Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 228 ]
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:09
Ник в играта: famozen
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от famozeN »

Като вляза в джейлбрейк сървъра невиждам какво пиша и какво пишат другите. Проблема е само при този сървър като вляза другаде всичко е наред. Пробвах с друг цс но пак в джейла нямам чат, а другите сървъри всичко е наред. Пробвах с команди hud_saytext 1 hud_draw 1 както и с рестарт на цс и пс.. но проблема е от сървъра не от цс-а ми. Други идей?
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1351 ]
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Влизаш в Counter strike -> cstrike -> models - > Shop Jailbreak и триеш electro. Ето и още един вариант, иначе може да е от съвръра наистина, преди и аз имах същия проблем. Ако не стане това, може да е някакъв проблем с едишън-а и трябва да се оправи от самосебе си. :D
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 228 ]
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:09
Ник в играта: famozen
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от famozeN »

Преди го имах но се оправи сам.. Пробвах със съвета да изтрия модела но пак нямам чат. Други идей?
Днес за 2ри ден нямам чат..
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 913 ]
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от iv00 »

Същaтa рaботa кaто тебе и aз бях. Трих зaтрих нищо не стaнa. Влязох в друг сървър не нa нaшaтa веригa игрaх 15 20 минути върнaх се и беше пушкa.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 228 ]
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:09
Ник в играта: famozen
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от famozeN »

И това пробвах вече 2ри ден играя по на хората съврърите с цел да се орпави чата :D но непомага. Инсталирах 3ти цс данеби тия 2та да са били бъгави но уви и при него нямам чат в джейла.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 913 ]
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от iv00 »

Някой червен ако има отговор освен, иначе стоиш и чакаш да се оправи от само себе си както стана при мене ...
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 361 ]
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 15:35
Ник в играта: ~ wiSh ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от wiSh »

shmatii ^^ ;dd написа:Влизаш в Counter strike -> cstrike -> models - > Shop Jailbreak и триеш electro. Ето и още един вариант, иначе може да е от съвръра наистина, преди и аз имах същия проблем. Ако не стане това, може да е някакъв проблем с едишън-а и трябва да се оправи от самосебе си. :D
Ако това по-горе не стане ще трябва да изчакаш 1-2 часа и ще се оправи само.Това мисля, че се случва когато сървъра е пълен и те пуща спектатор и не можеш да правиш нищо.
ἭἚἳḼ ӍᴀṗừἮ
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1385 ]
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от HuliganaKuncho »

wiSh написа:
shmatii ^^ ;dd написа:Влизаш в Counter strike -> cstrike -> models - > Shop Jailbreak и триеш electro. Ето и още един вариант, иначе може да е от съвръра наистина, преди и аз имах същия проблем. Ако не стане това, може да е някакъв проблем с едишън-а и трябва да се оправи от самосебе си. :D
Ако това по-горе не стане ще трябва да изчакаш 1-2 часа и ще се оправи само.Това мисля, че се случва когато сървъра е пълен и те пуща спектатор и не можеш да правиш нищо.
Ако той беше spectator, щеше да вижда какво пише той, както и умрелите играчи, а той е споменал че не вижда какво пише той или друг човек. Тъй че, проблема не е от това. А иначе, не разбирам какво общо може да има модел (electro.mdl) с чата, може ли да ми обясните?
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 361 ]
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 15:35
Ник в играта: ~ wiSh ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от wiSh »

HuliganaKuncho написа:
wiSh написа:
shmatii ^^ ;dd написа:Влизаш в Counter strike -> cstrike -> models - > Shop Jailbreak и триеш electro. Ето и още един вариант, иначе може да е от съвръра наистина, преди и аз имах същия проблем. Ако не стане това, може да е някакъв проблем с едишън-а и трябва да се оправи от самосебе си. :D
Ако това по-горе не стане ще трябва да изчакаш 1-2 часа и ще се оправи само.Това мисля, че се случва когато сървъра е пълен и те пуща спектатор и не можеш да правиш нищо.
Ако той беше spectator, щеше да вижда какво пише той, както и умрелите играчи, а той е споменал че не вижда какво пише той или друг човек. Тъй че, проблема не е от това. А иначе, не разбирам какво общо може да има модел (electro.mdl) с чата, може ли да ми обясните?
Не си ме разбрал правилно, когато сървъра е пълен и те пусне вътре някой път бъгва и си спектатор (дори и ние админите) и не може да се трансферираш към нито един от 2та отбора, да виждаш чата или да правиш каквото и да е било.
ἭἚἳḼ ӍᴀṗừἮ
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 228 ]
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:09
Ник в играта: famozen
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от famozeN »

Ето още един бъг който забелязвам от както нямам чат в сървъра. Като ме убият ми се променя камерата. Погледнете демото за да разберете за какво точно говоря.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 426 ]
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от LM ^^ »

Странно, на мен този проблем с липса на чат и смяна на камерата се случваше в един друг сървър (dust 2). През цялото време не виждах чата и като ме убиеха камерата ми седеше на едно място и не можех да правя нищо. Но при рестарт на PC-то този проблем се оправяше. Дори и в Jail-a ми е чезнел чата, но също така след известно време се виждаше пак. Нямам идея при теб защо не се оправя...
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 228 ]
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:09
Ник в играта: famozen
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от famozeN »

За момента чата се оправи но трябва да потърсим от къде идва този проблем защото вече за 2ри ми се случва и не само на мен..
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1031 ]
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Проблем с чата в джейлбрейк сървъра

Мнение от kr0z »

Смятам темата за приключена,ако имаш същия проблем пусни нова тема.
Заключено Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост