Игра за Английската Висша Лига

Модератор: Развлечения

Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 426 ]
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Игра за Английската Висша Лига

Мнение от LM ^^ »

Здравейте маняци,
тези от вас, които гледат футбол, знаят, че другия уикенд започва най-интересното първенство в света - Висшата лига на Англия. В тази връзка сайта на лигата пусна и ежегодната фентъзи игра, в която целта е да сглобиш най-добрия възможен отбор от играчи и да се състезаваш с приятели. Аз реших да направя една лига и пускам инфото тук, за да се включат всички желаещи и да си направим яко състезание.
Представянето на играчите по време на мачовете от всеки кръг носи точки в играта по определени правила, които са записани доста прилежно в самата игра, естествено на английски език, но не трябва да имате проблеми да си ги преведете. Естествено ако имате въпроси, питайте тук и ще ви отговоря когато мога. Отборът трябва да се направи преди началото на първенството (13 август), за да влезе в игра от първия кръг, като до тогава можете да правите неограничен брой промени, след това безплатните промени са по една на кръг, всяка следваща ви взима 4 точки от актива.

Линк за играта: https://fantasy.premierleague.com/
Име на лигата: SS League
Код за присъединяване: 140942-317782
Присъединяването става като си направите регистрация, после влезете на Leagues -> Create and join new leagues -> Join a league -> Join a private league и там слагате кода.
:cheers:
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 3029 ]
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Игра за Английската Висша Лига

Мнение от Musti »

Готовоо
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 308 ]
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Игра за Английската Висша Лига

Мнение от SwordArt »

Вътре съм! Благодаря за информацията.
И един въпрос. Какво става ако съм нацелил резервите xD? Няма да получавам точки?
Иии ще има ли начин да се получават пари през сезона? По- нататък ще има ли начин да си купуваме играчи?
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 426 ]
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Игра за Английската Висша Лига

Мнение от LM ^^ »

Пари през сезона не се получават. Питаш може би защото ти се струват малко, наистина са малко, за да нямаш възможност да навземеш много звезди, а да си проличи колко добре можеш да подбереш качествени играчи. От друга страна, цените на играчите се сменят понякога, в зависимост от тяхното представяне, но това не е след всеки кръг.
Играчите не се купуват, а се трансферират. Както казах, имаш по един безплатен трансфер преди всеки кръг след началото на игра, тоест можеш да извадиш един твой играч от състава ти от 15 и да вкараш нов на негово място, като пак трябва да влезеш в бюджета. Всеки следващ трансфер, направен същата седмица, мисля че ще ти взима по 4 точки от актива.
Колкото до резервите, те ще влязат в игра ако някой от титулярите ти не е играл. Така, че си подбирай кои играчи ще оставиш резерви всеки кръг (трябва да са такива, които очакваш, че няма да направят много точки).
Мисля, че отговорих на въпросите ти.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 507 ]
Регистриран на: 16 Май 2014, 21:50
Ник в играта: Sasho
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Игра за Английската Висша Лига

Мнение от Sasho. »

Който има желание да участва в играта да побърза, защото остават едва 2 дни до началото и.
Изображение
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2016г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта