Говорилнята на форума
В целия форум "Развлечения" мненията не се отчитат !

Модератор: Развлечения

Потребителски аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Регистриран: 18 окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Контакти:

Въпрос към "червените"

Мнение от fondos » 05 фев 2019, 19:27

Като цяло няк'во развитие ще има ли веригата? Като гледам вече нямате никакво желание да се занимавате. Тотално замря всичко. Форум, сървъри, абсолютно всичко отиде по дяволите. Не е тва което беше, момчета... преди поне форума се раздвижваше. Стига с това оправдание че нямате време. Има ли желание има и начин ;) Мина доста време и дори не си мърдате пръста, а как очаквате да има някво развитие? Ако продължавате да действате толкова мудно, то дори не е мудно.. ако продължавате да бездействате по този начин по-добре затворете веригата или я продайте на някой който има възможност и време за да я вдигне отново. Пример давам с тва момче, от 3 месеца му седи кандидатурата никой не пише в нея, като цяло няма кво да ви се обяснявам. Въпроса ми е ще има ли някво развитие занапред или?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Регистриран: 02 юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Контакти:

Re: Въпрос към "червените"

Мнение от puRple* » 06 фев 2019, 10:03

Ти па кво пита, ясно е, че всичко е оставено на произвола на съдбата и вече никой не се занимава. Интересното е, че на скоро попитах Силен дали има намерение да я продаде или преотстъпи на някой, който би се занимавал. Тоя човек е изключително наивен и глупав. Бил единствения който направил ъпдейт от 10 години на сам пхахаххахаха. Как си вярва че става за нещо :D :D :D
Изображение

Потребителски аватар
shenzo:D
Супер потребител
Супер потребител
Регистриран: 02 юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Контакти:

Мнение от shenzo:D » 06 фев 2019, 20:04

Като цяло съм разочарован от гледката тук, някак си всичко се разпадна. ... Нито активни сървъри, нито е толкова активност и във форума ... Ако нямате време защо не я продадете, все пак ще има кой да я купи или направете нещо....

Изображение

Потребителски аватар
mamuta
Сървър Администратор
Сървър Администратор
Регистриран: 28 дек 2012, 13:59
Ник в играта: Jeff Hardy
Скайп профил: Л.С
Контакти:

Мнение от mamuta » 08 фев 2019, 17:39

puRple* написа:
06 фев 2019, 10:03
Ти па кво пита, ясно е, че всичко е оставено на произвола на съдбата и вече никой не се занимава. Интересното е, че на скоро попитах Силен дали има намерение да я продаде или преотстъпи на някой, който би се занимавал. Тоя човек е изключително наивен и глупав. Бил единствения който направил ъпдейт от 10 години на сам пхахаххахаха. Как си вярва че става за нещо :D :D :D
И какво е положението след този "ъпдейт"? Или да продаде на някого или да закрива. Абсолютният упадък е точно по вина на "червените".
Офтопик:
[12:53:33 AM] ‎- Spoxxy™: и я щипнах между големия ми пръст
[12:53:35 AM] ‎- Spoxxy™: и другите
Изображение

Потребителски аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Контакти:

Мнение от fondos » 08 фев 2019, 20:33

И да пишем, и да не пишем, същия к*р... като цяло искам някой червен да пише по темата за да се знае какво става. Или ако ще се прави нещо да се напише плана поне да се знае и от нас ;) щот бая време чакахме и положението е едно и също.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
floddy
Сървър Администратор
Сървър Администратор
Регистриран: 26 юли 2014, 13:42
Ник в играта: * ` floddy
Скайп профил: floddy18
Контакти:

Мнение от floddy » 08 фев 2019, 21:26

Бая ще си почакаш, докато някой го види :D :D

Потребителски аватар
Drea<M>40
Супер потребител
Супер потребител
Регистриран: 26 мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Контакти:

Мнение от Drea<M>40 » 09 фев 2019, 11:29

Така, така нека и аз да се включа в дискусията. Казваме си го направо - откакто zero стана собственик веригата падаше все по-надолу с всеки изминал ден. Той изгони хората, които можеха да помогнат (не става въпрос само за мен), присвои си някои неща (ще ги оставя в тайна) и даваше напразни надежди. Спомняте ли си, когато го нямаше и казах, че ако не ми пише до 2 часа напускам. Е, писах му във Facebook, сийна ми и веднага се появи. Дойде за 2 дни и отново изчезна. Не даде шанс на хора, които знаят какво правят. Прецака сървърите. Ако види тази тема, нека поне да даде на Гената или Juke ако се съгласи веригата, за да се опитаме да дръпне нагоре отново. Аз също мога да се навия да помогна, защото тази стара верига, която скоро дори ще има и юбилей да падне ей така за няколко месеца. Лично писах на Зиро, но не ме отрази. Надали съм бил само аз. От край време тази верига беше само от хора, които търсеха да се заядат все за нещо, от "предатели" , ако мога така да се изрека и т.н. Когато отворих Bhop сървъра напредъците бяха космически. Имахме шанс да се оправим, правих всичко възможно - аз и някои хора, но зеро така и не си оправи сайта и форума. Нека да не издавам още тайни, но напредък скоро няма да има. Единственият шанс е зеро да си отвори очите и да даде на друг веригата.

Изображение

ElitePower.
Respected
Respected
Регистриран: 15 окт 2015, 16:17
Ник в играта: Achkata
Контакти:

Мнение от ElitePower. » 09 фев 2019, 18:35

Зеро тва зеро онова, ще вините хората, които са дали права хора от веригата, които си нямат грам понятие от СЪРВЪРИ И ФОРУМИ.

Потребителски аватар
Nixe
Екип Скриптъри
Екип Скриптъри
Регистриран: 09 ное 2017, 14:25
Ник в играта: Extreme
Скайп профил: live:nixe21
Контакти:

Мнение от Nixe » 11 фев 2019, 18:22

Съмнявам се да се подобри положението на СС , това е краят приемете го !!

Потребителски аватар
Linkin Park ;]]
Аматьор
Аматьор
Регистриран: 04 фев 2016, 21:08
Ник в играта: YOU ONLY LIVE ONCE '137
Скайп профил: jaxana2706
Контакти:

Мнение от Linkin Park ;]] » 13 фев 2019, 19:29

Да си кажа честно веригата почна да умира малко по-малко още преди 3 или 4 години, когато сървърите се спираха всеки час или подобно, понякога дори и цял ден не е работил даден сървър, машината трябваше да се ъпдейтне ( не знам дали са я ъпдейтнали след като бях изгонен ), но буквално тоя ъпдейт се точеше минимум 3+ месеца, пинга само се влошаваше ( поне в jailbreak ), крашовете зачестяваха ( дали заради мап, плъгин или кой знае какво ), но от тогава хората почнаха да намаляват доста... От 18-21 човека средно спаднаха на max 14-16... (JB) Това е изцяло от моето виждане, но веригата винаги ще я запомня с добрите стари времена и големия избор от сървъри и многото играчи, дано някой ден да се завърне плеар базата.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Контакти:

Мнение от fondos » 18 фев 2019, 21:14

Развитие, моля?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
NmLBACK
Новак
Новак
Регистриран: 20 фев 2019, 03:36
Ник в играта: NmL
Контакти:

Мнение от NmLBACK » 20 фев 2019, 03:50

Хо-Хо-Хо
Всичките Вие който така така сладко хулите Зеро, искам да Ви кажа следното нещо, всички Вие до един лизахте неговия задник и го благословяхте едва ли не заедно с Мусти. От както зеро пое наща "любима" верига нещата започнаха да са пълна боза, имаше един период в който Excion и kofein-a се занимаваха със сървърите и нещата г/д провървяха, но и те както всеки един от нас старите играчи разбра, че така наречените "шефчета(червените)" знаят всичко и знаят как да оправят кашите, но уви кашите не са оправени и вече говорите за разпад на СС.
На тази верига и трябват хора който разбират от работата и хора който не са гъзолизци, хора който да знаят в коя посока да се насочи СС. След като Зеро купи веригата така стойностния екип заприлича на сбирщайн, хора който си нямаха понятие от ръководенето на сървъри и на форум получиха съответно най-голяма "власт" в екипа. Та сега всичките си сърбайте попарата който Вие само допуснахте да се случи и да ви дойде до главите с това "те знаят как да оправят нещата" "те са най-стойностните" "те са най-правилните". Дойдоха хора който не трябваше да идват наебаха цялата верига и сега си тръгват. Та понеже отново очаквам да ме баннат моментално вслушайте се в думите ми, защото хората който ме знаят надявам се да помнят какво бях казал и явно е дошъл момента в който се указвам прав, а и забравих, че вас ви притеснява най-много истината..

Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Контакти:

Мнение от puRple* » 20 фев 2019, 22:42

Както вече по-горе един колега спомена спада започна със спирането на сървърите преди няколко години, вече не помня и причината, но и ИП-тата се смениха. Някъде по това време и напуснаха на куп много хора от екипа от администратори до помощник админи, някои след това се и връщаха, абе стана и кофти в екипа.. Факт е, че главни постове взеха хора, които не са способни да се заемат с отговорността.
После почна един период в който се приеха какви ли не хванати от гората псевдо админи, които буквално играеха 1-2 месеца и с малко подмазване ставаха админи (mumu, melachka, morskii, gorskii..) и на всички подобни престоя им в екипа е ''блестящ''.
Приемаха с лека ръка човек, който бе гонен от екипа поне 2 пъти заради лъжи игра с хак и арогантно поведение и после за какъв екип говорим?
Серия от лошо взети решения, които бавно умориха веригата ..
Изображение

Потребителски аватар
ivo5456
Супер потребител
Супер потребител
Регистриран: 10 май 2012, 22:39
Ник в играта: understandME
Контакти:

Мнение от ivo5456 » 21 фев 2019, 04:24

Не мога да повярвам, че след толкова години все още виждам същите хора в този форум, носталгията ме удари :D
SMOKE WEED EVERYDAY!

Потребителски аватар
Nixe
Екип Скриптъри
Екип Скриптъри
Контакти:

Мнение от Nixe » 24 фев 2019, 17:25

Има два начина за оправянето на веригата и двата зависят от зеро първия е да се довери на някои хора от екипа и те да подобрят положението или да плати сумати пари на някоя фирма да оправи сайта / форума / сървърите ..

Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Контакти:

Мнение от puRple* » 24 фев 2019, 23:06

Nixe написа:
24 фев 2019, 17:25
Има два начина за оправянето на веригата и двата зависят от зеро първия е да се довери на някои хора от екипа и те да подобрят положението или да плати сумати пари на някоя фирма да оправи сайта / форума / сървърите ..
Такива хора в екипа в момента няма :D
Изображение

Потребителски аватар
Nixe
Екип Скриптъри
Екип Скриптъри
Контакти:

Мнение от Nixe » 24 фев 2019, 23:27

Ми да намери и да вкара :d

Потребителски аватар
puRple*
Respected
Respected
Контакти:

Мнение от puRple* » 25 фев 2019, 20:06

Ще намери той хахахаха
Изображение

Потребителски аватар
monster
Екип Банове
Екип Банове
Регистриран: 09 окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Контакти:

Мнение от monster » 25 фев 2019, 20:15

Принципно лесно може да се случат нещата..

Потребителски аватар
Huskoy ;]
Сървър Администратор
Сървър Администратор
Регистриран: 20 мар 2015, 18:53
Ник в играта: Sky
Контакти:

Мнение от Huskoy ;] » 26 фев 2019, 18:37

То няма кой да заключи теми пък ще опраи веригата
Изображение