Rayish 260-262 Longjump Madness

Тук можете да слагате всякакви клипове от YouTube и Vbox7, които са Ви впечатлили или да покажете Вашите лични умения за направата на клипове

Модератор: Развлечения

Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Rayish 260-262 Longjump Madness

Мнение от cmg »



Клипа не е мой, а на един познат - Tricky. Jumper-a би трябвало да е чист. Всеки скок е извършен в сървър на най-тежко защитената верига против hns/jump хакове.
Все пак, ако някой има доказателство, че това е Хак - да даде. Споделям видеото само и единствено зa забавата!
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Rayish 260-262 Longjump Madness

Мнение от puRple* »

Баси ненормалния :D Обаче не си личи много статса за жалост, трябваше да е по-близо.
Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Rayish 260-262 Longjump Madness

Мнение от SwordArt »

Чак пък "Best longjumper in the world" :D
Изображение
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Rayish 260-262 Longjump Madness

Мнение от vankata199 »

Една дума само msl :)
Аватар
Tyga
Аматьор
Аматьор
Мнения: 73
Регистриран на: 22 Май 2016, 23:05
Ник в играта: Elm Street
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Rayish 260-262 Longjump Madness

Мнение от Tyga »

Попринцип не съм запознат много със ХНС мода, но според мен той е хак. Казвали са ми, че световния рекорд е 259. Също така как ако ще скача 262 ще прави 9 дори и синхронизирани стрейфове ?
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Rayish 260-262 Longjump Madness

Мнение от vankata199 »

Tyga написа:Попринцип не съм запознат много със ХНС мода, но според мен той е хак. Казвали са ми, че световния рекорд е 259. Също така как ако ще скача 262 ще прави 9 дори и синхронизирани стрейфове ?
Рекорда не е 259 понеже аз съм правил 259 и ме няма никъде :Д като цяло рекорд на 100аа няма не се водят в нито една графа било лж скж и т.н. но до момента е доказано чисто 260.1 стат на лж и се води като най-голям скок или с други думи world record на 100аа отдавна не играя и не се занимавам с мода не се и интересувам вече толкова много но до колкото знам това е 260.1 може и да им вече по големи не се знае но този е msl усеща се че нещо има не знаеш точно какво ама като играеш много и с много хора добри много добри професионалисти и като видиш еднот такова нещо и веднага усещаш че някви неща са вкарани не може да се обясни просто така тряя се усети като със съединителя на колата всеки ти казва отпускаш плавно и натискаш газ и ти го правиш 1към1 с казаното и я гасиш :Д разбираш ли сега на къде бия :Д
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Rayish 260-262 Longjump Madness

Мнение от cmg »

Tyga написа:Попринцип не съм запознат много със ХНС мода, но според мен той е хак. Казвали са ми, че световния рекорд е 259. Също така как ако ще скача 262 ще прави 9 дори и синхронизирани стрейфове ?

259-260 го има често. Не е невъзможно 260+, просто трябва да се промени cvar-a на плъгина да не е лимит на 259.9 и 276.9 статсове.

Кликни за пример
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Клипове”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта