Z3roC00l

Нови потребители във форума ?
Тук е мястото, разкажете ни нещо за Вас, вашите хобита, каквото пожелаете и приемете нашето горещо посрещане с "Добре дошли" !

Забавлявайте се! : )

Модератор: Развлечения

Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Z3roC00l

Мнение от zerocool_555 »

Здравейте и от мен. Тук по-познат съм като Z3roC00l, иначе се казвам Силен. Родом от Бургас, живущ в Айтос и учещ в София. На 20 години съм и да името ми е странно, предава се в семейството ми от много отдавна. Яко зарибен съм на CS 1.6 и по точно на Jailbreak, в веригата съм от 2012г. и съм видял много от нея, как бе преди, как е сега, но за нищо не бих я сменил. Както казах уча в София, по точно в Техническия. Малко hard ми идва там, ама то е щото много ме мързи да уча. В свободното си време се занимавам с електроника, електротехника, измайсторяването на някоя джаджа и основно спане :D Като човек съм спокоен тип, рядко изпадам в яростни ситуации. Мога да прощавам, но всичко си има мярка. За Slackserv мисля че е една страхотно развита верига, която за сега се държи на много добро ниво, но винаги може и повече. Бих се радвал да се увеличи притока на нови играчи и да се оправят някои други проблеми, които пречат. Това е от мен, можете да ми задавате всякакви въпроси, по всяко време. :)
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от shenzo:D »

Здравей. Аз се казвам Жулиян на 14 години от София. Приятно ми е, играли сме заедно и имам впечатление от теб. Знаеш ли какво ти е името по народност? Моето признавам е френско, въпреки че не съм французин :)


Изображение
Аватар
Стефан
Баннат
Баннат
Мнения: 469
Регистриран на: 28 Сеп 2015, 17:52
Ник в играта: Excelds ツ
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ☢ Дрангово ☢

Re: Z3roC00l

Мнение от Стефан »

Здравей казвам се Стефан на 14 от с.Дрангово,приятно ми е. Мнение за мен?
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от zerocool_555 »

shenzo:D написа:Здравей. Аз се казвам Жулиян на 14 години от София. Приятно ми е, играли сме заедно и имам впечатление от теб. Знаеш ли какво ти е името по народност? Моето признавам е френско, въпреки че не съм французин :)
Приятно ми е и на мен. Като се замисля, мисля че името ми е славянско, но в древната Римска митология е имало бог на виното които се е казвал Силен :D
Стефан написа:Здравей казвам се Стефан на 14 от с.Дрангово,приятно ми е. Мнение за мен?
И на мен ми е приятно. Мнението ми за теб е че добре се справяш в затвора, но от време на време много се лигавиш и много спамиш за безсмислени теми.
Последно промяна от Iwchet на 04 Фев 2016, 00:11, променено общо 1 път.
Причина: 9. Забранено е пускането на два поста един след друг, или така наречения "бъмп" (bump). Използвайте бутона "ПРОМЕНИ"!
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от shenzo:D »

Мнение за мен :)


Изображение
Аватар
Iwchet
Аматьор
Аматьор
Мнения: 76
Регистриран на: 25 Юни 2015, 20:01
Ник в играта: Iwanowaa^
Скайп профил: llxchiko
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от Iwchet »

Здраавей. Аз съм Ивана на кратко Ива. На почти 15 от гр. Лом. Приятно ми е :з
Имаш ли някакво хоби освен да цъкаш cs?
Най-често задавания въпрос: Мнение за мен или как се справям в сървърите или форума?
Изображение
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от златомира »

Абе хора той не е на горещия стол, какви са тези мнения? Това не мога да си обясня....

ПТ. Здравей, аз съм Златомира на 12 почти 13 съм от град Стамболийски. Приятно ми е. :)
Мислиш ли да работиш някъде?
Кога ти е Рожденния ден?
Как започна да играеш цс?
От кого разбра за веригата?
Лека вечер :)
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от zerocool_555 »

Iwchet написа:Здраавей. Аз съм Ивана на кратко Ива. На почти 15 от гр. Лом. Приятно ми е :з
Имаш ли някакво хоби освен да цъкаш cs?
Най-често задавания въпрос: Мнение за мен или как се справям в сървърите или форума?
Приятно ми е Иве :) Хобито ми е да измайсторявам разни електрически джаджи, например разни усилвателчета, стабилизатори за напрежение (за тези които знаят какво е), разни схеми които да ползвам за нещо, и такива работи. Обичам да излизам навънка и много ходя :D За теб, добре се справяш в форума и в сървърите. Кефи ме цветът на името ти :D
златомира написа:Абе хора той не е на горещия стол, какви са тези мнения? Това не мога да си обясня....

ПТ. Здравей, аз съм Златомира на 12 почти 13 съм от град Стамболийски. Приятно ми е. :)
Мислиш ли да работиш някъде?
Кога ти е Рожденния ден?
Как започна да играеш цс?
От кого разбра за веригата?
Лека вечер :)
Здравей FOX :) с теб се познаваме от CS-a, иначе приятно ми е да се запознаем и тук. За работа, не ми стига времето от университета, а и много ме мързи :D Рождения ми ден е на 13 март. Първата игра инсталирана на компа ми беше CS. За веригата не си спомням как точно разбрах за нея, беше много отдавна :D
Изображение
Аватар
HiMyNameIsWut
Баннат
Баннат
Мнения: 42
Регистриран на: 27 Авг 2014, 03:31
Ник в играта: HiMyNameIsWut
Скайп профил: facebook:djigalov
Вашият пол е: Мъж

Re: Z3roC00l

Мнение от HiMyNameIsWut »

Да не остана и аз по-назад, Наско съм, Софиянец.. Мнение за мен?
I<3 FOOD
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от zerocool_555 »

HiMyNameIsWut написа:Да не остана и аз по-назад, Наско съм, Софиянец.. Мнение за мен?
Приятно ми е. За теб, добре се справяш в игра има комуникация и трябва да продължиш да се развиваш :)
Изображение
Аватар
Darba
Respected
Respected
Мнения: 105
Регистриран на: 13 Дек 2015, 21:37
Ник в играта: Darba
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от Darba »

Здравей zerocool_555 , аз съм от горе вдясно - приятно ми е , мнение :) ?
Това, което сме направили единствено за себе си, умира заедно с нас;
Това, което сме направили за другите и за света, остава завинаги.
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Z3roC00l

Мнение от zerocool_555 »

Darba написа:Здравей zerocool_555 , аз съм от горе вдясно - приятно ми е , мнение :) ?
Здравей Горе вдясно и на мен ми е приятно макар да те виждам за първи път. Не съм те виждал да играеш с мен не те знам. Ама има един гоян мотян пич Darba, той е голямо лице. Много добър по география, ВиК инсталации и обича да яде. Даже и сега яде :D
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост