Инсталиране на Windows 10.

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "ТЕХНОЛОГИИ"
Правила на форума
За стари и важни теми от раздел ТЕХНОЛОГИИ.
Заключено
Аватар
Single
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: 21 Апр 2017, 19:12
Ник в играта: FOREXX
Скайп профил: Лично съобщ.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България, Пловдив
Обратна връзка:

Инсталиране на Windows 10.

Мнение от Single »

Здравейте, наскоро мисля да си инсталирам Windows 10. Та въпроса ми от мен към вас е дали ще можете да ми дадете линк за изтегляне или урок, с който ще мога най-лесно и бързо да си го инсталирам.

Благодаря на всички четящи темата ми и са отделили малко от своето време!
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Инсталиране на Windows 10.

Мнение от Drea<M>40 »

Първо си дай характеристиките, за да знаем кой точно е за теб (32/64бита)... Освен това си чувал за zamunda.net , youtube.com ... Теглиш от замундата уиндолса си, качваш го на буутващ диск или квото там имаш и го инсталираш. Или ако не можеш, погледни в YouTube.

Изображение
Аватар
Single
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: 21 Апр 2017, 19:12
Ник в играта: FOREXX
Скайп профил: Лично съобщ.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България, Пловдив
Обратна връзка:

Re: Инсталиране на Windows 10.

Мнение от Single »

Байтите са 32.
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Инсталиране на Windows 10.

Мнение от Drea<M>40 »

Single написа:Байтите са 32.
Дай си характеристика на компа, и каква ти е дънната платка?
Първо дай характеристики, после мисли, защото както на мен може да не са ти предназначени драйвърите и дъното за този уиндолс.

Изображение
Аватар
beg1ner4eto
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: 24 Окт 2015, 21:15
Ник в играта: b3g1n3r4370
Местоположение: Публичния дом
Обратна връзка:

Re: Инсталиране на Windows 10.

Мнение от beg1ner4eto »

Хей, приятели, здравейте! Тъй като виждам, че са ти дадени две некомпетентни мнения на помощ идвам аз, твоят най-добър и ерудиран приятел, b3g!n3r4370! Първо, това коя версия да си инсталираш няма нищо общо с дъното и драйвърите, а с процесора. 32 или 64 бита показва, най-просто казано, какви парчета от информация може да ти обработва процесора, т.е. по-големи парчета - по-добре. Второ, стига процесора ти да не е от 2000. година, всеки съвременен процесор е 64 битов. Така че ако си си взел компютъра след 2005 бих заложил че 64 битовата версия е за теб! Успех и ще чакам да почерпиш, тъй като отделих цели 3 минути за да напиша този шедьовър на научната литература!
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Инсталиране на Windows 10.

Мнение от Drea<M>40 »

beg1ner4eto написа:Хей, приятели, здравейте! Тъй като виждам, че са ти дадени две некомпетентни мнения на помощ идвам аз, твоят най-добър и ерудиран приятел, b3g!n3r4370! Първо, това коя версия да си инсталираш няма нищо общо с дъното и драйвърите, а с процесора. 32 или 64 бита показва, най-просто казано, какви парчета от информация може да ти обработва процесора, т.е. по-големи парчета - по-добре. Второ, стига процесора ти да не е от 2000. година, всеки съвременен процесор е 64 битов. Така че ако си си взел компютъра след 2005 бих заложил че 64 битовата версия е за теб! Успех и ще чакам да почерпиш, тъй като отделих цели 3 минути за да напиша този шедьовър на научната литература!
Хаха, b3g!n3r4370, айде тогава с най-старото и западнало дъно за 20 лева ми инсталирай уин 10 и инсталирай драйвърите за дъното. Ако можеше и аз сега щях да съм с уин 8, но уви! Също така са важни и рамта, видеото и дъното, процесора ти го каза.

Изображение
Аватар
Hogger
Баннат
Баннат
Мнения: 24
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:32
Ник в играта: Lo0k mY DeViL ;]
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Инсталиране на Windows 10.

Мнение от Hogger »

Drea<M>40 написа:
beg1ner4eto написа:Хей, приятели, здравейте! Тъй като виждам, че са ти дадени две некомпетентни мнения на помощ идвам аз, твоят най-добър и ерудиран приятел, b3g!n3r4370! Първо, това коя версия да си инсталираш няма нищо общо с дъното и драйвърите, а с процесора. 32 или 64 бита показва, най-просто казано, какви парчета от информация може да ти обработва процесора, т.е. по-големи парчета - по-добре. Второ, стига процесора ти да не е от 2000. година, всеки съвременен процесор е 64 битов. Така че ако си си взел компютъра след 2005 бих заложил че 64 битовата версия е за теб! Успех и ще чакам да почерпиш, тъй като отделих цели 3 минути за да напиша този шедьовър на научната литература!
Хаха, b3g!n3r4370, айде тогава с най-старото и западнало дъно за 20 лева ми инсталирай уин 10 и инсталирай драйвърите за дъното. Ако можеше и аз сега щях да съм с уин 8, но уви! Също така са важни и рамта, видеото и дъното, процесора ти го каза.


Хахахаха :lmao: :lmao: :lmao:
Пич , кво има общо видеото с windows-a :Д (Само за драйверите)

Най важното е битовете в процесора и рамта

Ако искаш 10 трябва поне да ти е 64 битов (зависи колко битов искаш да ти е windows-a) и рамта трябва да ти е минимум 4гб

Ps : и ghz и ядрата са от значение
Заключено

Обратно към “Архив "ТЕХНОЛОГИИ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта