Скайп Помощ

Тук ще се местят приключените теми от този раздел.
Заключено
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Скайп Помощ

Мнение от vankata199 »

днес получих странен еррор нямаше никаква грешка докато бях в скайп изведнъж даде бъг сплат нещо такова ресна се и после не успях да влезна отново значи приятел влезна от неговия комп в моя скайп а на мен ми пише следното ''Отваряне на скайп е невъзможно Вече сте вписан моля отпишете се и опитайте отново аз как да се отпиша като реално не съм вътре а от друг комп влизат и няма никакъв проблем пробвах да го инстална на ново никакъв ефект влизам единствено от web.skype.com има някакъв бета скайп който малко или много ми помогна да разбера поне че не съм хакнат и всичко си е там някакви идеи от какво може да е и как да се впиша от компа а не от браузара
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Опитай да го спреш от таск мениджъра ако изобщо е там(CTRL+SHIFT+ESC)
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от vankata199 »

KaRaJaTa1988 написа:Опитай да го спреш от таск мениджъра ако изобщо е там(CTRL+SHIFT+ESC)
Пробвах не става
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от cmg »

Това е когато си отворил 2 пъти скайп програмата, и се пробваш да влезнеш в 1 акаунт 2 пъти. Но в твоя случай, е грешка. По принцип виж какви програми си отворил, и затвори ненужните чрез Task Manager, точно както ти бе казано от Karajata.

Би било хубаво да си снимаш целия TaskManager, после и ерор-а на скайп. Така ще ни е по-ясен проблемът ти, и ще ни е по-лесно да ти помогнем.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от vankata199 »

cmg написа:Това е когато си отворил 2 пъти скайп програмата, и се пробваш да влезнеш в 1 акаунт 2 пъти. Но в твоя случай, е грешка. По принцип виж какви програми си отворил, и затвори ненужните чрез Task Manager, точно както ти бе казано от Karajata.

Би било хубаво да си снимаш целия TaskManager, после и ерор-а на скайп. Така ще ни е по-ясен проблемът ти, и ще ни е по-лесно да ти помогнем.

еррора повече не съм го получавал а относно таск-а няма нищо свързано със скайп или нещо което ми пречи да се логна приятели влизат аз не мога влизам вътре през bluestacks приложение което е за комп позволява да иснталваш (играеш) всичко за андроид и да :Д :Д
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Я опитай с тва:
"Затворете Skype, отворете папката %appdata%\skype и изтрийте файловете shared.lck, shared.xml, както и тези които: започват с temp-, завършват на -journal, имат разширение .lock или имат размер 0 KB. Ако това не помогне или работи само за едно вписване, вижте подробната версия отдолу."
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от vankata199 »

KaRaJaTa1988 написа:Я опитай с тва:
"Затворете Skype, отворете папката %appdata%\skype и изтрийте файловете shared.lck, shared.xml, както и тези които: започват с temp-, завършват на -journal, имат разширение .lock или имат размер 0 KB. Ако това не помогне или работи само за едно вписване, вижте подробната версия отдолу."
http://prikachi.com/images.php?images/845/8850845W.png

Успях да изтрия няколко с lock но тези долу не мога ...
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Скайпа ти е отворен.Отвори си таск мениджъра>Startup и махаш скайп.След това рестартирай и виж дали ще стане.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от vankata199 »

KaRaJaTa1988 написа:Скайпа ти е отворен.Отвори си таск мениджъра>Startup и махаш скайп.След това рестартирай и виж дали ще стане.

http://prikachi.com/images.php?images/860/8850860r.png
Тук го открих но не става да го махна от там
Аватар
Linkin Park ;]]
Аматьор
Аматьор
Мнения: 67
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:08
Ник в играта: YOU ONLY LIVE ONCE '137
Скайп профил: jaxana2706
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В кръчмата с чаша вода в ръка.
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от Linkin Park ;]] »

Пробва ли със задаване на приложението да не се стартира при стартиране на PC/Laptop и после да реснеш цялата машина да се пробваш да се логнеш, а ако не стане пробвай да го дейнсталираш и пак да го инсталираш, ако не стане с нова версия - пробвай по-стара.

Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Я виж тва клипче - https://www.youtube.com/watch?v=0yYZaC2WFaU
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Скайп Помощ

Мнение от vankata199 »

KaRaJaTa1988 написа:Я опитай с тва:
"Затворете Skype, отворете папката %appdata%\skype и изтрийте файловете shared.lck, shared.xml, както и тези които: започват с temp-, завършват на -journal, имат разширение .lock или имат размер 0 KB. Ако това не помогне или работи само за едно вписване, вижте подробната версия отдолу."

Оправи се с това тряяше да ресна компа мерси много жив и здрав мерси и на останалите че се отзовахте беше ми важно че го ползвам постоянно
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта