[Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Тук ще се местят приетите кандидатури
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 24 ]
Регистриран на: 25 Авг 2015, 17:46
Ник в играта: johnny
Обратна връзка:

[Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от johnny »

1. Задължително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - 18
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Стар ник : johnny, сегашен ник : Tobacco : общ брой часове --> над 100.
3. Напишете Вашето име! - Джони.
4. Напишете Вашия ник! - Tobacco.
5. За кой сървър кандидатствате? - Jailbreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - Основно за да се намалят нарушителите в сървъра, друго не виждам с какво мога да бъда полезен на тази позиция.
7. Задължително Skype за връзка: - boqnoww /рядко ползвам skype, но щом е задължително изискване съм длъжен да го предоставя../
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от Excione ツ »

Това е човека, който с изключително нетърпение чаках да пусне кандидатура. Това е човека, на който дължа всичко, той ме е наставлявал в ранните години и ми е помагал да правя правилните избори. Уникален, добродушен и всеотдаен са думите, които го описват най-добре. Ако до този момент съм давал „за“ на някой, то е било с доза колебание, но за това момче аз давам най-голямото и възможно ЗА и ме е яд много, че не мога да му напиша директно приет.
Ако почна да изброявам къде сме били екип, какви проекти е държал, че и аз покрай него, колко сървъра е конструирал ще разбере половината екип, че е бил под негова егида. Справя се брилянтно със сървъра, постоянно ме вика в skype/steam/fb, ако има нарушители. Има перфектна преценка за всякакъв тип хакове и до този момент повечето от доживотните банове, които съм поставил в игра са негова заслуга.
Офтопик:
Има вероятност да има някой друг акаунт от брат му от преди време имайте го на предвид и го деактивирайте. Момчето не е нарушител!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 861 ]
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от Lucky »

Редовен си и имаш часовете. Според мен и всички изисквания ги имаш за този пост - наясно си с правилата, стар играч си, никога не съм те виждала да се заяждаш с други играчи и си свестен, което е голям плюс. Имаш моето За, успех и умната.
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от JukeCity »

Щом Excione ти има такова доверие значи си човек на място , пък и си редовен за съм!
Аватар
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Мнения: [ 1319 ]
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от monster »

Excione ツ написа:Това е човека, който с изключително нетърпение чаках да пусне кандидатура. Това е човека, на който дължа всичко, той ме е наставлявал в ранните години и ми е помагал да правя правилните избори. Уникален, добродушен и всеотдаен са думите, които го описват най-добре. Ако до този момент съм давал „за“ на някой, то е било с доза колебание, но за това момче аз давам най-голямото и възможно ЗА и ме е яд много, че не мога да му напиша директно приет.
Ако почна да изброявам къде сме били екип, какви проекти е държал, че и аз покрай него, колко сървъра е конструирал ще разбере половината екип, че е бил под негова егида. Справя се брилянтно със сървъра, постоянно ме вика в skype/steam/fb, ако има нарушители. Има перфектна преценка за всякакъв тип хакове и до този момент повечето от доживотните банове, които съм поставил в игра са негова заслуга.
Офтопик:
Има вероятност да има някой друг акаунт от брат му от преди време имайте го на предвид и го деактивирайте. Момчето не е нарушител!
ЗА.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 218 ]
Регистриран на: 23 Юли 2012, 15:53
Ник в играта: guzeLka
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от Малката ;* »

Пичове, много ви се моля спрете да се водите по акъла на другите. Като нямате мнение просто не пишете. Та вие сте си цяло стадо овце, ужас.... Единият каже нещо и другите подир него и те...
А колкото до кандидатстващия - мнението ми за теб е по-скоро неутрално - нямам кой знае какви впечатления от теб, но пък не съм и виждала нередности при присъствието ти в игра. До колкото знам си наясно с правилата, не изпадаш в конфликти и се държиш прилично. До сега никога не съм давала отрицателен вот, а ако съм "против" кандидатурата на даден играч, то чисто и просто не пиша по нея. Както виждаш се разписах в твоята - имаш "За" от мен, успех! :)
An ugly personality destroys a pretty face.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 487 ]
Регистриран на: 22 Яну 2015, 23:02
Ник в играта: BSA # - xaer0/senluxx
Скайп профил: ivo_nfs200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от - xaer0 »

За съм влизам сравнително рядко ,но когато и да вляза ти си там и виждам ,че се справяш не знаех ,че с Тедко сте такива приятели. Но това което съм видял от теб смятам ,че трябва да го има всеки кандидат и се надявам да станеш част от нашия екип. Успех!
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 518 ]
Регистриран на: 13 Ное 2013, 18:21
Ник в играта: V.I.P.E.R.A
Скайп профил: lovehunter195
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сандански Майка
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от VIPERA »

Аз пък съм Против. Мисля, че станаха много админи, но Успех все пак :)
Офтопик:
Мнения: 5
Бонус точки: 0
Регистриран: 25 Авг 2015
Предупреждения: 0
Ник в играта: johnny ?
Последно промяна от VIPERA на 08 Ное 2015, 21:53, променено общо 1 път.
Офтопик:
BMW E36 328i COMPACT ^_^

Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 134 ]
Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
Ник в играта: blqsa4ko
Скайп профил: ownernamoqjivot
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от blqcko »

Аз съм едно огромно ЗА. Много пекан играч, спазва правилата, наясно е с тях, не се заяжда, не влиза в конфликт с другите играчи и ми е направил много голямо впечатление. Мисля, че заслужаваш този пост много повече от мен. Успех, братле ! :)
Изображение
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от kofein »

Аз ще ти дам против. Все още не си усвоил изцяло правилата, никога не си изразявал желание да помогнеш на помощник или сървър админ, с изключение на "ne psuvai we". Отделно на това, имаш едва 5 мнения в сайта :coffee: Според мен ще бъде най- добре след месец пак да се опиташ :)
Последно промяна от Musti на 08 Ное 2015, 21:52, променено общо 1 път.
Причина: Никой Сървър Админ или Кандидат админ не е длъжен да е активен във форума. Работата на Сървър админите и кандидатите е да опазят сървъра от нарушители,вземете се осъзнайте малко като давате тия мнения!
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от kofein »

kofein написа:Аз ще ти дам против. Все още не си усвоил изцяло правилата, никога не си изразявал желание да помогнеш на помощник или сървър админ, с изключение на "ne psuvai we". Отделно на това, имаш едва 5 мнения в сайта :coffee: Според мен ще бъде най- добре след месец пак да се опиташ :)
Edit

Musti, разбирам загрижеността ти относно сървъра, все пак non-stop си там и го пазиш, та цялото мнение ли прочете или само последното изречение ?
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2114 ]
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от b0TL!k3_1926 »

И от мен едно За ще се доверя на колегите пък тестовия период ще си покаже Късмет ! :)
Изображение
Изображение
Аватар
Пенсия
Пенсия

Мнения: [ 622 ]
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от BaDaZz »

И от мене За,не съм видял нещо лошо от тебе,спазваш правилата и си редовен. Успех! :victory:
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2114 ]
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: [Кандидaт админ] Jailbreak - Tobacco

Мнение от b0TL!k3_1926 »

ОДОБРЕН !
Изображение
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Приети кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост