Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТНИ админи. Oт goze!

Модератор: Развлечения

Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 6 ]
Регистриран на: 13 Мар 2017, 00:32
Ник в играта: !
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТНИ админи. Oт goze!

Мнение от dubfire »

1. Nick на Админа: Всички в JB
2. IP на Админа: (Необходимо е ако Админът не е с Админския си nick)на всичките;)
3. Причина, поради която искате да бъде наказан:Драги админчета, по-добре изтрийте даденият мод, не разбирате и грам от него.Kofein не случайно напусна жалкият Ви опит за верига.Вие искате да се кара нормален рунд, без опити за хитруване или развиване на мозъка, не случайно не хитрувате...
Не може когато дават комбо да изискват ОТ МЯСТО и да очакват да е валидна командата, Самото КОМБО изисква движение, което нарушава командата от място.
Не може да отварят килия, да излизат терористи и да дават 5 секунди след това да затворят килията, да дадат команда, когато са навън и след това да убият затворниците.
]Вашите жалки подобия на админи(Мусти,Анонимен етц.) им отне 3 рунда да се осъзнаят, че съм бил фкнат 2 пъти.Попринцип не ми дреме, че съм бил убит, но ме дразни, че няма контакт с админ, който да погледне ситуацията, да научи играчите как се прави и да спести доста ненужни убийства. Единственото, което получих аз беше мълчание, което нададе 2-3 обиди от мен и 10 минутен гаг, ТОГАВА ще се раздвижите, нали? После когато обяснявах защо всъщност съм обидил ДРАГИТЕ админи ме кикваха 10-15 пъти, в комбина даже.
Когато драгият Мустак, който явно няма живот извън админството си в слаксърв, КОЙТО даже сваля всяко момиче, което влезне в сървъра ме попита на 6-тия рунд какво става, реши да ми напомни за командата" Замръзнете на задната стена, поглед към нея, излезне мре" и забравя частта с излезне мре, та напомням му я и ОТНОВО има кик ВЕДНАГА след като казах просто " излезне мре нещо така май забрави" получих 1 час гаг, явно да ги наричам забавни типове и некомпетентни(така е) ги е обидило.
Та, след такова нещо нямаше как да не ги напсува човек- получих бан от седмица! Довиждане, за нищо не ставате!- гозе.
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър).няма нужда
5. Сървър:jailbreak
Последно промяна от Musti на 13 Мар 2017, 21:52, променено общо 3 пъти.
Причина: Смалени ненужни изрази в оплакването!
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 666 ]
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТНИ админи. Oт goze!

Мнение от златомира »

Демо не е нужно, те и без това са си приятелчета, няма да се премахнат един друг. Те в сървъра правят каквото искат, ама не и да са админи, то явно наистина искат веригата да се състои само от некомпетентни играчи...
Толко хора се отказаха от таз верига, всеки питаше закво са се отказали, ама отговора са "чудестните" админи... Еваларка админи!
Последно промяна от Musti на 13 Мар 2017, 21:48, променено общо 1 път.
Причина: Темата не те засяга, нямаш демо, нямаш доказателства както и в самата тема, а и дори да имаше оплаквания от страна на Гозе не се приемат. Мнението ти е излишно + 1 Предупреждение!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1149 ]
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТНИ админи. Oт goze!

Мнение от beyond U »

Не знам какво е ставало , но без демо няма смисъл да ми разтягате локуми.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Мнения: [ 1319 ]
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Оплакване от НЕКОМПЕТЕНТНИ админи. Oт goze!

Мнение от monster »

Оплакването отива в коша.
Заключено Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2017г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост