
това е нещо като първа сигнатура 500x500 съвети? критики ?





Поне да я беше направил еднаква от всякаде тази рамка!JukeCity написа:http://prikachi.com/images/651/7244651b.png ?
Потребители разглеждащи този форум: Baidu [Spider], Semrush [Bot] и 1 гост