Говорилнята на форума
В целия форум "Развлечения" мненията не се отчитат + не може да се дава репутация на потребител!

Модератор: Развлечения

Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Регистриран: 02 юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Контакти:

Въпрос относно протестите!

Мнение от puRple* » 12 ное 2018, 23:55

Здравейте на всички! Имам няколко въпроси относно случващото се в последно време в нашата мила родина.
Какво ви е мнението относно тези протести? От доста време вече майките на деца с увреждания протестират ежедневно, от скоро се появи новина за масов протест срещу системата, както и протести срещу горивата. Според вас има ли смисъл от тях, има ли нужда от нова система или правителство и бихте ли излезли на протест срещу някои от тези проблеми? Любопитно ми е мнението на хората по този казус :rool:
Изображение

Потребителски аватар
Drea<M>40
Супер потребител
Супер потребител
Регистриран: 26 мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Контакти:

Re: Въпрос относно протестите!

Мнение от Drea<M>40 » 13 ное 2018, 17:31

Ами къде забрави протестите за високите цени на горивата, скъпата гражданска отговорност, винетките и застраховките на старите коли? Дори президента се изказа защо хората карат стари коли - не защото не ги интересува за природата, а защото нямат парите, за да си позволят хубави и не толкова замърсяващи коли. :D

Изображение

Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Регистриран: 02 юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Контакти:

Мнение от puRple* » 13 ное 2018, 18:58

както и протести срещу горивата
?
Изображение

Потребителски аватар
Undisputed
Модератор раздел "Развлечения"
Модератор раздел "Развлечения"
Регистриран: 31 авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Контакти:

Мнение от Undisputed » 14 ное 2018, 10:17

Здрасти,

Вълнува ме факта, че народа се опитва да се събуди, но, доколкото гледам, засега не всичко е ясно за този масов протест. Повечето майки, волентирки, са против В.С. (WC-то), но не и срещу цялото правителство, което значи че има голяма възможност това събитие да е поредното уволнение на държавен представител и довеждането до негов заместник, не по-добър вероятно.

За горривата и колите имам само едно да кажа: Радев каза всичко - вярващите да го подкрепят.

За това има ли смисъл или не, е все едно да питаме имаше ли смисъл нашите смели Апостоли, и, естествено Апостола на Свободата, да се борят по време оно с враговете на народа - да имаше смисъл и сега мисля, въпреки че не е толкова критично положението, има огромен смисъл за борба и протести - даже повече, за революция и промяна на страната. Доста време ни дърпат към нулата нашите политици, сегашните или преди тях. Не са много тези, които са се опитали да ни повдигнат нагоре.

Ако искаш да знаеш моето мнение за волентирство - бих отишъл, но не и с неопределена кауза, както е сега с В.С. - това промени ли се, бих излезнал, да. Кой знае, въпроса е има ли кой да изпее "Стани, стани, юнак балкански" на живо.
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!

Пейо Яворов

Потребителски аватар
Nixe
Екип Скриптъри
Екип Скриптъри
Регистриран: 09 ное 2017, 14:25
Ник в играта: Extreme
Скайп профил: live:nixe21
Контакти:

Мнение от Nixe » 16 ное 2018, 21:14

Най - накрая Българският народ се събуди и се бори за нещо по добро, България е в критично положение спрямо другите държави.
Не ми се вярва протестите да променят нещо но все пак надеждата умира последна, иначе ако бях в България и аз бих се включил в протеста за свалянето на цялото правителство...

Потребителски аватар
TishoZZ
Новак
Новак
Регистриран: 25 ное 2018, 23:54
Ник в играта: Tisho
Контакти:

Мнение от TishoZZ » 26 ное 2018, 00:56

Нещо поотихват протестите...

Потребителски аватар
Adriantep
Новак
Новак
Регистриран: 10 дек 2018, 13:15
Ник в играта: Adriantep
Контакти:

сайт

Мнение от Adriantep » 10 дек 2018, 13:15

Ремонт квартир под ключ в Казани, отделочные работы, цены на http://repair-corporation.ru/
Ремонт квартир под ключ в Казани, отделочные работы, цены на http://repair-corporation.ru/

Отговори