Season/MantaStyle.

Нови потребители във форума ?
Тук е мястото, разкажете ни нещо за Вас, вашите хобита, каквото пожелаете и приемете нашето горещо посрещане с "Добре дошли" !

Забавлявайте се! : )

Модератор: Развлечения

Аватар
Season
Напреднал
Напреднал
Мнения: 227
Регистриран на: 27 Ное 2015, 19:52
Ник в играта: --
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: у НАСС
Обратна връзка:

Season/MantaStyle.

Мнение от Season »

Здравейте , айде и аз реших да си направя есе за себе си. Казвам се Росен , на 14 години съм , от град София съм . Занимавам се със Коли , строителство и химия/физика / спорт , колкото и страмно да звучи , като съм на 14 години да правя текива неща , всъщност да , мога да поправям коли разбирам много и от строежи , любимо ми е да седна сам или с някой друг и да гледам как строят неща и навън от разни предмети си правя неща ( въображение) , а за химия и физиката , знам материал за 9-10 клас ,защото това ми е едно от главните неща ,които правим с един приятел в тях, дядо му е физик и има всякакви глупост и т.н. Спорт, занимавам се с футбол главно , тренирах 5 години , а сега се занимавам с волейбол , бокс и тренировки за забавление :) Имам си приятелка от много време , казва се Меги , за мене най-важно е тя да се чуства добре и да е щастлива , независимо от всичко! Баща ми беше в Америка до скоро време , за околко 4-5 месеца в САЩ -Атланта/ Джорджия , там бях и аз за месец обаче , има много интересни неща всякакви напитки храни , интересни "навици" имат : като примерно след църква винаги отиват да ядът ннещо , главно в макдонълдс и има църкви на всеки 100 метра , ние живяхме в предградието , там е като по филмите страшно интересно , има си пощальон и т.н. Ние бяхме и в така наречения "Midtown" Или "Downtown" там има много интересни неща , небостъргачи и всякакви глупости , има един парк в който е музеят на кока кола и създателя там има си една постройка , има аквариум ,който е огромен и в него се виждат около теб скатове , акули и всякакви неща , страшно красиво е , а докато пътуваш със самолета е страшно интересно как виждаш отдолу почти всичко и така .. Приятно ми е да се запознаем !
Ако искате да питате нещо пишете долу!
rd7I6G4.gif
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта