Оплакване от админ - емилбг

Модератор: Развлечения

Аватар
d_t
Respected
Respected

Мнения: [ 206 ]
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от админ - емилбг

Мнение от d_t »

1. Nick на Админа: emilbg
2. IP на Админа: (Необходимо е ако Админът не е с Админския си nick) не е необходимо
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: ФК, неадекватно държание, пресилен гаг 3в1
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). http://dox.bg/files/dw?a=2fab4e1b8b 31:30 е случката, но ако искате да погледате малко про геймплей изгледайте го цялото нп 8-)
5. Сървър: JB

НМЛ беше блокиран съответно нямаше как да изпълни командата, това щом админ не го вижда не знам, след това беше гагнат за 1 ЧАС за "ти тъп ли си малоумник прост" което е твъъъърде много при положение че нмл е в пълното си право да е ядосан все пак админ го фкна ве. И след това емил дори не допуска той да е в грешка, не се и замисля дали реално е фкнал - "не ме занимавайте с глупости" само защото аз и нмл се оплакваме, а не някои гъзолизци.
Моля само компетентни хора да се изказват (тоест не мусти моля) и админа да бъде наказан. :)
Също не бързайте да заключвате темата.

И как го направихте тоя админ при положение че играе от съвсем скоро (няма значение какъв е бил преди няколко години) и дори няма нужните часове, да не говорим за познания??

ЕДИТ: за да няма други объркани като анонимен - това НЕ е оплакване от името на НМЛ, сам реших да го пусна
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 119 ]
Регистриран на: 28 Фев 2013, 15:31
Ник в играта: xBs` emilBG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - емилбг

Мнение от emil »

Да пиша ли , че не сте чели правилата господин d_t и господин NmL ?
Също аз предупредих господин NmL 100 пъти да не псува да добавя , че това не е първия гаг за мапа.
А за фкването , той не е човешко същество да каже като някой нормален , фкнаха ме искам фд.
А той почва да псува , и аз съм с пълното си право да гагна за колкото си искам време такъв нарушител като NmL при положение , че го предупредих много пъти . Също ще добавя , че господин NmL не беше фкнат , това че вие се правите на хитри , че да пускате такива спам теми , при мен не минават . Не съм идиот или нещо подобно , и те предупреждавам и тука пред всички админи да видиш , че мен не ме е страх ако ми кажеш още един път идиот и ти ще поемеш гаг от 10 минути , и на горе.
Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected

Мнения: [ 206 ]
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - емилбг

Мнение от d_t »

Кои правила по-точно не сме чели господин емилбеге? Със сигурност аз и нмл ги знаем доста по-добре от тебе :D
Значи аз като ти обясних като напълно нормален човек какво стана и защо ти беше в грешка ти ми отговори с "не ме занимавайте с глупсоти" може да се види на демото. Нещо да кажеш за това? И какви са тия конспирации че правим разни схеми само за да те качим тук :D :D Ти чуваш ли се не си толкова важен просто реших да му блокирам вратата и така
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 1 ]
Регистриран на: 15 Мар 2017, 23:43
Ник в играта: asd

Re: Оплакване от админ - емилбг

Мнение от Dobar vecher »

Така мислех изобщо да не си правя ацц, но като прочетох този младеж какво е писал и ми стана едно такова забавно.
1-во не можеш да кажеш, че не съм чел правилата, защото когато съм бил админ в ЖБ съмнявам се някой от повечето админи избощо да сте играли цс
2-ро Аз предупреждения не съм видял от теб този мап, "господин NmL" този мап не беше гагван.
3-то Значи тук признаваш, че си ме ФК-нал :D :D :D :D реагирах по този начин, ЗАЩОТО ти си админ, а си супер неадекватен, искам да те попитам d_t като седи на вратата аз как да мина през него?
4-то Преди малко бях ФК-нат, а сега не съм бил :?:?: (адекватност или?)
5-то При теб не минавали такива "спам теми" (леле шефа на веригата ли е това) Ако някой админ гледа демото ще види за какво става дума ...
6-то Не си идиот (съмнявам се) предупреждаваш го пред всички админи, че не те е страх (оставаше да те е страх от човек който ти казва "идиот" по цс)
7-мо не съм карал d_t да пуска темата, ако ми беше зор можех и сам да го нарпавя.
Просто изгледайте демото :)
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 570 ]
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - емилбг

Мнение от zerocool_555 »

От днес 15 Март 2017, 03:25 съм разрешил на всеки един админ (от помощник нагоре), да действа както сметне за добре към лицата NmL, Goze, Lapence. Това включва пълна свобода на действия от страна на админите! :finger:
Оплакванията от споменатите хора, няма да се преглеждат и ще бъдат премествани в коша!
Изображение
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 3029 ]
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - емилбг

Мнение от Musti »

Код за потвърждение: Избери целия код

[SS] xBs` emilBG ubi NmL zashtoto: Neizpulni komandata!
*DEAD* NmL :  TUP LI SI BE
*DEAD* NmL :  maloumnik
*DEAD* NmL :  prost
*DEAD* NmL :  ne vijdash li che me e bloknal
[SlackServ.com] xBs` emilBG gagna NmL! (za 1 chas)

Съгласен съм само за ФК то. както и мога да кажа че бяхте точно 1 зад друг и така ви уби с по малко патрони. Тъй като времето изтича и той тогава идва до килията, няма как да знае дали е бил блокнат или не. Вместо да се прави на интересен Нмл и да го обижда по този начин, ако беше си търсил ФД то и обяснил какво е станало щеше да е друго. Така че наказанието му е справедливо сложен.
Прегледах оплакването само, защото Нмл и ДТ твърдят че знаят правилата и админите не ги знаят, в демото ДТ изтъква тва отново, но бъгва игрите в мапа и после иска обяснения защо е слапнат. Така че ги съветвам отново да прочетат правилата, това че знаят 10 команди не означава, че разбират мода и играят по правилата, а на Нмл само тва му е в устата че е бил админ тук преди много време. Да ама сега не си и няма да си, лично аз бях свидетел толкова много пъти да минеш по тънката само защото имаше кой да те защитава и минаваше с предупреждения. Ето това е доказателство че и тогава не ставаше за админ.
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2017г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост