Търся името на руски крими сериал

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
bombata60
Новак
Новак
Мнения: 0
Регистриран на: 17 Дек 2017, 23:19
Ник в играта: Аз.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Търся името на руски крими сериал

Мнение от bombata60 »

Здравейте.Търся името на руски крими бандитски сериал на който забравих името а не го намирам в он лайн сайтовете дето го гледах :unknw: Милиционер и престъпник са в постоянно преследване в което бандита-убиец винаги е на крачка пред залавянето Брата на бандита го освобождават от затвора и той се присъедини към него След няколко серии бандита е заловен и осъден на доживот в затвора Полярната сова След няколко години шефа на затвора инсцинира смърта му и го пуска на свобода за да свърши работа на зет си който е бизнесмен и е съпруг на сестрата на шефа на затвора Прикачват му гривна на крака с която да го знаят постоянно къде е бизнесмена и групата му отвлякоха децата на бандита и милиционера и тогава двамата започнаха да действат заедно за освобождаването на децата си Бандита има син а милиционера дъщеря Дано някой го е гледал и ме насочи към името Предварително Благодаря :bow: :cheers: :unknw:
Аватар
iNDifferent
Respected
Respected
Мнения: 34
Регистриран на: 20 Апр 2017, 15:25
Ник в играта: .
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Търся името на руски крими сериал

Мнение от iNDifferent »

Поразрових се и аз из сайтове и намерих няколко подобни криминални филма. Дано този който търсиш е някой от изброените.

БРИГАДА
БАВАРЕЦ (БУМЕР)
БРАТ
Изображение
Bayerische Motoren Werke
Изображение
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: Търся името на руски крими сериал

Мнение от Nixe »

Бандитский Петербург
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2017г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта