много умряла команда 3

Модератор: Развлечения

Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 150 ]
Регистриран на: 31 Дек 2014, 04:04
Ник в играта: mTs | fyb
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

много умряла команда 3

Мнение от mTs | fyb »

[SIMON] Anon!m3n : koito klekne, mrudne ot mqstoto si, skochi ili udari shte umre

това не е команда. не спират да я позлват за ФК. 100 пъти казвам да се slay и никои нищо.

казах да не ми се заключва темата май ?.
както сами виждате вашият администратор е самия човек които дава командата. анонимен е този които ми заключва темата.
според него това не подлежи на коментар. точно така се държат всички във вашия сървър. само да сте наясно никои от вас не е хванал бог за чепа. 2 теми ми заключи 10 годишно дете и сте го направили администратор. разберете , че това не е КОМАНДА. това е ФК. целта на играта не е да ФК. има ИГРИ там. сравнете ИП-тата ще видите , че вашия администратор си прави гавра с играчите ви.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: много умряла команда 3

Мнение от puRple* »

Пич в екипа нямаме хора под 14 години тва е първото второ анонимен е само СМС потребител и няма никакви права във форума за да я локне. 3-то командата се използва от край време и сега точно ти да се опиташ да я промениш пхах. И е команда аз я използвам като има някой в повече за игра и става по-бързо.
4 Не ти казваш дали да ти се локне темата а го преценяват администратори, гл. администратори и модератори.
Последно промяна от puRple* на 21 Яну 2015, 18:00, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Мнения: [ 1319 ]
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: много умряла команда 3

Мнение от monster »

Ако бях NiNjaaa щеше да е добре но не съм :D :D :D
И мога да ти кажа че ако прочетеш командата хубаво ще разбереш че не е ФК .
Офтопик:
Purple аз не съм смс админ а просто играч :Д
Последно промяна от monster на 21 Яну 2015, 17:59, променено общо 1 път.
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 128 ]
Регистриран на: 28 Мар 2014, 23:23
Ник в играта: Drift S Koza
Скайп профил: mar7i__95
Местоположение: На дивана
Обратна връзка:

Re: много умряла команда 3

Мнение от Stareyz »

Анонимен не е от екипа, нито е админ. Не може да ти заключи темата. Командата си е ясно написана, не виждам какво те обърква :/ Да ти я разясня : Може единствено да се въртиш с мишката. Как това е ФК ?
<Insert something мъдро here>
Изображение
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: много умряла команда 3

Мнение от puRple* »

Просто командата се използва за заблуда и някой играчи си мислят, че е ласт дък мре и ако някой се обърка мре. Точно и ясно.
Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 150 ]
Регистриран на: 31 Дек 2014, 04:04
Ник в играта: mTs | fyb
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: много умряла команда 3

Мнение от mTs | fyb »

Stareyz написа:Анонимен не е от екипа, нито е админ. Не може да ти заключи темата. Командата си е ясно написана, не виждам какво те обърква :/ Да ти я разясня : Може единствено да се въртиш с мишката. Как това е ФК ?

някои добавят + мръдне мре . или те убиват и без да го добавят. тази команда е задължително да бъде премахната. това не е команда това е лъжа. могат да напишат фз и ще значи същото. но го пишат така за да убиват хора. а относно пърпъл, той ми е пределно ясен , че го прави за фрагчета. но целта не е такава тук.
Аватар
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Мнения: [ 1319 ]
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: много умряла команда 3

Мнение от monster »

Ти излезе че знаеш по-добре командите от всички хем ти се каза че това не е нарушение и ти пак на твойто си
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: много умряла команда 3

Мнение от puRple* »

А ако не се премахне какво ? Не зависи от теб а от администраторите а се вижда, че предложението е отхвърлено още в другите теми. И командата НЕ Е лъжа а е опит за заблуда на играчите и като цяло е команда.
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2333 ]
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: много умряла команда 3

Мнение от Ianko »

темата ти отива в коша и другия път си пускай темата според правилата и няма да бъде заключвана!! Гледам че имаш и друг акаунт в сайта сигорно си забравил паролата може да ми кажеш на лс за да не се налага да те банвам оттук. И те съветвам заглавието на следващата тема която направиш да е по добро ;)
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост