Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Модератор: Развлечения

Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от fondos »

Здравейте!! Искам да ме посъветвате каква мишка, клавиатура, и подлошка да си взема. Такам, да започнем от мишката. Марката е X-755BK, и съм доста доволен от нея, но скоро ако издаде багажа искам да съм подготвен за нова може би по-хубава мишка. Клавиатурата ми е на Logitech, но мисля да си взимам някоя по-хубава и удобна от сегашната. За подлошката нямам претенции, стига да не е от най скъпите, и да не е някое менте. Засега е това. По-долу ще напиша цените, към които да се насочвате.

Мишка - 35/40 лв.
Клавиатура - 40 лв.
Подлошка - 20/25 лв.
Офтопик:
Благодаря ви за евентуалните 'хубави' предложения, които 'ще' ми дадете. :victory:. Ам щях да забравя :D Репутация давам само на потребители/хора от екипа, които са се потрудили поне малко да намерят нещо, не на хора за 1-2 мин. Благодаря!! :bgflag:
+ Ще е хубаво да напишите и вашата: Мишка, Клавиатура, Подлошка (ако имате)!

Това е от мен. Действайте! :rool:
Изображение
Изображение
Аватар
Kircho
Аматьор
Аматьор
Мнения: 58
Регистриран на: 21 Апр 2013, 17:15
Ник в играта: Kircho
Скайп профил: kiril.rumenov3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от Kircho »

http://evtini.bg/%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0% ... -9092.html мишка която имам съща марка 14 лв Подложка-15 лв http://www.gaminggear.bg/steelseries-qc ... %D0%B0-Под Клавиатура-36ЛВ
http://www.gaminggear.bg/hama-urage-exo ... %D0%B0-usb
Аватар
Frozen.
Новак
Новак
Мнения: 23
Регистриран на: 03 Дек 2014, 11:20
Ник в играта: frozeN
Скайп профил: hardstyle00
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от Frozen. »

Така, моят пад е на A4tech x7 за 12 лева от година и половина го ползвам и още е здрав и много удобен :)
Мишката ми е хубава на Razer, Deathadder 2014 (140 лева ), понеже искаш по-евтина ти предлагам x7 по 35-40 лева са , предишната ми беше такава и все още си е здрава просто ми омръзна и си взех нова .
Клавиатурата ми е също на Razer а именно Blackwidow Stealth 2014 (200 лева ), за теб A4 X7 ( http://www.technopolis.bg/b2c/details/5 ... A4-X7-G800) на цена 37 лева от Технополис е много удобна и издражлива клавиатура, Hama Urage EXODUS е на същата цена,( http://www.technopolis.bg/b2c/details/5 ... SB/-113704) . И 2те клавиатури са удобни, пробвал съм ги и повече ми харесва A4 X7 , има по-меки копчета а на другата са и по-дървени :)
Ето ревюта и на 2те за да си прецениш сам и да видиш как изглеждат :)
https://www.youtube.com/watch?v=yIW6b3vOLbs
https://www.youtube.com/watch?v=0T22Eqx4H6Y
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от fondos »

Благодаря ви много! Ще имам напредвид x7-цата, но съм чувал че е по-добре клавиатурата да е с изпъкнали копчета. Аз лично имам такава, такаче мисля да си купя x7-цата която ми предложи по-горе, за да я пробвам, но ще изчакам ако има други предложения. Бих искал да узная малко за мишката Logitech g400. Ще помоля ако някой я е имал да пише в темата, и да ме посъветва за тази мишка. Ако може да пратите линк към пада, работата е ясна че ще си взема пада. Все още не съм категорично решен към Мишката и клавиатурата.
Очаквам в скоро време другите предложения! Благодаря ви много, и лека вечер!
Офтопик:
Моля темата да не бъде приключвана. Аз ще съобщя на модератор/администратор като трябва да се заключи. Благодаря и на вас!
Изображение
Изображение
Аватар
Talent
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Окт 2013, 22:18
Ник в играта: me7abolic
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от Talent »

Според мен специално за jump модовете g400 е практически по-удобна от повечето мишки заради малко по-трудно въртящия се скрол, защото разликата да речем между по-хлабавия скрол и пример за това е скрола на g500 и по-трудния за въртене скрол на g400 е там, че трябва всяко зъбче на скрола стабилно да щрака за по-добър тайминг на sbj/gs/sgs а именно това което g400 предлага, а когато той е хлабав не можеш да преценяваш броя на зъбчетата съответно тайминга ще е по зле. За пада ти препоръчвам да си вземеш такъв който има плат отгоре. За клавиатурата според зависи какви strafes имаш.. клавиатурата с вдлъбнати копчета правиш повече strafes според зависи понякога ненужни, докато тази с изпъкнали копчета правиш по-малко, но това според мен не е от голямо значение тъй като всеки си има различна бързина на пръстите.
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Аз съм с x7 от две години не е мръднала.Даже и след като я изритах в стената.Клавиатурата ми е няква измислена 8 годишна, но работи и ми е много удобна.Пада е отново на x7, но има леко захабяване в средната част.За мишката недей да се притесняваш.Твоето е по-скоро желание за нещо ново, а не от притеснение за старото.Клавиатурата е Unitek KB1807.За 40лв едва ли ще намериш мишка по-добра от x7.Ако имаше повече пари, бих ти препоръчал SteelSeries Sensei.За клавиатура, трябва да я пробваш в магазина.Пад - колкото по-голям, толкова по-добре, само да не е някой ментак, че се разпадат... :D
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от fondos »

Ами там е работата, че не изпитвам голямо удобство към сегашната ми клавиатура. Целя се да си взимам на x7, но както казах в миналия пост ще изчакам. X7-цата ми е удобна, но изцело ще се доверя на вашите предложения, защото искам да пробвам и нещо ново. За пада няма кво да говорим, ще си купя x7, само ако можете да ми дадете линк ще сте супер.
Сега ще ви покажа мишката и клавиатурата с която разполагам :be:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Мишката няя я бараш.Пада аз си го взех от емаг за 10лв.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от fondos »

Значи мисля да си взема клавиатура на x7, и подлошка на x7. Вие как мислите? Съгласни ли сте?
Изображение
Изображение
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от r1odayftw »

Пад-а го има в Tехнополис около 10 лева е.
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от fondos »

Такам вече съм почти нагласен на 100% да си взимам X7 keyboard, x7 mouse pad. Искам вие да кажете какво ви е мнението, и дали си струва да подходя така към нещата.
Също така ще съм ви благодарен ако си кажете марката на мишката,клавиатурата, и подлошката. Благодаря ви много!
Офтопик:
r1oday на теб немога да ти дам репутация.. не ми дава. Изглежда има някакъв проблем. Все пак ти благодаря
Изображение
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от JukeCity »

Мишка

клавиатура

пад


Аз съм със тези и мога да ти кажа , че ако си ги купиш няма да съжаляваш (да клавиатурата свети :D )
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от fondos »

Наскоро си харесах още една мишка, а именно Razer deathadder. Ако някой от вас я е имал, нека пише. Но мишка трябва 100% да си купя
Изображение
Изображение
Аватар
Frozen.
Новак
Новак
Мнения: 23
Регистриран на: 03 Дек 2014, 11:20
Ник в играта: frozeN
Скайп профил: hardstyle00
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от Frozen. »

Ем аз я имам и моето мнение е, че мишката е добра и удобна, скрола е издръжлив ако си ХНС играч. Все си мисля, че Logitech g500 би била по-добра от страна на скрола , но един приятел имаше такава и аз я пробвах, скрола и се движи по-друдно и това ще помогне са таймване на sgs/gs при ХНС играч , но на мен ми беше много неудобна дори и след 2 месеца ползване . Накрая реших, че Razer Deathadder е по-добра от към дизайн и удобство , а всичко друго по 2те мишки ( Razer Deathadder и Logitech g500)
е еднакво и 2те са издръжливи :) Успех с намирането на перфектната мишка за теб :) :)
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от fondos »

Ахам, благодаря ти че сподели с мен. Но ноя deathadder 2014, 2013?
Изображение
Изображение
Аватар
Frozen.
Новак
Новак
Мнения: 23
Регистриран на: 03 Дек 2014, 11:20
Ник в играта: frozeN
Скайп профил: hardstyle00
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от Frozen. »

Аз съм с 2014, но и 2013 не е лоша, просто новата има някой промени по дизайна :)
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Чакай ся, от 40лв минаваш на над 100?Да не се окаже в крайна сметка, че не можеш да купиш Deathadder-a?В този ценови клас, препоръчвам SS Sensei
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от fondos »

KaRaJaTa1988 написа:Чакай ся, от 40лв минаваш на над 100?Да не се окаже в крайна сметка, че не можеш да купиш Deathadder-a?В този ценови клас, препоръчвам SS Sensei
Клавиатурата ми на Logitech си я оставям. Ще видя да си купя само мишка и пад
Изображение
Изображение
Аватар
floddy
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1589
Регистриран на: 26 Юли 2014, 13:42
Ник в играта: * ` floddy
Скайп профил: floddy18
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Bedroom Beach
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от floddy »

JukeCity написа:Мишка

клавиатура

пад


Аз съм със тези и мога да ти кажа , че ако си ги купиш няма да съжаляваш (да клавиатурата свети :D )
Също съм с тези,само без клавиатурата,защото съм на лаптоп.Препоръчвам ти ги,много съм доволен от тях! :)
Аватар
HuKOJLOBA
Respected
Respected
Мнения: 294
Регистриран на: 06 Яну 2013, 20:59
Ник в играта: HuKOJLOBA
Скайп профил: lnxway
Обратна връзка:

Re: Търся: Мишка, Клавиатура, Подлошка.

Мнение от HuKOJLOBA »

https://www.ozone.bg/gaming-aksesoari/m ... dder-2013/

40 лева е намалена, днеска за нея ти казах
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта