Предстояща смяна на д2 мода.

Тук ще се преместят всички стари теми и предложения от раздел ''ЗА СЪРВЪРИТЕ''.
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предстояща смяна на д2 мода.

Мнение от DemoLitioN »

Липсата на международен трафик дърпа сървърите много назад, за да се напълни сървъра той трябва да е перфектен във всички други отношения включително и екип. Най-важното обаче е патроните да влизат, famas-а да не засича на тройно пукане и лага. Ако тези три неща са наред не е важно толкова какви плъгини ще напраскате. Ако питате мен класическия вариант е най-добър, без излишни работи и глезотиики. Това не включва липса на /mute, team flash plugin, slay losers, които благоприятстват по-добрата и спокойна игра в сървъра. Semi clip също е добър, но той е предпочитан за сървъри, които имат 20+ играчи, при 5-6 човека в отбор няма какво толкова да се бутат.

Тъй като имам много наблюдения по пробите на различни модове за сървъра се стигна до извода, че проблемът е в машината, а не в самия мод. Колкото до платформата не слагайте най-новите, а възможно най-старите там патроните влизат много по-добре.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предстояща смяна на д2 мода.

Мнение от Neno »

Дано не е от машина в което съм се съмнявал и преди в някои теми. До колкото плъгините, моля премахнете този плъгин с отброяването защото дърпа яко ресурси когато отброява времето. Лично наблюдение при отброяването няма как да сбъркам този плъгин товари. Напълно излишен премахнете го.
От тук нататък добавяйте каквото решите за най-добре ако става въпрос за приятна игра без много изгъзици излишни и ненужни неща. Колкото по-малко плъгини, толкова по добре ще върви един сървър според мен.
/me , /hp дори и главния да иска да се премахне няма как да стане, защото сами знаете че в други сървъри тези услуги са заплатени, а ние ги предоставяме безплатно. Всички обичат да ги ползват!
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив "ЗА СЪРВЪРИТЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта