Бъг доклади в Zombie Escape

Информация, проблеми и въпроси, относно Zombie Escape сървъра
IP Адрес: 79.124.59.22:27021
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Бъг доклади в Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

Моля пускайте вашите доклади за бъгове и нередности в сървъра в тази тема по долупосоченият образец.



1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно :
2. Снимка от бъга (препоръчително) :
3. На коя карта се появява? :
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от JukeCity »

1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : При невидимото зомби с натискането на бутона "G" те прави spectator, смисъл не те убива, но само ти виждаш, че си спектатор
2. Снимка от бъга (препоръчително) : в момента нямам възможност за това.
3. На коя карта се появява? Всички.
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от LAWLIET »

JukeCity написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : При невидимото зомби с натискането на бутона "G" те прави spectator, смисъл не те убива, но само ти виждаш, че си спектатор
2. Снимка от бъга (препоръчително) : в момента нямам възможност за това.
3. На коя карта се появява? Всички.
Ще го погледна малко по-късно.
Изображение
Аватар
aHaJLruH
Respected
Respected
Мнения: 366
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:28
Ник в играта: Birichka <3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от aHaJLruH »

1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Не знам дали е точно бъг или така би трябвало да бъде, но когато умреш (не знам дали е така и като си човек) не можеш да гледаш другите живи играчи и като натиснеш TAB не пише, че си мъртав. В чата обаче пишеш с префикс "DEAD". Може би е от самата карта ... де да знам. На снимката не се вижда много. Общо взето като умрях 1-2 пъти на този капан с въртящите се шипове единственото което можех да правя е да се оглеждам наляво надясно и да чакам да се случи някакво чудо че да пусне другия рунд. :D
2. Снимка от бъга (препоръчително) : СНИМКА
3. На коя карта се появява? : ze_maya_god_final
Офтопик:
И за /cam когато я напиша се гледам една, две врътки и пак ме връща на 1st person след което като напиша пак /cam до края на картата ми изписва "Спри да спамиш съобщения" и не ми дава... пък и добре ще е да се направи да си гледаме скиновете от по-близо, защото когато си до стена вместо да те приближава направо гледаш през нея и ти замръзва екрана.
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от LAWLIET »

aHaJLruH написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Не знам дали е точно бъг или така би трябвало да бъде, но когато умреш (не знам дали е така и като си човек) не можеш да гледаш другите живи играчи и като натиснеш TAB не пише, че си мъртав. В чата обаче пишеш с префикс "DEAD". Може би е от самата карта ... де да знам. На снимката не се вижда много. Общо взето като умрях 1-2 пъти на този капан с въртящите се шипове единственото което можех да правя е да се оглеждам наляво надясно и да чакам да се случи някакво чудо че да пусне другия рунд. :D
2. Снимка от бъга (препоръчително) : СНИМКА
3. На коя карта се появява? : ze_maya_god_final
Офтопик:
И за /cam когато я напиша се гледам една, две врътки и пак ме връща на 1st person след което като напиша пак /cam до края на картата ми изписва "Спри да спамиш съобщения" и не ми дава... пък и добре ще е да се направи да си гледаме скиновете от по-близо, защото когато си до стена вместо да те приближава направо гледаш през нея и ти замръзва екрана.
Благодаря ти за подробният доклад, но както виждаш вече го има в листа:
http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 87&t=21720 (3тата точка)
Изображение
Аватар
aHaJLruH
Respected
Respected
Мнения: 366
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:28
Ник в играта: Birichka <3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от aHaJLruH »

Не става дума когато някой е взел превозното средство накрая на мапа. Бяхме двама в сървъра, а аз бях зомбито и докато го гонех уж умрях на този капан, но можех да се оглеждам, не пишеше че съм мъртъв и врътката си продължи вместо да се рестартира.
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от JukeCity »

aHaJLruH написа:Не става дума когато някой е взел превозното средство накрая на мапа. Бяхме двама в сървъра, а аз бях зомбито и докато го гонех уж умрях на този капан, но можех да се оглеждам, не пишеше че съм мъртъв и врътката си продължи вместо да се рестартира.

Когато минах мапа ти умираш и си в легнала позиция и можеш да се оглеждаш след известно време почва новия рунд.
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от LAWLIET »

Да този бъг ми е известен, благодаря и моля придържайте се към темата!
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от LAWLIET »

aHaJLruH написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Не знам дали е точно бъг или така би трябвало да бъде, но когато умреш (не знам дали е така и като си човек) не можеш да гледаш другите живи играчи и като натиснеш TAB не пише, че си мъртав. В чата обаче пишеш с префикс "DEAD". Може би е от самата карта ... де да знам. На снимката не се вижда много. Общо взето като умрях 1-2 пъти на този капан с въртящите се шипове единственото което можех да правя е да се оглеждам наляво надясно и да чакам да се случи някакво чудо че да пусне другия рунд. :D
2. Снимка от бъга (препоръчително) : СНИМКА
3. На коя карта се появява? : ze_maya_god_final
Офтопик:
И за /cam когато я напиша се гледам една, две врътки и пак ме връща на 1st person след което като напиша пак /cam до края на картата ми изписва "Спри да спамиш съобщения" и не ми дава... пък и добре ще е да се направи да си гледаме скиновете от по-близо, защото когато си до стена вместо да те приближава направо гледаш през нея и ти замръзва екрана.
Бъга е оправен.
Изображение
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от b0TL!k3_1926 »

1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Всеки път,когато влезна в сървъра или се рестартира диагоналите (които аз съм си настройл cl_siderspeed;forwardspeed и backspeed )се бъгват и не мога да ходя правилно това и всеки път трябва да ги пренаписвам наново.Това става единствено в Зомби Ескейпа по-точно,когато свърши рунда
2. Снимка от бъга (препоръчително) : Нямам снимка пък и дори да имам няма как да докажа,не знам да ли при другите играчи откриват това или е бъг от сървъра или не знам
3. На коя карта се появява? :Всички най-вече,когато се рестартира рунда.
Изображение
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от LAWLIET »

b0TL!k3_1926 написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Всеки път,когато влезна в сървъра или се рестартира диагоналите (които аз съм си настройл cl_siderspeed;forwardspeed и backspeed )се бъгват и не мога да ходя правилно това и всеки път трябва да ги пренаписвам наново.Това става единствено в Зомби Ескейпа по-точно,когато свърши рунда
2. Снимка от бъга (препоръчително) : Нямам снимка пък и дори да имам няма как да докажа,не знам да ли при другите играчи откриват това или е бъг от сървъра или не знам
3. На коя карта се появява? :Всички най-вече,когато се рестартира рунда.
Дай ми стойносттите си на тези команди преди да влезнеш в сървъра и след това.
Изображение
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от RaPToR # »

1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно :Не може да се натискат бутони + не издава звук при натискане, минава време и пак не се отваря.
2. Снимка от бъга (препоръчително) :Изображение
3. На коя карта се появява? :ze_dust_a
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от LAWLIET »

RaPToR # написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно :Не може да се натискат бутони + не издава звук при натискане, минава време и пак не се отваря.
2. Снимка от бъга (препоръчително) :Изображение
3. На коя карта се появява? :ze_dust_a
Този бъг ми е известен от край време, ще махна този мап тия дни когато слагам останалите мапове имам доста дълъг лист. :)
Благодаря. :bow:
Изображение
Аватар
aHaJLruH
Respected
Respected
Мнения: 366
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:28
Ник в играта: Birichka <3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от aHaJLruH »

1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Когато избягаш в края на картата ти пише в чата, че ти дава 10XP+3 бонус за бягство, но реално нищо не ти дава. Няколко врътки гледах и лично на мен не ми се дига изобщо нивото.
2. Снимка от бъга (препоръчително) : Нямам, но можете да проверите.
3. На коя карта се появява? : ze_jurassikpark ...
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от LAWLIET »

aHaJLruH написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Когато избягаш в края на картата ти пише в чата, че ти дава 10XP+3 бонус за бягство, но реално нищо не ти дава. Няколко врътки гледах и лично на мен не ми се дига изобщо нивото.
2. Снимка от бъга (препоръчително) : Нямам, но можете да проверите.
3. На коя карта се появява? : ze_jurassikpark ...
Преди си работеше точно, сигурно съм разбарникал нещо когато съм го направил да се сейфа по никнейм.
Ще проверя, благодаря! :) :bow:
Изображение
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от b0TL!k3_1926 »

LAWLIET написа:
b0TL!k3_1926 написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Всеки път,когато влезна в сървъра или се рестартира диагоналите (които аз съм си настройл cl_siderspeed;forwardspeed и backspeed )се бъгват и не мога да ходя правилно това и всеки път трябва да ги пренаписвам наново.Това става единствено в Зомби Ескейпа по-точно,когато свърши рунда
2. Снимка от бъга (препоръчително) : Нямам снимка пък и дори да имам няма как да докажа,не знам да ли при другите играчи откриват това или е бъг от сървъра или не знам
3. На коя карта се появява? :Всички най-вече,когато се рестартира рунда.
Дай ми стойносттите си на тези команди преди да влезнеш в сървъра и след това.
Стойности преди да влезна в сървъра : cl_siderspeed 999999 ; cl_forwardspeed 999999 ; cl_backspeed 999999

Ето и след като вляза във сървъра:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от RaPToR # »

1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно :
LAWLIET написа:
RaPToR # написа:1. Какво представлява идеята ви? :Да се премахне HEV suit на хората, защото е тъпо като си купи едно zm така нареchеното EMP хората не могат да видят кръвта си, куршумите, мерника и даже chата.Вижда картата и оръжието без HUD-a.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? :По-добра игра.
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? :Моя.
Не се приема.
Не се махна и сега бъгна, бях хуман и някое зм взе EMP, докато бях с блокиран костйум ме инфектираха и не виждам HUD даже като изтече времето на EMP.И не само там, във AWP сървъра на слак даже нямам HUD.Сега трябва да преинсталирам cs

2. Снимка от бъга (препоръчително) :Изображение
3. На коя карта се появява? : навсякъде в cs.......
Аватар
*DaNgEr*Bl@cK DeviL
Новак
Новак
Мнения: 50
Регистриран на: 13 Ное 2012, 20:04
Ник в играта: ReaDy
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Петрич
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от *DaNgEr*Bl@cK DeviL »

1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Когато някой "извика" хеликоптера, а през това време рунда свърши на следващия рунд всички умират, тоест хеликоптера си продължава докато не стигне до края и убива всички. Ако не може да ме разберете, ще покажа в игра.
2. Снимка от бъга (препоръчително) : Няма как да го снимам.
3. На коя карта се появява? : ze_jurassicpark_a1
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от LAWLIET »

RaPToR # написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно :
LAWLIET написа:
RaPToR # написа:1. Какво представлява идеята ви? :Да се премахне HEV suit на хората, защото е тъпо като си купи едно zm така нареchеното EMP хората не могат да видят кръвта си, куршумите, мерника и даже chата.Вижда картата и оръжието без HUD-a.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? :По-добра игра.
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? :Моя.
Не се приема.
Не се махна и сега бъгна, бях хуман и някое зм взе EMP, докато бях с блокиран костйум ме инфектираха и не виждам HUD даже като изтече времето на EMP.И не само там, във AWP сървъра на слак даже нямам HUD.Сега трябва да преинсталирам cs

2. Снимка от бъга (препоръчително) :Изображение
3. На коя карта се появява? : навсякъде в cs.......
Ще го махна ... :blink:
*DaNgEr*Bl@cK DeviL написа:1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : Когато някой "извика" хеликоптера, а през това време рунда свърши на следващия рунд всички умират, тоест хеликоптера си продължава докато не стигне до края и убива всички. Ако не може да ме разберете, ще покажа в игра.
2. Снимка от бъга (препоръчително) : Няма как да го снимам.
3. На коя карта се появява? : ze_jurassicpark_a1
Ще го оправя.
Изображение
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Бъг доклади

Мнение от RaPToR # »

1. Какъв е бъга? Ако е възможно обяснете по-подробно : всички играчи са 0-lvl и на 0 exp.Бях 13 сега няма нищо.
2. Снимка от бъга (препоръчително) :Изображение
3. На коя карта се появява? :ze_ice4cap_lg
Последно промяна от JukeCity на 17 Фев 2016, 17:38, променено общо 1 път.
Причина: леле бях 14-ти :D
Заключено

Обратно към “SlackServ.com # Zombie Escape”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост