Трябва ми лаптоп

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "БОРСА".
Заключено
Аватар
E.SALT
Respected
Respected
Мнения: 593
Регистриран на: 19 Мар 2013, 00:53
Ник в играта: E.SALT
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Трябва ми лаптоп

Мнение от E.SALT »

Здравейте, дойде време да си купя и лаптоп, защото другата седмица заминавам да продължа с ученето и самата ми специалност ще ми го изисква, а и без това ще ми трябва независимо от специалността, та искам да ми предложите добър лаптоп до 700-750лв. Очаквам вашите предложения. ^_^
Човек винаги трябва да има време за две неща в живота си - за жест към любим човек и за любима песен.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Трябва ми лаптоп

Мнение от JukeCity »

http://www.emag.bg/laptop-lenovo-z50-75 ... DC375BBBM/ - Обаче до колкото съм запознат с видеокартите amd отделят повече топлина затова ако имаш охладител или си купи някой добър и качествен околоко 40 лева са .. иначе лаптопа е добър като цяло за програми , става и за игри , но не много тежки...
Аватар
E.SALT
Respected
Respected
Мнения: 593
Регистриран на: 19 Мар 2013, 00:53
Ник в играта: E.SALT
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Трябва ми лаптоп

Мнение от E.SALT »

Аз нищо повече от ЦС не играя такаче... :D А и няма да ми остава време за игри като цяло като започна, повече ще ми трябва за работа по специалността, но поне искам на характеристики да е добър и надежден, благодаря за този, ще изчакам още предложения. :)
Човек винаги трябва да има време за две неща в живота си - за жест към любим човек и за любима песен.
Аватар
nZero
Баннат
Баннат
Мнения: 514
Регистриран на: 12 Ное 2013, 19:31
Ник в играта: '
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Трябва ми лаптоп

Мнение от nZero »

Постоянно навлизат нови технологии, та според мен дай още някоя лев отгоре и си купи хубав и читав лаптоп. Не съм почитател на Леново и другите нови марки, преди 3 месеца взех е това http://laptop.bg/archive/laptops-asus-F ... 5ld_xo006d само че 8 гб рам и уиндоус 8.1 за 950 лева. Така че ти си прецени, дали ще дадеш още 150 лева отговор, или ще съжаляваш че си го взел.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Трябва ми лаптоп

Мнение от JukeCity »

nZero написа:Постоянно навлизат нови технологии, та според мен дай още някоя лев отгоре и си купи хубав и читав лаптоп. Не съм почитател на Леново и другите нови марки, преди 3 месеца взех е това http://laptop.bg/archive/laptops-asus-F ... 5ld_xo006d само че 8 гб рам и уиндоус 8.1 за 950 лева. Така че ти си прецени, дали ще дадеш още 150 лева отговор, или ще съжаляваш че си го взел.
Тоя лаптоп , който си предложил е по-зле за парите си от лаптопа , който предложих аз..

E.SALT - Цс-а ще ти върви 100 фпс без сеч за програми е идеален : )
Аватар
E.SALT
Respected
Respected
Мнения: 593
Регистриран на: 19 Мар 2013, 00:53
Ник в играта: E.SALT
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Трябва ми лаптоп

Мнение от E.SALT »

Добре, благодаря на отзовилите се на помощ до сега, ако някой друг има предложения, очаквам ги :D
Човек винаги трябва да има време за две неща в живота си - за жест към любим човек и за любима песен.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Трябва ми лаптоп

Мнение от JukeCity »

http://www.emag.bg/laptop-acer-aspire-e ... D54TJMBBM/ Ето ти друг , но лично аз бих се спрял на горното (мое) предложение
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Трябва ми лаптоп

Мнение от Neno »

ПАЗАРУВАНЕ В ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН
EMAG Не правилно !!!
shop.sky.bg и nikem-bg.net Правилно !!!

729,00 лв. EMAG Лаптоп Acer Aspire E5-511G-C19A с четириядрен Intel Celeron N2940 (1.83 - 2.25 GHz), 4 GB, 1 TB SATA 5400 rpm, NVIDIA GeForce 810M - 1 GB, Windows 8.1 - 64bit, червен

658,32 лв. shop.sky.bg ACER E5-511G-C42M, Celeron Quad Core N2940 (2.25GHz, 2M), 4GB DDR3L, 1TB HDD, 1GB GT810, 15.6" HD

Или този подобен с intel pentium четери ядрен: 657,12 лв. ACER E5-511G-P4T8, Pentium Quad Core N3540 (2.66GHz, 2M), 4GB DDR3L, 1TB HDD, 1GB GT820, 15.6" HD

А моето предложение е този: 743,16 лв. ASUS X751MJ-TY010D, Celeron Quad Core N2940 (2.25GHz, 2M), 4GB DDR3L, 1TB HDD, 1GB GT920M, 17.3" HD+
С 1,7 инча по голям диагонал, малко по-добра видео карта, свободен слот за още една плочка рам памет, батерия с 2 клетки по малко от Acer-а, с 300 грама по-тежък от Acer, LCD
17.3" HD+ LED (1600x900) Glare, 16ms, ASUS!

Избирай!
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив "БОРСА"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта