Временно преустановяване на услугите ни поради флууд атаки!!

Тук ще се местят приключени теми за проблеми свързани със сайта и форума .
Аватар
Igrach
Напреднал
Напреднал
Мнения: 191
Регистриран на: 26 Май 2012, 12:28
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България.
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Igrach »

Типа е botnes spoof ip по 2000 адреса са,
И по -късно да ги пуснете, същата работа ще стане, 2те решения са 10г порт или вид събеседване с виновника за тези мизерии(k@sp@r4o, собственика на UCTT)
Аватар
Script
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: 16 Ное 2012, 02:10
Ник в играта: suck of success
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Script »

Така, преди да ме баннат за втори акаунт да се изкажа и аз, че не съм се вясвал в сайта от месеци :tooth: Засега няма да издавам кой съм, надали ще ме и проверяват покрай проблемите... Доста жалко за поредния Флууд, но макар и "Ръководството" да не ми е особено любимо, определено тази верига е една от малкото много добри в България.. Все пак си разбират от "програмирането" и от защитата на сървърите и макар и да не ви вляза в "голяма" помощ и въпреки че имах разногласия с червените, има много хора, които познавам и уважавам в тая верига, та няма как просто да се гледа..
Надявам се на бързо решаване на проблема и качествена нова "стена" срещу Флууда, понеже един свестен дрън не мога да си намеря :tooth:
Успех на "Ръководството" и желая по-бързо решаване, за по голям комфорт на всички :tongue: иначе място за притеснение, че можело да се откажат играчи, не ми се струва много вероятно, понеже доста ценят мястото си тук. По-нови или по-стари, има доста свестни хорица тук.
Въпреки, че е доста късно, честити ви повишения, специално на Коцето :tooth: и на останалите разбира се.. Няма да издавам стари никове, може да разпитате сАдмините от дръна ме знаят.. Към всички, които са тук след като се отказах, приятно ми е, бивш админ! :lmao:

Ваш Script
Аватар
JmeLche
Зарибен
Зарибен
Мнения: 540
Регистриран на: 04 Юни 2012, 19:00
Скайп профил: Л-С
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от JmeLche »

:ban:
Metaah; написа:Не че рекламирам или нещо от сорта но все пак предлагам нещо :disagree: // Като гледам сте сериозни и такава верига като вас бива да мине на гигабитова мрежа. Ако имате недостиг на средства, защо не вземете да си хостнете сървърите при gamehost или N1-Servers. Впрочем за този период от който ще си плащате да ви се хостват сървърите при тях вие ще събирате средства за гигабитова мрежа, естествено няма само 1 човек да събира, направете така че хората най-главни от екипа да отделят някакви средства. Друго решение наистина не виждам а slackserv е верига която наистина харесвам.
А бе ти си бил много нагъл бре да го предлагаш това
N1-Servers
точно този мизерник флууди а ти предлагаш той да ни хоства,залагам си главата че това е тъй наречения "Каспарчо" защото собственника на UCTT N1-Servers e един и същ просто 2те вериги се сливат под ръководството на Каспарчо.

П.П Потребителят пуснал този пост заслужава да бъде баннат перманентно от сайт/форум!
Всички знаем къде в град Плевен се намират машините на Каспарчо НО на много малко хора им стиска,иначе всички са "Ефирни герои"

П.П2 Bugi_Man Ако ти трябва телефон на този малоумник Каспарчо ми пиши на Л-С.
Поздрави,
JmeLche
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Ianko »

Script написа:Така, преди да ме баннат за втори акаунт да се изкажа и аз, че не съм се вясвал в сайта от месеци :tooth: Засега няма да издавам кой съм, надали ще ме и проверяват покрай проблемите... Доста жалко за поредния Флууд, но макар и "Ръководството" да не ми е особено любимо, определено тази верига е една от малкото много добри в България.. Все пак си разбират от "програмирането" и от защитата на сървърите и макар и да не ви вляза в "голяма" помощ и въпреки че имах разногласия с червените, има много хора, които познавам и уважавам в тая верига, та няма как просто да се гледа..
Надявам се на бързо решаване на проблема и качествена нова "стена" срещу Флууда, понеже един свестен дрън не мога да си намеря
Успех на "Ръководството" и желая по-бързо решаване, за по голям комфорт на всички :tongue: иначе място за притеснение, че можело да се откажат играчи, не ми се струва много вероятно, понеже доста ценят мястото си тук. По-нови или по-стари, има доста свестни хорица тук.
Въпреки, че е доста късно, честити ви повишения, специално на Коцето :tooth: и на останалите разбира се.. Няма да издавам стари никове, може да разпитате сАдмините от дръна ме знаят.. Към всички, които са тук след като се отказах, приятно ми е, бивш админ! :lmao:
Ваш Script
Само дето мен не ме домързя да погледна кой си ;) Може сега на ЛС да ми обясниш защо си направил друг акаунт за да не те банвам за мулти.

JmeLche написа::ban:
Metaah; написа:Не че рекламирам или нещо от сорта но все пак предлагам нещо :disagree: // Като гледам сте сериозни и такава верига като вас бива да мине на гигабитова мрежа. Ако имате недостиг на средства, защо не вземете да си хостнете сървърите при gamehost или N1-Servers. Впрочем за този период от който ще си плащате да ви се хостват сървърите при тях вие ще събирате средства за гигабитова мрежа, естествено няма само 1 човек да събира, направете така че хората най-главни от екипа да отделят някакви средства. Друго решение наистина не виждам а slackserv е верига която наистина харесвам.
А бе ти си бил много нагъл бре да го предлагаш това
N1-Servers
точно този мизерник флууди а ти предлагаш той да ни хоства,залагам си главата че това е тъй наречения "Каспарчо" защото собственника на UCTT N1-Servers e един и същ просто 2те вериги се сливат под ръководството на Каспарчо.

П.П Потребителят пуснал този пост заслужава да бъде баннат перманентно от сайт/форум!
Всички знаем къде в град Плевен се намират машините на Каспарчо НО на много малко хора им стиска,иначе всички са "Ефирни герои"

П.П2 Bugi_Man Ако ти трябва телефон на този малоумник Каспарчо ми пиши на Л-С.
От много време съм казал, че трябва да го посетим този каспарчо, но трябва сериозни хора.
Изображение
Аватар
eFu
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Ное 2012, 16:33
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от eFu »

ami predlagam da srineme lan-cite ;) sujalqvam che ne pisha na kirilica.. edin hubav botnet i chisto i prosto ;) s tova koeto ni udqt i nie shte gi udarime :)
Последно промяна от Ianko на 16 Ное 2012, 09:58, променено общо 4 пъти.
Причина: Като нямаш кирилица сме добавили за такива като тебе под заглавието на поста ти това : Изберете език на писане: BP : избираш го и пишеш! Другия път си направи труда да го направиш защото трябва или да ти изтрия мненията или да накажа!
Аватар
power-gaming
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 21 Авг 2012, 19:35
Ник в играта: power-gaming
Скайп профил: misho.ac-milan
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от power-gaming »

Ще чакаме с нетърпение да оправите нещата вие сте най-добрата верига за сървари на цс :)
Аватар
eFu
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Ное 2012, 16:33
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от eFu »

здр-те ами аз съм навит да го посетиме :) никакви проблеми искам да ви помогна .. хубава верига сте.. играя при вас от 1 седмица за тази една седмица разбрах че сте едни от наи добрите и незаслужавате това нещо заради някви мизерни 'лаинари' които немогат да си развият умрелите сайтове и сървъри и завиждат на другите ... за това ако мога да бъда полезен с удоволствие бих пуснал един флоод :) и аз съм имал верига преди време и мене такаме закриха от картата на българия ... неискам да се случва и с вас така .. а до колкото они пост да наемете сървъри от н1 :Д по добре недей тои каспара ще го изяде.. поздрави еФу ;) цоме-баби
Аватар
bugi_man
Собственик
Собственик
Мнения: 243
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:14
Ник в играта: bugi_man
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от bugi_man »

power-gaming написа:Ще чакаме с нетърпение да оправите нещата вие сте най-добрата верига за сървари на цс :)
eFu написа:здр-те ами аз съм навит да го посетиме :) никакви проблеми искам да ви помогна .. хубава верига сте.. играя при вас от 1 седмица за тази една седмица разбрах че сте едни от наи добрите и незаслужавате това нещо заради някви мизерни 'лаинари' които немогат да си развият умрелите сайтове и сървъри и завиждат на другите ... за това ако мога да бъда полезен с удоволствие бих пуснал един флоод :) и аз съм имал верига преди време и мене такаме закриха от картата на българия ... неискам да се случва и с вас така .. а до колкото они пост да наемете сървъри от н1 :Д по добре недей тои каспара ще го изяде.. поздрави еФу ;) цоме-баби
Такива коментари ми пълнят душата! Благодаря Ви момчета ще се постарая максимално бързо да Ви дам резултати! :))
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Tony Montana »

Аз от този сървър не бих се отказал по свое воля никога. Бил съм в много сървъри които не стават и за заместител на тоалетна хартия. И в проклетия UCTT съм бил и няма да повтория! Единствения начин да се откажа е ако ме баннете :laught: Надявам се скоро да се оправи веригата а тези тъпанарчета недодялани да фалират и със земята да се нивелират
Аватар
^ a40oo ;]
Аматьор
Аматьор
Мнения: 75
Регистриран на: 06 Окт 2012, 22:21
Ник в играта: ^ a40oo ;]
Скайп профил: a4o.96
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от ^ a40oo ;] »

Знам го тоя Каспарчо голям мушеник е
Хубавите неща стават бавно! Аз съм доказателство,че сутрин ставам по два часа:D
Изображение
Аватар
Koceto we
Новак
Новак
Мнения: 39
Регистриран на: 15 Ное 2012, 19:16
Скайп профил: koceto_simeonov123
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Koceto we »

..................
Последно промяна от Trickster на 17 Ное 2012, 19:42, променено общо 1 път.
Причина: +1 Предупреждение !!!Безсмилени коментари с цел спам не се толерират!
Аватар
SharkSt0rm :]]
Новак
Новак
Мнения: 49
Регистриран на: 08 Ное 2012, 18:46
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от SharkSt0rm :]] »

Ще чакаме с нетърпение да оправите нещата вие сте най-добрата верига за сървари на цс няма дасе откажа да чакаме.
Изображение
Аватар
TheMaster
Аматьор
Аматьор
Мнения: 64
Регистриран на: 09 Ное 2012, 16:19
Ник в играта: TheMaster =]
Скайп профил: noname_hakera
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от TheMaster »

Да се връщате скоро :) Също и аз играя в тази верига от 1 седмица и много ми хареса, хората, обстановката общо взето всичко. :) Да се връщате скоро защото Ви чакаме. :):):)
Изображение
Аватар
b0bibg
Активен
Активен
Мнения: 304
Регистриран на: 18 Сеп 2012, 21:54
Ник в играта: YouDonTwanTToSeeMe !
Скайп профил: monster98110312
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Някаде в Нас ! :D
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от b0bibg »

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=106178 Начи искам това да го прегледате говора към ЧЕРВЕРНИТЕ. Мисля , че ще е добре да го видите (не е рекламиране)
Аватар
angelow
Напреднал
Напреднал
Мнения: 140
Регистриран на: 09 Авг 2012, 21:22
Ник в играта: angelow

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от angelow »

Не сте само вие...и нас ни почнаха...

П.П Не обвинявайте Каспарчо, като не знаете!

Ние също сме към него, едва ли той ще ни флууди.


Изтрито изображение
Последно промяна от Ianko на 17 Ное 2012, 02:07, променено общо 2 пъти.
Причина: Повече да не виждам такива мнения! Много добре знаеш, че ние не сме другите ;)
Аватар
Ивчо
Respected
Respected
Мнения: 1536
Регистриран на: 27 Юли 2011, 00:48
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Ивчо »

b0bibg написа:http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=106178 Начи искам това да го прегледате говора към ЧЕРВЕРНИТЕ. Мисля , че ще е добре да го видите (не е рекламиране)
Това отдавна е направено и няма нищо общо със случая сега.Мерси все пак.
angelow написа:Не сте само вие...и нас ни почнаха...

П.П Не обвинявайте Каспарчо, като не знаете!

Ние също сме към него, едва ли той ще ни флууди.

http://store.picbg.net/pubpic/BC/A5/c98 ... babca5.png

ХАХАХАХХА как ви флудят през cisco рутерите му бе.ПЛАШТАЙТЕ СИ за закрила от самият него и не се мешете в нашите работи.
"DemoLitioN : Пламене жив ли си или играеш ЛИГА ?"

Изображение
Аватар
Metaah;
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Май 2012, 18:18
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от Metaah; »

JmeLche написа::ban:
Metaah; написа:Не че рекламирам или нещо от сорта но все пак предлагам нещо :disagree: // Като гледам сте сериозни и такава верига като вас бива да мине на гигабитова мрежа. Ако имате недостиг на средства, защо не вземете да си хостнете сървърите при gamehost или N1-Servers. Впрочем за този период от който ще си плащате да ви се хостват сървърите при тях вие ще събирате средства за гигабитова мрежа, естествено няма само 1 човек да събира, направете така че хората най-главни от екипа да отделят някакви средства. Друго решение наистина не виждам а slackserv е верига която наистина харесвам.
А бе ти си бил много нагъл бре да го предлагаш това
N1-Servers
точно този мизерник флууди а ти предлагаш той да ни хоства,залагам си главата че това е тъй наречения "Каспарчо" защото собственника на UCTT N1-Servers e един и същ просто 2те вериги се сливат под ръководството на Каспарчо.

П.П Потребителят пуснал този пост заслужава да бъде баннат перманентно от сайт/форум!
Всички знаем къде в град Плевен се намират машините на Каспарчо НО на много малко хора им стиска,иначе всички са "Ефирни герои"

П.П2 Bugi_Man Ако ти трябва телефон на този малоумник Каспарчо ми пиши на Л-С.
Не знам по каква причина ме наричаш нагъл но в това сървърите да се хостнат в N1-Servers има логика. Според теб как DjReturn ще се хване да флууди машина на съдружника си, камоли пък каспара ше му дръзне да прави простотии. Това е целта, хостнат ли се сървърите при тях няма как да паднат.
Последно промяна от Metaah; на 17 Ное 2012, 00:28, променено общо 1 път.
Nothing mathers.
Аватар
angelow
Напреднал
Напреднал
Мнения: 140
Регистриран на: 09 Авг 2012, 21:22
Ник в играта: angelow

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от angelow »

@Ивчо, много грешна логика, но каквото искате си мислете.
Аватар
izmisleN
Respected
Respected
Мнения: 814
Регистриран на: 09 Сеп 2011, 00:22
Скайп профил: nekafnikaf
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: another dimension
Обратна връзка:

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от izmisleN »

А не ви ли минава така лекинко през малките главици идеята, че може да спира сървърите на клиентите си за да се оправдае, че не е той атакуващия, тъй като всички почнаха да пищят против него? Защо UCTT не е падал нито 1 път до сега, а падат вашите, предполага се, че сте на един хост? Защо всички големи вериги като sector, iplay.bg, man1a падат, но не и UCTT? Толкова ли са некомпетентни администраторите на горе-написаните вериги, че не могат да се защитят така, както се "защитават" UCTT?
Изображение
Аватар
[FlAsH_PoWeR]
Баннат
Баннат
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Ное 2012, 02:12

Re: Временно преустановяване на услугите ни поради флууд ата

Мнение от [FlAsH_PoWeR] »

А любопитно ми е дали имате инсталиран firewall в машината против флуд все пак защитава 80%
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта