Предложение относно правилата

Тук ще се местят старите теми
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Предложение относно правилата

Мнение от puRple* »

Добър вечер, правя тази тема с цел подобряване на правилата спрямо положението на веригата в момента.
Реших да пусна това предложение заради тази тема viewtopic.php?f=145&p=335939#p335939
всеки мисли по различен начин, едни гагват за най-малкото, други пък каквото и да става не гагват.

Първо предлагам админите да бъдат по-снизходителни към играчите във форума и в сървърите. Не сме в казарма, не е и като преди, сега всеки един играч е важен, преди сървърите бяха пълни и дори някой играч да се махне, не беше кой знае какво, но сега трябва да се пазят и ценят.
Според мен е глупаво да се правят забележки пък какво и остава да се наказва например за Caps Lock в чата и сървърите. Сега ако потребителя го прави с цел спам и дразнене е едно.

Трябва и да се внимава с гаговете. Ако някой псува някой с цел накърняване на достойнството му и унижаване пред другите потребители е едно, но е глупаво да се гагва за '' mnogo si tup brat '', '' tiho be g*i '', между приятели. Така един вид играчите се забавляват и ако не обиждат някого аз не виждам нищо лошо в обиди между авери.

БАНОВЕТЕ
Ох, какви абсурдни банове съм виждал по дяволите.. Първо трябва бановете с причина ''Laming'' да се забранят. Какво толкова прави един играч, че да не можеш да го спреш с Kick, Slay, Slap, Gag или друго наказание.
Повечето админи правят такива банове с цел пълнене на бан листа и както Кофето казва ''Global admin dreams''

Друг МНОГО тъп бан - ПСУВА И ЛЕФТИ
Искам хората, които слагат такива банове да ми отговорят на въпроса
- Като го баннеш какво? Слагаш 30 минути бан на играч, който и без това е излезнал и едва ли ще влезне близките 30 минути?
Та баннатия дори може да не разбере, че е бил наказан, ама нали да се види в бан листата.
Просто такива тарикати като ги видиш следващия път и като нарушат някое правило, наказанието ще е по-сурово. Ако псува вместо 2-3 минути гаг ще му сложиш 10 и така е по-добре.

Бан на Шензо бана е 30 минути
Derek - премахни бана
Причина: ubiwa na nevalidna comanda

Попринцип за ФК първо се СЛАЙВА после се мести Т
Като е убил премести го Т бе, кикни го ако щеш бе..... Един баннат играч остава с впечатление от бана, а не от времето му. :)
По тази тема трябва да махнете БАН правата на ПА. Все пак те още се учат, не трябва да се ощетяват играчи заради тяхната некомпетентност особено сега.

Виждам още банове за ФК -
За ФК се банва играч, само ако го е направил МАСОВО и нарочно! Ако фк-не някой първо се слайва, после се мести Т!!!!!

БАНОВЕ ЗА РЕКЛАМА -


EMO - премахни бана
Причина: reklamira Баннат на: 07 January 2017
Админ сложил бана: shenzo

Ако играч рекламира в чата наказанието е ГАГ, може дори пернаментен. Ако е рекламен ник - смяна на ника/кик и чаk тогава БАН.

БАНОВЕ ЗА ФРЕЕ

Според мен е КРАЙНО глупаво да се банва за фрее, играчите трябва да се забавляват, оставете ги да са по-свободни. ИМА НУЖДА ОТ ТЯХ!

БАНОВЕ ЗА ОБИЖДАНЕ

Ако се наложи да се накаже играч за дето обижда то е ГАГ а не БАН!!!

ПРЕДЛАГАМ
Това правило да се махне от всички Deathrun сървъри -

Забранено е пускането на FREE!
Наказва се с : Ban по преценка на админа, след еднократно предупреждение!
Причина - Играчите трябва да бъдат по-свободни, капаните са с цел Т да може да се защити, това е неговото оръжие, ако иска да не го използва - нека.

Това правило да се махне от всички сървъри -
12. Забранява се писането на така наречения '' Спиндермански '' език и на производните му.
Счита се за подигравка с езика ни.
Наказва се с gag, но не по дълъг от 10 минути, след еднократно предупреждение!

Причина - Писането по този начин е глупаво и е факт, но това си е изцяло за потребителя. Не знам с какво пречи на другите потребители. Някой се забавляват по този начин.

Офтопик:
Другото е от скрития и ако администратор иска може да го обсъдим на лично съобщение, ако иска може и да ме информира, въпреки, че те не ме обичат :D
Моля ви не заключвайте темата с лека ръка ,нека се помисли и обсъди !
Изображение
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1057 ]
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от miroslavv »

Използвам темата на господин Лилав, за да задам някои леки въпроси, които са засегнати по-горе.
Уважаеми пом. администратор shenzo., искам да Ви попитам какви са тея нелепи банове, които поставяте.
http://www.slackserv.com/banlist.php?view=366
http://www.slackserv.com/banlist.php?view=364
http://www.slackserv.com/banlist.php?view=363
По който и да е било от трите начина да ме баннеш, аз няма да стъпя в тази верига повече НИКОГА. Всеки реве и спами как искал да дава пари и да помага на веригата, как нямало играчи, как все лефткали като станело най-хубаво....
Ми как ще има играчи тука???? Като има такива глупави банове и простотии. Хиляди пъти се е казвало, че в кризистни ситуации да не се слагат банове за щяло и нещяло....
Как искате да съм активен и да стоя тук... като половината ще ви няма...

По темата: Темата е пълна само с истина и с точни и ясни неща. Не искам да коментирам повече, защото пак ще има молби за напускане и сърдити.
С много обич ваш Миро.
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 862 ]
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от Andr0 »

Как можеда дадете на ПА в Jailbreak бан? Бан съм съгласен да се даде само на ПА в стрелящ сървър или в ХНС, за да се разбере преценката му за хакери. Както виждате тук в тази тема Шензо има грешен бан и съм сигурен че никой не е обърнал внимание.
Няма хора а Вие банвате за щяло и нещяло.... Стегнете се малко....
Със всичко съм съгласен, освен за дето си против банването на реклами. Ако рекламата не е умишлена ( от преди имаше сървъри, в които като влезеш ти биндват на някой бутон реклама на сървъра) окей, но умишлената реклама трябва да се наказва с Бан!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 882 ]
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от shenzo:D »

За бъгването го баннах, защото го предупредих и той не ме послуша и бъгна още 5-6 пъти и лефтна все едно нищо не съм видял и го баннах накрая. За Андреев го баннах, защото като го гагнах продължи да ме псува на админ чата киквах го и му казах да спре, но той не го направи и в краен случай го баннах. За Дерек го предупредих първо, след това го слейнах и му казах да спре той продължи 2-3 пъти без да дава фд и лефтна бързо, докато предприема мерки и затова го баннах , защото почти всички негови команди бяха невалидни.


Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от JukeCity »

Не мога да разбера защо нападате момчето? Направил е грешка, ще се поправи, нали затова е тестовия период.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от puRple* »

Темата не е за шензо, видял съм такъв бан него съм дал като пример.
Целта на темата ми е играчите да бъдат по-свободни в сървърите и във форума!
Повечето админи се хващат да баннат за най-малкото, просто за да има техен бан във листата. Трябва МНОГО да се внимава с бановете, защото дори бан за 5 минути може да изгони играч за винаги.

Shenzo - Ако играч дава невалидни команди и не се справя като надзирател се мести Т. Ако нещо не му е ясно ти трябва да му обясниш каквото и да те попита, ти трябва да си компетентен на всяка една тема в джайла. Не ти го казвам с лоши чувства, просто не банвай при други подобни ситуации.
Няма нужда да отговаряш

Моля всеки който го интересува да изкаже мнение.
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1721 ]
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от Nichky »

Ахахаха, мега добрата тема, браво! :D
Наистина, чудя се какво толкова, като го баннеш? :D
По-велик ли ставаш? В очите на "горните" ли се издигаш??
Не е насочено към Шензо, съгласен съм с това, да се премахнат бан права на ПА в JB, както и да се премахне това за фрий.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 882 ]
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от shenzo:D »

Добре, разбрах какво имаш предвид, но се засегнах от тези неща, които казахте. Приемам всичко това, което казахте затова пожелах да ми се махнат БАН правата и са махнати.


Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от Excione ツ »

И да твърдят, че нещата не са насочени към теб, те са си напълно насочени, но нямат топките да го кажат. Не са ги и имали повечето и няма и да ги имат. Използвате дадена ситуация, за да изразите лично отношение по груб начин, което е жалко. Това момче заслужава повече от вас правата си. Две години се опитва да влиза в екипа, какво ли не надроби, а вие влизате за по месец. Отказват да ви дадат права в друг сървър и си подавате молбата и ставата от hatestaff-a.
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 152 ]
Регистриран на: 15 Окт 2015, 16:17
Ник в играта: Achkata
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от ElitePower. »

Първо предлагам админите да бъдат по-снизходителни към играчите във форума и в сървърите. Не сме в казарма, не е и като преди, сега всеки един играч е важен, преди сървърите бяха пълни и дори някой играч да се махне, не беше кой знае какво, но сега трябва да се пазят и ценят.
Според мен е глупаво да се правят забележки пък какво и остава да се наказва например за Caps Lock в чата и сървърите. Сега ако потребителя го прави с цел спам и дразнене е едно.
Съгласен.
Ако някой псува някой с цел накърняване на достойнството му и унижаване пред другите потребители е едно, но е глупаво да се гагва за '' mnogo si tup brat '', '' tiho be g*i '', между приятели.

Смятам, че ако фр-та се бъзикат така един с друг не е проблем, няма нужда от гаг, но трябва да им се каже, че не е толкова приемлимо това да се случва в сървъра.
БАНОВЕ ЗА РЕКЛАМА -

EMO - премахни бана
Причина: reklamira Баннат на: 07 January 2017
Админ сложил бана: shenzo

Ако играч рекламира в чата наказанието е ГАГ, може дори пернаментен. Ако е рекламен ник - смяна на ника/кик и чаk тогава БАН.
Съгласен, ако няма перманентен гаг, слагаш този, който е най-дълъг.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 382 ]
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от ace4ever »

Съгласен съм със мненията на всички Ви и със самото предложение,адекватно и правилно написано.Искам да предложа само едно нещо,не използвайте всяка една тема като поле за нов дебат.Това е предложение и за това трябва да се гласува по него ,а да не се обсъждат странични неща.Казваш Съгласен съм/против съм и даваш кратко обяснение защо.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от puRple* »

Други мнения? Ще се радвам и ако администраторите се изкажат!
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от puRple* »

Извинете за двойния пост, но някакво развитие по темата ще има ли? Не виждам някой да не е съгласен.
Просто сега някой администратор трябва да хване и да предупреди админите да не банват за щяло и нещяло и да променят 2 правила.. И разбира се админите които не спазват предупреждението / правилото да бъдат предупреждавани или наказвани. а не да се забрави след 2-3 седмици, както повечето случаи.
Изображение
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 3029 ]
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Предложение относно правилата

Мнение от Musti »

Вече не се дава Бан флаг на помощник админите.
Предупредени са всички админи до един да бъдат по снизходителни към играчите и да не банват за най малкото.
Относно Фрее, няма как да не се банва за фрее при положение, че винаги ще има недоволни.
Пример: Т е приятел на някой Кт и не пуска капани на него и пуска да кажем на другите или пък на някой който не му е приятен и оставя всички други фрее. Не е редно това нещо. Това е деатрън, маповете са създадени така, че в тях да има капани. Това е смисъла на играта, дайте по добре да няма Т и да има само КТ и да си минават мапа.
Не винаги е нужно да се банва за това, но има редовни нарушители и някои го правят нарочно, както дадох пример по горе. Едно време бях направил така че да може да се дава фрее на трудните мапове, които и без тва не могат да се минат. Видях отношението на играчите, видях как злоупотребяват с това, дори на лесните мапове си позволяваха да дават фрее.
От както го има сървъра правилото си е било така и така ще си остане, защото както казах не можеш да угодиш на всеки и всеки гледа на него как му е добре.
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта