Оплакване от отнемане на репутация :(

Тук ще се местят всички теми който са били обсъдени и няма какво повече да се обсъжда по тях...
Заключено
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Оплакване от отнемане на репутация :(

Мнение от Nixe »

1) Необходимо е да предоставите снимков материал на дадената репутация? - viewreputation.php?id=16007
2) Линк към профила на нарушителя във форума? - memberlist.php?mode=viewprofile&u=13401
3) С какво смятате, че ви е обидил и/или нарочил с дадената ретуцатия? - То очевидно :reve: :reve:
Аватар
Undisputed
Respected
Respected
Мнения: 63
Регистриран на: 31 Авг 2017, 14:59
Ник в играта: Undisputed
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от отнемане на репутация :(

Мнение от Undisputed »

Единственото очевидно е, че и двамата сте за шамари!

Изглежда, че си искал да покажеш мнението си за самия плъгин, но вместо да изразиш себе си ясно и точно, ти си добавил и лични драми, да не казвам обиди. Ако трябва да сме честни - ти си виновен, че не си държиш мнението за другите за себе си. Виновна е обаче и госпожичката, защото си играе с репутацията до такава степен, че е дала пореден минус и то само да контрира твоите нападки. Правила е и обратното пък за други (преди), за да изрази подкрепата си към някого с множествена плюсова репутация.

Има много по-кОлтурни начини да се изразявате в публичното пространство. Другаде все може да се карате, щом ви харесва.

Аз лично мисля, че репутацията е заслужена, въпреки че е малко ненужна. А самото твое мнение в онази тема е за по-Фнимателно преглеждане.

Защото не съм с отговорността и правомощията да взимам/махам репутация и да наказвам за мнения - няма да кажа какво със сигурност трябва да се стори. Но, въпреки това, мисля че и двамата споделяте вината в случая или поне така сте се подредили.
Недей дочаква и зори,
Върви ори, ори, ори...
Като няма прокопсия,
Плюл съм в тази орисия!


Пейо Яворов
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: Оплакване от отнемане на репутация :(

Мнение от Nixe »

Аз вече съм си я напсувал на лс, няма проблем даже да ми слагат 1+war ама да търпя простотиите на една лига за да угодя на някой друг няма да го бъде!!
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от отнемане на репутация :(

Мнение от novachrono »

Бийте си шутовете и двамата, ако репутацията ви е primary weapon. Тва не е първия път на вас двамцата, но предполагам няма да е и последния.

viewtopic.php?f=272&t=26162

Заключвам, тези които трябва да коментират могат да пишат и при заключена тема.
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Оплакване от отнемане на репутация :(

Мнение от beyond U »

Така, няма да повтарям думите на колегите. Искам само да знаете ,че това ви е 2ро провинение и на двамата , @Naskoy е предоставил 1вата ви кавга. Видя ли трета - предупреждение ви чака и не ме интересува кой какво е направил , достатъчно ми е да ви видя пак двамата под прожектора.

Съвет към Nixe : Хубаво обясняваш , но като идиот. Спести си обидите за някоя квартална кръчма.
Съвет към Димитрова : Престани да си играеш с репутацията , не можеш да слагаш на всеки един пост +/- .

Само да вметна ,че нямаше да се стига до всичко това , ако това предложение не беше прието (: .
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от отнемане на репутация :(

Мнение от JukeCity »

Оправия с вас няма, бих премахнал част от репутацията, която бях сметнал за излишна, но мисля, че си ги заслужаваш за сметка на обидите към нея на ЛС. Темата е приключена!
Офтопик:
Новото синьо човече да измести темата, че ме болят пръстите :D
Последно промяна от novachrono на 28 Яну 2018, 17:45, променено общо 1 път.
Причина: Остави го да спи е.
Заключено

Обратно към “Приключени теми от оплаквания с репутацията.”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта