно и адекватно, но като гледам с тая гледна точка това никога няма да е възможно. Относно това кой за какво наказва и не наказва можеш да се оплачеш във форума с необходимите доказателства. Темата ти ще се прегледа и ще се реши дали е правилно или не. Ако няма да задаваш въпроси относно сървърите и веригата, по добре не пиши изобщо. Всяко твое мнение касае няква интрига, заядливост. И всяко твое мнение, което касае подобни неща ще бъде смалено, а при нахалство ще бъдеш наказан!
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Excione ツ »

Офтопик:
Коментара ти е несъобразен и не отговаря на въпроса ми и съответно можеш да си го смалиш, ако искаш всичко да е в регламент и открито да напишеш, че пледираш да наказваш за неща, които самият вършиш, помисли. Доста пъти съм те улавял да казваш, че правилата са за всички. В темата задавам въпроси към конкретно лице или лица.
Единственото, което виждам в коментара ти е нападка на лична основа, на която НЯМАМ право да отговоря, ако искам да следвам задължителните условия зададени от автора на темата с цел избягване на спор, но да тук ти отново започваш старата песен на нов глас, която ти е обяснявана вече.
Това като цяло е тема, която мога да бъгна на въпроси, не съм се сещал да правя никога подобно нещо, евала.
1. До всички.
2. Какво мислите, че ще успеете да постигнете, когато не се опитва никой от вас да се заслуша в това, което казвам? Имах условия и амбиции точно 2 месеца, за които вдигнах тотално приходите и сървърите бяха напълнени, говорим за периода, в който не ми подливаха някакви позьори вода. Да ме занимават с оплаквания, хитреене и уникално разбиране на всяка една команда в играта. Може да направите справка с gametracker, mobio, снимки качени по форумите full basebuilder, hns, deathrun, escape (балканци) и прочие. Грешките съм ги казвал много пъти, една от тях съм аз, защото не умея да работя с хора, които не се опитват да вникнат в нещата.
2.1 Замислете се над написаното от cmg, доста нехайно е отговорено!
Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпроси към Администраторите

Мнение от Guardian Angel »

1 - До който му се отговаря и се чувства компетентен
2 - Защо от както се мотая тука ( от 2013-та г/д ) винаги потребителите са последната дупка на кавала и тяхното мнение не се зачита за абсолютно нищо ? При положение че те правят веригата и без тях вие сте нищо ?
Защо винаги действате на опаки на всичко свързано с развитието на сървърите ?
Нужно ли беше да ви повтарям 3946849658 пъти че трябва да добавите сървърите във всички търсачки за да го направите само в една ?
Защо все претендирате че уж се работи за развитие пък към всичко се отнася с тотално безхаберие и липса на интерес ?
За колко бе продадена веригата ? :D
А бихте ли я препродали на някой който реално може да развие нещата ? повтарям РЕАЛНО ..
Денят е хубав нали ?
Изображение

It's your choice how to live !
Публикувай отговор

Обратно към “На лафче”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта