Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Тук ще се местят приетите кандидатури
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 3 ]
Регистриран на: 14 Фев 2016, 02:01
Ник в играта: Facelesstw-_-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от ppetr0v »

1. Задължително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - 22
2. 2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - 33
3. Напишете Вашето име! - Пламен
4. Напишете Вашия ник! - Facelesstw-_-
5. За кой сървър кандидатствате? - HideNSeeK
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - За момента админите са малко, а нарушителите много. Смятам, че ще бъда от полза.
7. Задължително Skype за връзка: - haos46
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от puRple* »

Ей, това е най-голямото ЗА което съм давал за този сървър! Един от най-активните играчи си, спазваш правилата и играеш за кефа и не се караш с другите. Това е, надявам се да те приемат, защото играчите дето стават за админи са съвсем малко, а ти си един от тях!
ПС - Момчето има доста повече от 33 часа, но може би не знае, че е реснат листа.
Изображение
Аватар
Зарибен
Зарибен

Мнения: [ 544 ]
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от vankata199 »

puRple* написа:Ей, това е най-голямото ЗА което съм давал за този сървър! Един от най-активните играчи си, спазваш правилата и играеш за кефа и не се караш с другите. Това е, надявам се да те приемат, защото играчите дето стават за админи са съвсем малко, а ти си един от тях!
ПС - Момчето има доста повече от 33 часа, но може би не знае, че е реснат листа.

Да те вкарам малко в реални времена първо играча има тези часове не за друго а защото той почна да играе преди играха с неговия ник така 2ро не ме кефи че е от компанията на ония клан brat 4 нещо си аз че ще му кажа ДА ще му кажа мисълта ми е че аз ненавиждам спиндерманския език а той го гледам че май отива към тяхната група силно се надявам да греша и ако прочете това да го счита като въпрос и да ми отговори с цитат към моя иначе забележки нямам сериозен малко избухлив интересна личност не е лапе преди не знам с кой съм имал враждебни така да кажа отношения с реал или не но все пак ника се запомня а от скоро разбрах че играе и истинския човек зад него така че няма какво да допълня още успех :)
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2994 ]
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от r1odayftw »

Aз също съм ЗА ! Разбираш хаковете,редовен си,пък и трябват админи за хнс.
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от JukeCity »

За съм, имаме нужда от админи в HNS, ще видим дали ще се справиш в тест периода!
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 3 ]
Регистриран на: 14 Фев 2016, 02:01
Ник в играта: Facelesstw-_-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от ppetr0v »

vankata199 написа:
puRple* написа:Ей, това е най-голямото ЗА което съм давал за този сървър! Един от най-активните играчи си, спазваш правилата и играеш за кефа и не се караш с другите. Това е, надявам се да те приемат, защото играчите дето стават за админи са съвсем малко, а ти си един от тях!
ПС - Момчето има доста повече от 33 часа, но може би не знае, че е реснат листа.

Да те вкарам малко в реални времена първо играча има тези часове не за друго а защото той почна да играе преди играха с неговия ник така 2ро не ме кефи че е от компанията на ония клан brat 4 нещо си аз че ще му кажа ДА ще му кажа мисълта ми е че аз ненавиждам спиндерманския език а той го гледам че май отива към тяхната група силно се надявам да греша и ако прочете това да го счита като въпрос и да ми отговори с цитат към моя иначе забележки нямам сериозен малко избухлив интересна личност не е лапе преди не знам с кой съм имал враждебни така да кажа отношения с реал или не но все пак ника се запомня а от скоро разбрах че играе и истинския човек зад него така че няма какво да допълня още успех :)

От теб разбирам, че някой ми е играл с ника преди да започна аз, но не е проблем, нека се радват децата. BRAT4, дали има и двама от тях, с които да комуникирам, какво остава да сме "една компания". Колкото до спиндерманския език никога не съм бил фен на такъв тип писане, още по-малко пък да го използвам. Винаги гледам да пиша грамотно и на български. Благодаря за подкрепата, весело ! :)
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 12 ]
Регистриран на: 29 Окт 2015, 19:51
Ник в играта: chocopuma
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от chocopuma »

От мен имаш ДА , не си някой който да се заяжда за най-малкото (поне аз не съм забелязал) , играеш от доста време.
Също така имаш години аз поне не бих дал ДА на някой 16,17 годишен ,все пак по друг начин разсъждаваш.
Успех :)
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 191 ]
Регистриран на: 16 Дек 2012, 00:25
Ник в играта: avangarD , Shotgun
Скайп профил: hrisito122
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от I play for my br »

От мен пък имаш ПРОТИВ. Виждал съм те да псуваш, изпускаш си нервите. Ако успееш да ми направиш добро впечатление ще си променя вота. Успех!
Изображение
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 3 ]
Регистриран на: 14 Фев 2016, 02:01
Ник в играта: Facelesstw-_-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от ppetr0v »

I play for my br написа:От мен пък имаш ПРОТИВ. Виждал съм те да псуваш, изпускаш си нервите. Ако успееш да ми направиш добро впечатление ще си променя вота. Успех!

Точно мен трудна работа да ме видиш да псувам, явно е бил някой, който ми играе с ника, както каза bunny по-нагоре. Теб съм те засичал един или два пъти в сървъра и единия път те карах да гагнеш един играч, който не спираше да псува всички в сървъра, както и мен. На което ти ми написа " къв гаг те гони пък теб" :)
Последно промяна от XTSY на 15 Фев 2016, 21:34, променено общо 1 път.
Причина: Не пиши по темата за всеки коментар който видиш пиши само ако ти е зададен въпрос от екипа
Аватар
Пенсия
Пенсия

Мнения: [ 622 ]
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от BaDaZz »

За съм. Имаме нужда от админи и се справяш добре.
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 31 ]
Регистриран на: 23 Ное 2015, 17:01
Ник в играта: phameoux
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от Shterev »

Доволен съм от теб.От няколко дни помагаш в сървърът,редовен си,нямаш проблеми с играчите и с хора от екипа.Мисля че ще се справиш :) От мен имаш ЗА ! Успех !
"Човек е господар на думите си,преди да ги изрече,и техен роб,щом ги изрече"
Конфуций
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от Excione ツ »

Имаш за 3 дни по 3 часа дневно средно, което е похвално. Щеше да си покажеш кирливите ризи, ако ги имаше. Направо да му се дава шанс и да почва - За!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2114 ]
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Кандидат админ за Hidenseek - Facelesstw-_-

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Гледай да не се издъниш и от мен За.

П.п. Приет,свържи се с мен на скайп:emo_003
Изображение
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Приети кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта